ChihiroSenko

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Shiseido Zen White Heat

Shiseido Zen White Heat
2012. július 13.

macskajaj, a velemenyed megingat, hogy megis megvegyem ezt a parfümöt. Mert ugyanis tul voltam a probafujason es az en börömön egeszen erös gyümölcsös lett az illat. Tetszett, de meg sem. Szeretem a Zen-t, de olyan bizonytalan vagyok a vasarlassal... azt hiszem teszek meg egy probafujast. :) ha megvettem megis, megirom. :)

Jil Sander Eve EDT

Jil Sander Eve EDT
2012. július 13.

Harmonizal az összes jegy egymassal, csak hat sajnos ez egy EDT, azaz "kölniviz" es nem EDP, igy ebböl következik, hogy kb. 3 orat tart ki az illat, aztan nyoma sincs. :(

Maybelline Popstick

Maybelline Popstick
2012. július 2.

Szütyő Beauty blog velemenyet osztom, szinte szo szerint. Elvileg az ajkakban levö pigmentek hozzak ki a ruzs szinet, de nem igy van. Valoban a legrikitobb szinü ruzsnak van nemi szine. Ez a termek baklöves volt. Csabito a polcokon, dekorativ csomagulasu, de haszontalan. Sajnos!

2012. július 2.

andrea.horvath79: Nagyon tetszett a velemenyezesed. Osztom en is. Nekem baratnöm ajanlotta az illatot. Örajta maskent erzödik az illat, rajtam is, mikor kiprobaltam. Ez a parfüm szerintem minden börtipuson maskent illatozik, de megis megtartjaa varazsat. Eddig mindenkinek tetszett, aki rajtam erezte. "Tarolok" vele ferfiaknal es nöknek egyarant! Csillagos ötös alkotas!

John Frieda Frizz-Ease Finish Varázsformázó Krém

John Frieda Frizz-Ease Finish Varázsformázó Krém
2012. július 2.

Vastag szalu, festett, enyhen hullamos hajam van. Az en tincseimen nem segitett ez a termek. Szaraz maradt es nehezen kezelhetö.

Tommy Girl Dreaming

Tommy Girl Dreaming
2012. július 2.

Megint egy könnyü illat, ami tartos is. Tavaszi randevukra ajanlom!

Tommy Hilfiger Hilfiger Woman

Tommy Hilfiger Hilfiger Woman
2012. július 2.

Medora kedves! Olvasd el megegyszer es kerlek figyelmesen a parfüm összetevöit! Van benne gyümölcs is, virag is. Mindegy! A kutyas sztorik a kutya.hu-ra valok, nem ide. Ez egy kozmetikas oldal.
Nem reagalok valaszokra!
Könnyed nyari illat, nagyon kellemes, de sajnos a nap vegere elillannak az illat utolso akkordjai is.

Garnier Golyós Szemkörnyékápoló Koffeinnel

Garnier Golyós Szemkörnyékápoló Koffeinnel
2012. január 12.

Semmit nem hasznal, annyi hatasa van, hogy par masodpercig hüsit.

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál

Lancôme Hypnôse Doll Eyes Szempillaspirál
2012. január 12.

Ahogy a neveben is all, Dolls Eyes-szerü hatas.

2012. január 12.

Isteni parfüm. Aki nem mindennapi "tömegillatra" vagyik es kedveli is a karakteres illatokat, akkor a Zen neki valo! En nagyon szeretem!