Chicquita83

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. március 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturland Jégzselé

Naturland Jégzselé
2019. június 6.

Nyáron, a nagy melegben eléggé dagad a lábam - amin az ülő munka sem épp segít. Családi javaslatra kezdtem el használni. Hűsít, bizserget, de ha vastagon keni az ember akkor már kellemetlen fagyó érzést eredményez. Ezért a 4*. Hosszabb repülőutak után is jól jöhet, kolléganőmnek használt.

Matrix Biolage Colorcare Thérapie Kondicionáló

Matrix Biolage Colorcare Thérapie Kondicionáló
2019. június 6.

Ajándékba kaptam egy kisebb kiszerelést a fodrászomtól, megszerettem és vettem belőle. Közel 1 -1,5 évig használtam, imádtam, az illata, az állaga és amit művelt a hajammal. Könnyen fésülhető, puha hajam lett tőle, a színvédő hatásáról nem tudok nyilatkozni - szőke hajam van. Sajnos nem váltogattam más balzsamokkal és hozzászokott a hajam, így most kispadra küldtem. :-)

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2019. június 6.

Szeretem és a hajam is. Szőkített hajam van, felváltva használom más termékekkel, mert egy idő után hozzászokik, de akárhányszor visszatérek hozzá, nem csalódok. Az illatát is nagyon szeretem.

Isana Arztseife Spezial Folyékonyszappan

Isana Arztseife Spezial Folyékonyszappan
2019. június 6.

Több, mint 7 hónapja - mióta kislányunk megszületett - használjuk naponta többször. Nem szárítja a bőrt - pedig érzékeny/száraz bőrrel vagyok megáldva, az ára pedig szuper! Az utántöltőjét vesszük már egy ideje, szeretjük!

Isana Oil & Care Tusfürdő

Isana Oil & Care Tusfürdő
2019. június 6.

Nyerő kuponnal jutottam hozzá ingyen :-D meg vagyok vele elégedve, nem száraz tőle a bőröm, az illatát is szeretem.

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+

La Roche-Posay Lipikar Baume AP+
2019. június 6.

7 hónapos kislányom bőrén használjuk esténként április óta - gyermekorvos ajánlotta többek közt ezt a márkát - mert száraz, érzékeny és ekcémára hajlamos bőre van. Szerencsére bevált, imádjuk, bár kenni kicsit nehéz, mert vaskos krém, de a bőre gyönyörű tőle, a száraz és ekcémafoltok is eltűntek - igazi puszilgatni való bababőre lett. :-) Nekem pedig nem száraz azóta kézfejem. Az ára borsos az tény, mi a 400 ml-set vettük meg 6300 Ft-ért - mert így olcsóbb volt és úgy voltam vele, ha neki nem válik be akkor elhasználjuk majd mi - és még több mint a fele megvan. Érdemes online patikákban körülnézni mert akár 2eFt-tal is olcsóbb lehet.

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kivi, Kel, Görögdinnye

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kivi, Kel, Görögdinnye
2019. június 6.

Ajándékba kaptam, de imádom! Az illata (dinnyés), az állaga, hogy nem ragad, nem folyik, szuper. :-) A formája miatt szokni kell a felkenést, de tetszik. Viszont kiváncsi leszek a végefelé, hogy fogom tudni használni anélkül, hogy minden tiszta balzsam lenne. :D

Philips Lumea Advanced IPL Szőrtelenítő Készülék SC1997/00

Philips Lumea Advanced IPL Szőrtelenítő Készülék SC1997/00
2019. június 6.

Hosszas utánaolvasás után és a 90 napos pénzvisszafizetés akción felbuzdulva megvettem. Világos bőröm és sötét szőröm van, lábszár, hónalj és bikini területeken. A hónaljon 3 kezelés után már alig nő szőröm pár szál ,a lábszáron ahol vékonyabb a bőr ott már semmi. A combomon még nem látom a hatást- talán mintha lassabban nőnének vissza szőrök, a bikini vonalon is ugyanez - itt a vékony bőr miatt kicsit kellemetlen a kezelés kb mint az epilálás. Viszont nincs szőrtüsző gyulladás. De jó lesz ez - lásd a hónaljon elért eredményeket, csak türelem és idő kell hozzá. Én ötös fokozaton használtam végül, négyesen kezdtem. Volt, hogy előtte este borotváltam le a kezelendő felületet és volt hogy percekkel előtte, mikor hogy jött ki a lépés. A kezelés időtartama nekem több volt kb 60 -70 perc a teljesen láb és bikini.
Úgy döntöttem marad velem, viszont most bejött a jó idő, így elteszem és ősszel folytatom a kezeléseket. Annyi, hogy akinek anyajegye van legyen óvatos a környékén, mert égethet. Én mindig letakartam az ujjammal.
A választásnál én végül az SC1997-et vettem meg, ehhez két fej van, bár arcra nem fogom használni. A fajták közül én is csak annyi különbséget láttam amit az előttem lévő már leírt.

Cien Body Butter Cocoa

Cien Body Butter Cocoa
2019. március 22.

Ár-érték arányban nagyon szuper kis termék. A párom használta, hidratálta a bőrét, én meg imádtam az illatát. :-)

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2019. március 22.

Párom használta a kiszáradt bőrére, szerette, de azért többet vártunk volna tőle. Nekem kicsit ragacsosnak tűnt a bőröm használat után. Nekem nem bejövős, főleg amennyibe kerül.