cherrygirll

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Eucerin DermoPure Mattító Fluid

Eucerin DermoPure Mattító Fluid
2020. február 28.

Tesztelésre kaptam. Valóban mattítja a bőrt, persze csodát nem tesz, hatása 1-2 órán át tart, ami nálam már haladás. Kiváló sminkalap, primerként is funkcionál. Bársonyossá teszi a bőrt és minimalizálja a pattanások számát is. A fényvédőt hiányolom belőle.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2020. február 28.

Nagyon megszerettem ezt a szérumot, pihe puha bőrt eredményez, egységesíti a bőrt és valóban kevesebb pattanásom van mióta használom.

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. április 23.

Trnd-től kaptam tesztelésre.
A krém könnyed állagú, könnyen beszívódik a bőrbe, viszont az illata rémes. Be kell vallanom, próbáltam már más Vichy krémet is, nagy változást nem hozott, viszont ez a krém egy csoda. Rendkívűli módon letisztítja a bőröm, nincs egy gyulladt pattanásom sem jelenleg és meglepő módon kicsit hidratál is, egyáltalán nem szárít. Látványosan javít a bőrképen és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, még egy krém sem segített ennyit az arcomon. Ha elfogy, rohanok másikat venni.

Rexona Shower Fresh Compressed Aerosol

Rexona Shower Fresh Compressed Aerosol
2018. augusztus 17.
(!)

Nagy előnye, hogy táskabarát kiszerelésű, az illata jó és hatékony is. A kellemetlen szagoktól maximálisan véd.

trnd projekt keretein belül teszteltem.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. május 31.

Tesztelésre kaptam a terméket. Szépen leszedi a sminket mindenféle dörzsölés nélkül, illatmentes és kellemes érzetet hagy a bőrön . Egyetlen bajom vele, hogy hajlamos csípni a szemem, amit nem mindig tapasztalok nála, de előfordul.

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)

Benton Snail Bee High Content Steam Cream (régi)
2018. március 12.

Nagyon szerettem volna szeretni, de pattanásokat okozott nem is keveset!:(

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2017. szeptember 23.

Hatalmas csalódás ez a korrektor! Még csak nem is a színével vannak problémáim, hanem a fedésével és a textúrájával. A finishe borzalmas, olyan szemcsés a végeredmény, nem simul bele az alapozóba, hiába viszem fel többször nem elég a fedése sem. Kidobott pénz, a nagy reklámozás miatt vettem meg, de bár ne tettem volna. Maradok a Catrice folyékony korrektoránál, ehhez képest egy álom!

Mizon Collagen Power Firming Eye Cream

Mizon Collagen Power Firming Eye Cream
2017. július 1.

Nagyon megszerettem ezt a szemkörnyékápolót kedvező árának és zselés állagának köszönhetően. 26 évesen nekem tökéletesen megfelel, hidratál, az apróbb ráncokat is csökkenti, szépen kiegyenlíti a szemkörnyékemet reggelre. Úgy gondolom, hogy a drogériás társaitól sokkal többet tud, egyenlőre nem váltom le!

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2017. június 14.

Nagyon megszerettem ezt a púdert, már megszoktam az enyhe mentolos illatát is. Az első dobozka végén járok és csak nemrég jöttem rá, hogy mennyire jól rögzíti a szem alatti korrektort is, selymes felületet képez maga után és az olajosságot is egész jól szabályozza. Mivel már próbáltam drágább termékeket is, ezért merem ajánlani, megéri az árát, az tény, hogy kicsit fehérít, ha túlzásokba esünk, ezért én csak a védőfólia felét távolítottam el, így annyi jön ki belőle, amennyi pont kell.

MakeUp Revolution Fixáló Spray Zsíros Bőrre

MakeUp Revolution Fixáló Spray Zsíros Bőrre
2017. június 1.

Nagy csalódás ez a termék! Gyorsan zsírosodó bőröm van és ha sminkelek rá, akkor még jobban zsírosodik. Sajnos ez a termék inkább ront a helyzeten, mint hogy segítene! Nem vettem észre, hogy tartósabb lenne a sminkem sem, egy szóval megbántam, hogy beruháztam rá!