chi0731

Regisztráció dátuma: 2019. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

p2 Full Matte Primer + Top Coat

p2 Full Matte Primer + Top Coat
2019. február 22.

Teljesen nem lett tőle matt a rúzsom, de nagyon jó alapnak. A rúzsok sokkal tartósabbak úgy, hogy ezt egy rétegben felkennem a számra, majd a rúzst, újra ezt, és még egyszer a rúzst. Így extra tartós a hatás, szebben kopik, és a rúzsok sem szárítják ki úgy az ajkaimat, mint ahogy szokták.
Én ezért teljesen elégedett vagyok vele, és biztosan újra meg fogom vásárolni.

Revolution X Soph Extra Spice Paletta

Revolution X Soph Extra Spice Paletta
2019. január 28.

Elképesztően pigmentált, nagyon jó minőségű és gyönyörűen összeválogatott paletta. Megvétele után, nálam rögtön bekerült a top 5 paletták közé.

Revolution Soph Nude Lipstick

Revolution Soph Nude Lipstick
2019. január 28.

A Syrup és Cake színekben rendeltem meg a rúzsokat, és a Cake lett a kedvencem. Ez a tökéletes, majdnem olyan színű, mint a saját ajkaim, csak mégis jobb szín árnyalat, ami mindenhez megy és minden nap hordható. A tartóssága nem tökéletes, de kellően krémes, így nem szárít. Sajnos a Syrup árnyalat egy kissé sötét lett nekem, így azt elajándékoztam már.

Revolution Pro Regeneration Palette - Trends Celestial

Revolution Pro Regeneration Palette - Trends Celestial
2019. január 28.

Az egyik kedvenc palettám. :)
Gyönyörűen pigmentáltak a színek, jól kombinálhatóak és kreatívan is nevezték el őket. A tükröt én is hiányolom, de az könnyen megoldható, és így legalább elég könnyű a paletta ahhoz, hogy utazáskor is magammal vigyem.

Revolution X Imogenation Highlight To The Moon Arcpaletta

Revolution X Imogenation Highlight To The Moon Arcpaletta
2019. január 28.

Kontúrozáshoz és bronzosításhoz is ezt a palettát használom. Összesen két szín nem illik a bőrszínemhez, így nagyon jól kihasználható ez a paletta.
Mindegyik szín erőteljesen pigmentált, így óvatosan kell velük bánni, de pont ezért nincs is sokra szükség belőlük.
Ár-érték arányban (főként, hogy leárazva szereztem be) szerintem nagyon megéri, elsősorban a világosabb bőrtónusúaknak.

Yves Rocher Pure Light Légies Alapozó Párna

Yves Rocher Pure Light Légies Alapozó Párna
2019. január 28.

BB krémkémt használtam folyamatosan. Nálam tökéletesen működött, nem égtem le, egységesebbnek tűnt a bőrszínem, és kevésbé is volt zsíros a bőröm. Sajnos már nem kapható. :(

Yves Rocher Meseerdő Gyümölcsei Kézápoló Krém

Yves Rocher Meseerdő Gyümölcsei Kézápoló Krém
2019. január 28.

Ajándékba kaptam, az illata nagyon kellemes, de az állaga túlságosan ragacsos, és nem hidratál megfelelően.

Yves Rocher Maracuja Testradír

Yves Rocher Maracuja Testradír
2019. január 28.

A radírozó hatás elég gyenge, de az illata mesés, és mindennapos használat esetén teljesen jól működik.

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Krémes Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Krémes Arcápoló
2019. január 28.

Felkenés után egy kis ragacsos érzete van, de gyönyörűen hidratálja a bőrt, és olyan mintha egy vékony réteget képezne rajta.
Télen ideális, és most először, még korcsolyázás közben sem pirosodott vagy száradt ki a bőröm, úgyhogy ez volt rajtam.
Én imádom. :)

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon Koncentrátum
2019. január 28.

Utazáshoz ideális, kis helyet foglal és tényleg kevés kell csak belőle. Megfelelően tisztít, de semmi különleges nincs benne.