chiba

Regisztráció dátuma: 2016. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2016. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

John Galliano Parlez-Moi D'amour Eau Fraiche

John Galliano Parlez-Moi D'amour Eau Fraiche
2018. június 25.

Tisztára olyan illata van, mint a Dsquared She Golden light wood parfümnek, talán ez egy picit frissebb.....Nagyon finom, viszont sajnos a tartóssága gyenge!

Oriflame Elvie Summer Joy EDT

Oriflame Elvie Summer Joy EDT
2018. június 23.

Virágos, citrusos kezdete van!Nem túl tartós, no de ne is várjam el tőle 2000 ft-ért!
Nekem személy szerint a Versace Yellow diamond- ja jutott eszembe, olyasmi vonalon mozog! Talán egy kis málnát érzek ki belőle!
Feltettem cserére!
Nyárra egyébként meleg időre tökéletes választás lehet!

Avon Today Tomorrow Always My Everything

Avon Today Tomorrow Always My Everything
2018. június 23.

Volt egy ilyen parfümöm, de túladtam rajta!
Today illat, amit nem szeretek és praliné!Semmi extra!Viselhető illatocska, de hátast nem kell tőle dobni!

Kenzo Jungle L'Elephant EDP

Kenzo Jungle L'Elephant EDP
2018. június 23.

Igen, valaha birtokoltam egy 30 ml-es példányt!
Nem tudtam vele mit kezdeni, brutál erős, tartós, nekem szegfűszeges alkotás, mintha Indiába vagy vmi bazárba csöppennék ( a reklámja se semmi)!
Nagyon megosztó, nem tudtam vele mit kezdeni, ezért hányaveti módon túladtam rajta!Egyébként a férfiaknak ez az illat tetszik!Többen dicsérték rajtam akkoriban!Szóval dicséret jár érte Kenzo úrnak, de sztem most sem Ő lenne az álom illatom!
Viszont mindenképpen elkell ismerni!

Dolce & Gabbana The One

Dolce & Gabbana The One
2018. június 23.

Egy csere útján került hozzám belőle 10 ml!
Őszintén szólva amikor kifújtam, vmi romlott virág szag csapott meg.....:((
Majd egy órával később amikor is hazajött életem értelme, közölte velem, hogy isteni finom illatom van!Mi ez...?Mondom Dolce The One, azt hittem az nyanyás....na ennyit erről!Akkor ha neki tetszik, kap egy másik esélyt!És valóban hagyni kell, hogy kibontakozzon!Sztem a licsi rondít kezdetben rajta, aztán egy isteni finom édeskés(de nem geil), virágos illatot kapunk!A korról annyit, hogy nem kislányoknak való!:))

Jimmy Choo Illicit EDP

Jimmy Choo Illicit EDP
2018. június 23.

A kezdeti mézes mázasságot a gyömbér egy kicsit megtöri!De tényleg azoknak való ez az illat, akik imádják a szirupot!Egyébként nem rossz, sokkal jobb, mint az LVEB vonal!De ki hogyan szereti!
Őszintén szólva nekem nagyon hasonlít hozzá az Avon Luck-ja, úgyhogy abból tartok inkább egy üveggel és ha kedvet kapok hozzá azt fújom!

Givenchy Dahlia Noir L’Eau

Givenchy Dahlia Noir L’Eau
2018. június 23.

Vettem itt a krémmánián ebből egy fél üveggel!Valóban kesernyés, citrusos, szappanos illat!A pézsma tényleg elnehezíti, sztem emiatt nagyon időjárás függő,de én szeretem!Télire kevés, túl rideg, a 40 fokra meg sok!
Nekem olyan Chloé vonal, de ez jobban tetszik!

Zara Sweet Daiquiri EDT

Zara Sweet Daiquiri EDT
2018. június 18.

Nagyon finom, friss tisztaságillat! Mentás és citrusos!Mintha a zuhany alól szállnék ki! Tartóssága olyan, mint egy testpermeté!

Burberry London For Men

Burberry London For Men
2018. június 11.

Páromat most leptem meg vele!:) Szerintem nagyon finom illat, lehet nem a 30 fokra való, de a mai hűvös idő pont jó neki!
Finom fűszeres- édes indítása van, de nem gejl, egyáltalán! Tartós is, szóval bejövős!

Pomellato Nudo Blue EDP

Pomellato Nudo Blue EDP
2018. június 6.

Nagyon finom illat!Nekem tényleg Gioa illat.Finom, friss, aztán átmegy balzsamos mézes illatba.Nagyon jo.Tartossága sajnos nem az igazi.