Chirory

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Neobio Sensitiv Sampon

Neobio Sensitiv Sampon
2020. március 15.

Nagyon megszerettem ezt a sampont, ezentúl csak ezt fogom használni. Nekem kimondottan tetszik a folyós állaga, és egyáltalán nem zavar, hogy nem annyira habzik. Dús, hosszú hajam van, heti egyszer mosom, így nálam egy flakon 3 hónapig bírja. A korpásodásomon sokat segített, és nem találom a hét végére olyan zsírosnak a fejbőrömet, mint korábban. Kicsit természetesebb hatásúnak tűnik tőle a hajam. Szerintem megéri az árát.

Babylove Sampon Mályvakivonattal és Panthenollal

Babylove Sampon Mályvakivonattal és Panthenollal
2020. március 15.

Saját használatra vásároltam. Nagyon dús, sok és hosszú hajam van, erre nem elég sajnos. Fürdető társa viszont teljesen bevált mindennapi használatra zuhanyzás során, már egy ideje csak azt használom tisztálkodásra, ezért kap 5 csillagot.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. március 15.

Hirtelen felindulásból vettem, de nagy kedvenc lett. Kellemes az illata, bár nem olyan tartós. Kevés is elég belőle, szóval szerintem sokáig elég lesz. Kimondottan tetszik benne, hogy hamar beszívódik, és nem ragacsos, hanem kellemesen selymes érzést hagy maga után a bőrön. Boztosan újra veszem majd!

Balea Deo Roll-On Sensitive Care

Balea Deo Roll-On Sensitive Care
2019. december 27.

Itthoni használatra vettem, de nem vált be. Az illata egy ideig nagyon kellemes, aztán mintha nem is kentem volna magamra, csak izzadság szagot érzek. Meg sem tapad a bőrömön. Kár érte...

Babylove Fürdető Mályva Kivonattal

Babylove Fürdető Mályva Kivonattal
2019. június 11.

Magamnak vásároltam, az összetevői miatt. Nagyon kellemes az illata és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sokáig elég, ára gazdaságos. Én ajánlani tudom kicsiknek és nagyoknak egyaránt. :)

Tulasi SLAS-mentes Citromfű Sampon

Tulasi SLAS-mentes Citromfű Sampon
2019. május 26.

Pár hónapja ezt használom, és maradni is fog, leginkább az összetevői és a kedvező ára miatt. Heti egyszer mosok vele hajat, így nagyjából 4 hónapig kitart, de most a fél literes változatát tesztelem. Az illata nagyon jó. Hamar megszoktam, hogy nem habzik, nem zavar. Egy bajom van csak vele, hogy kicsit szárítja a fejbőrömet, szóval korpásodik tőle a hajam, ezért kap csak négy csillagot.

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)

Parodontax Fluoridmentes Fogkrém (régi)
2019. február 22.

Kevés is elég belőle, így tovább elég, és a sós ízét hamar megszoktam. Az ínyemet erősebbnek érzem tőle, ritkábban vérzik. Egy éve ezt használom, és maradok is ennél. Csak ajánlani tudom.

Tulasi Citromfű Sampon

Tulasi Citromfű Sampon
2019. február 22.

Picit szárítja a fejbőrömet, ezért kap négy csillagot. Heti egyszer mosok hajat, így nem fogy el olyan hamar. Sokkal természetesebb, lágyabb érzetűnek tűnik tőle a hajam, mint előtte, és az illata is finom. Ár/érték arányban megfelelő. Kipróbálom az SLAS-mentes változatát is, ha az nem válik be, ennél maradok.

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2019. február 22.

Egy ideig csak ezt használtam, nagyon szerettem. Nekem teljesen bevált, viszont naponta többször kellett felvinnem az ajkaimra. Az illata nem zavart. Kellemesen krémes állagú.

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2018. június 25.

Azért vásároltam, mert nagyon izzadós vagyok, és nyáron a nagy melegben nem nagyon volt hatásos nekem bármilyen spray vagy krémdezodor. Kipróbáltam ezt, egészen jó, bár tényleg csak nagyon meleg vagy stresszes időre kenem fel. Az elején zavart, hogy ragadós-tapadós érzés maradt a bőrömön, de hatott, semmi folt nem maradt a pólómon. Viszont mostanra már átengedi az izzadságot, ami nem zavaró annyira, azért ennek természetesnek kell lennie szerintem. Inkább ritkán használom, átlagos napokra keresek valami természetesebb hatású krémet.