CherryCoke

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Dúsító Vízálló Szempillaspirál
2018. augusztus 19.

Régóta úgy gondolom, hogy minden Essence termékek többmyire pénzkidobás, kivéve ezt a tartóssága miatt. Viszont 2 rétegben már megint tipik Essence olcsó hatás, ami egy buliban elmegy. Konkluzió, 3 napos techno bulikra ezt és semmi mást

Weleda Gránátalma Regeneráló Olaj

Weleda Gránátalma Regeneráló Olaj
2018. augusztus 19.

Én is anno az itteni vélemények alapján vettem meg és tényleg szuper. Ha este felrakom, reggel -3 évvel néz ki az arcom viszont túlságosan zavar a benne lévô parfüm amit az arcomra rakok. Emellett az is fura, hogy gránátalmás olajnak adják el, miközben ez csak 8. a listában szal kb kölles vagy jojoba olajnak lehetne nevezni. JA meg kókusz olaj detto ugyanezt az effektet hozza reggelente szóval 3 csillag mert azért szép olaj koktél.

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por
2018. augusztus 11.

Lelapuló, vékony szálú hajra varázs trükk. Egyszer rárakom és akár 3 nap múlva is simán felrázza a hajat úgy mintha elsô nap lenne. Sajnos ez abból a hátrányából fakad, hogy nagyon belemegy a hajba, nehéz is kimosni de az tuti, hogy fél évre elég egy dobozka. Szóval amit megspórolsz ezzel, elmegy a samponra. Számomra ez így 4 pont, könnyebben kijöhetne a hajból, barátom emiatt hagyta abba a használatát.

Revolution Pro Fix Oil Control Makeup Fixing Spray

Revolution Pro Fix Oil Control Makeup Fixing Spray
2018. augusztus 10.

Valóban eltünteti a poros hatást de csak amolyan “oke egy árnyalattal szebb a sminkem de semmi extra” számomra. Az ára pont megfelelô erre, megy a 4 csillag.

Balea Sensitive Golyós Deo

Balea Sensitive Golyós Deo
2018. augusztus 5.

Ez a termék egy vicc. Illatos papír nehezék akar lenni vagy szoba illatósító, mert nem deo az tuti. Olyan meglepôen büdössé tesz, mintha 2 napja csak maratonoznék. Szóval akkor inkább semmit de ezt soha többé.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2018. augusztus 4.

Ennél az alapozónál egy percre sem gondoltak a fehérbôrûekre, csak a sárgaság meleg színére az tuti. Nagyon nehéz és bárhogy kentem, csak sárgaság.

Lancôme Grandiôse Extreme Szempillaspirál

Lancôme Grandiôse Extreme Szempillaspirál
2018. augusztus 4.

Ez számomra omega spirál, nem is kell mûszempillát rakatni, ez elintéz mindent. Sajnos hiába csavarom a fejét jó szorosra, mindig oldalt kisajtol magából egy csomót és érzem hogy kevésbé nedves már az anyag, nagy szívfájdalmamra.

Dr. Hauschka Citromfű Nappali Krém

Dr. Hauschka Citromfű Nappali Krém
2018. augusztus 4.

Ez a krém együtt a tonikkal és lemosóval teljesen rendbe rakta az arcomat. Szeretem, mert sok jó cucc van benne és az illata nem számít mert csak a tipik citrom illóanyag ami mindenhol megtalálható.

Biola Orvosi Somkóró Fényvédő Krém

Biola Orvosi Somkóró Fényvédő Krém
2018. augusztus 4.

Nagyon szerettem volna mindennap használni de számomra nedves arcra, vékonyan felhelyezve is túl sok, nem bírom elviselni az arcomon. Sajnálom nagyon, megy a 4 csilag

Dr. Hauschka Arcolaj

Dr. Hauschka Arcolaj
2018. augusztus 4.

Valóban nagyon érdekes érzés olajat rakni zsíros helyekre de határozottan segített a zsírosságon, sokkal kevésbé zsíros még a 35 fokos kánikulában is.