Chayenne

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Volume Glamour Push Up Effect Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Push Up Effect Szempillaspirál
2019. május 19.

Egyet értek odrey-val. Én sem értem a negatív véleményeket. Nekem EZ A SZEMPILLASPIRÁL! Most már másfél éve. Olyan gyönyörű dús hosszú szempillákat csinál, hogy csak na. A szempilláim végei el vannak vékonyodva és szinte nem is látszanak. Ezzel a csodával pillanatok alatt pikk-pakk akkora szempillát tudok varázsolni. Könnyű és gyors a használata, nem kenődik el (igaz erre már kifejlesztettem egy nekem működő technikát), én pont az ilyen típusú ecsetet szeretem, ami neki van. Nekem nagyon bevált. Csillagos 5!

Lancôme Skin Feels Good Hydrating Skin Tint Healthy Glow SPF23 / PA+++

Lancôme Skin Feels Good Hydrating Skin Tint Healthy Glow SPF23 / PA+++
2019. március 27.

Szia Lulufej,
Én ma találkoztam vele, a Douglasban ajánlotta az eladó, pedig én concealer-t kerestem. Nagyon meggyőző volt, ahogy rám tette, de sajnos mintát nem volt hajlandó adni. Te hol kaptál, ha meg szabad kérdezni? Azért 10 e Ft-ot nem adnék ki úgy, hogy nem próbáltam ki, nem láttam napfénynél és nem volt rajtam egész nap. Köszi a választ

Missha Signature Wrinkle Filler BB Krém (régi)

Missha Signature Wrinkle Filler BB Krém (régi)
2018. május 11.

Csodás, könnyed érzés a bőrön, nem lehet érezni, hogy van rajta valami, nagyon puha sima érzetet ad. Nem pattogzik ki a bőröm, pihe-puha hidratált lesz lemosás után is. Egy bajom van vele: az én bőrömre nagyon világos. Bronzosítóval is nagyon világos az arcomon, főleg, hogy már ez a tavaszi nyár megbarnított kicsit. 23-as változatom van.
Van valakinek ötlete, hogy lehet még jobban sötétíteni rajta?

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2018. április 17.

Nekem nagyon bevált. Előtte próbálkoztam a sima DWvel, de sajnos az borzalmas volt rajtam. Maszkszerű volt, bármivel próbáltam felvinni, beleült a smink nélkül nem is létező/látszó ráncokba, legalább 10 évet öregített és olyan érzés volt mintha magamra kentem volna a ház külső vakolatát. Úgy egy óra elteltével jött a viszketés is. Pörsenések nem lettek, de szét tudtam volna magam kaparni.
A DW NUDE viszont lágy, könnyű,kellemes viselet, nem ül bele a ráncokba, se a pórusokba, egyenletes, sima lesz a bőröm tőle, olyan mintha nem is lenne rajtam smink érzést ad. Sok fedést nem ad, így annak ajánlható, akinek erre nincs nagy szüksége. Szerencsére nekem nincs.
Féltem picit, hogy ettől is fogok viszketni, mert lehet azt valamelyik EL összetevő okozza, de semmi. Már többször használtam és folyamatosan meg vagyok elégedve, pedig volt már azóta meleg is hideg is volt. Sőt még sportolni is sportoltam benne. Egyáltalán nem dunsztolódtam be.
A színnel vagyok picit bajban, mert azt hiszem ne sikerült a legmegfelelőbbet megtalálnom. Picit sötét, de majd napozás után remélem az is perfekt lesz.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. augusztus 4.

Én is rendeltem külföldről, de nem vagyok nagyon lenyűgözve tőle. Egyébként tegnap láttam a DM-ben, tehát már lehet itthon is kapni.

Coconutoil Cosmetics Arcszérum

Coconutoil Cosmetics Arcszérum
2017. július 27.

Én már a másodikat használom és nekem nagyon bejön. Az illata elsőre furi volt, de hamar megszoktam, most már inkább kellemesnek hat, mit büdösnek.
Az én bőrömre nagyon jó hatással van, igaz nem szabad sokat tenni (csak egy csepp a pipettával) és jól be kell masszírozni. Így legalább nem marad el az arcmasszírozás...
Én krém alá használom, meg kell várni, míg teljesen beszívódik és így nem marad zsíros hatása. Nálam pont egyensúlyban tartja a bőröm zsír és vízháztartását (nedves kézzel szoktam bemasszírozni).
Én egyszerűen imádom :-)

IsaDora Lip Desire Sculpting Lipstick

IsaDora Lip Desire Sculpting Lipstick
2017. július 5.

Én már nagyon szemeztem az összes színnel a Douglas-ban. Aztán amikor vásárlásra került a sor nagyon nehezen döntöttem, mert több árnyalat is volt, ami nagyon de nagyon bejött. Hosszas vacillálás után a MARSALA árnyalat mellett döntöttem, mert ilyen árnyalatból nem voltam annyira rúzsok terén ellátva.
Egy percig sem bántam meg. Kaptam hozzá akciósan ceruzát is. Nagyon szeretem, mert különböző árnyalatokat tudok kihozni belőle. Ha csak kicsit kenek fel egy Nude-os alapra, akkor pici maszatolás szájberágás eredményeképpen csodás mattos gyengébb bordós árnyalat keletkezik.
Ha telibe kenem, akkor hozza a maga csodás élénk mélybordós színét.
Tartóssága nekem pont megfelel, pont akkorra kopik le, amikor pont újrakenném. Nincs erős szaga (bocs illata), mert némely rúzsnál az kifejezetten zavar (közel az orrom :-))
Abszolút 5 csillag

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2017. július 4.

Most már elmondhatom, hogy elhasználtam egy egész üveggel, mert az utolsó nyomintások jönnek ki belőle.
Nekem nagyon bejött. Az állaga, az illata. Gyorsan felszívódik és nagyon kellemes tapintású lesz tőle a bőröm. Látványra is olyan mint egy friss barack.
Azt hiszem engem meggyőzött. .

MAC Arcpirosító

MAC Arcpirosító
2017. június 29.

Egyszerűen tökéletes. Blushbaby és Gingerly árnyalat van meg. Az üzletben a sminkes lány javasolt számomra színeket, csak annyi kérdése volt, hogy milyen legyen a finish-e. Egyszerűen beletrafált. Mindkét szín pont az én világom és mindkettőt imádom. Előfordul, hogy a szemhéjamra is ezt teszem. Ott is csodásan mutat. Pigmentált, tartós és könnyen eldolgozható (még a szemhéjon is). Abszolút 5 csillag

MAC Szemhéjpúder

MAC Szemhéjpúder
2017. június 2.

Sziasztok,

Embark árnyalatban van nekem és szeretném bővíteni készletemet, mert szerintem egyszerűen csodás és tökéletes. Mivel az Embark egy elég sötét barnás tónus, egyszerűen remekül kiemeli a szemet. Irgalmatlan sok színben van. ha bemegy az ember lánya a szaküzletbe, csak kapkodja a fejét. Néha két árnyalat olyan mintha egyforma lenne,. annyira leheletnyik a különbségek. Szerintem mindenki megtalálja a neki tetszőt.

Abszolút kedvenc.