Chloeandhercat

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. március 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Valentino Voce Viva EDP

Valentino Voce Viva EDP
2021. szeptember 9.

Hát, nekem nem lett a kedvencem. Kis mintát kaptam ajándékba egy vásárláshoz, azt elhasználtam. Alapvetően az édes illatokat kedvelem, de ebben van valami, ami nekem túl agresszív. Talán a tölgymoha? Kicsit olyan szúrósnak érzem, nálam el is nyomja a vaníliás jegyeket. De tartósnak tartós.

Fa Fresh & Free Cucumber-Melon Deo Spray

Fa Fresh & Free Cucumber-Melon Deo Spray
2021. szeptember 9.

Jöttem felpontozni. Szerintem egész jó kis alumentes dezodor ez, nagyon jó az illata és nekem ki is tart egy darabig. Nekem személy szerint jobban beválik, mint a Nivea 0%-os dezodorjai, és nem is olyan fullasztó permet jön belőle, mint a Dove 0%-okból. Árban is nagyon kedvező.

Max Factor Dark Magic Szempillaspirál

Max Factor Dark Magic Szempillaspirál
2021. június 23.

Nagyon akciósan vettem, de így sem tudok sok pozitívumot mondani. A keféje nagyon ragad, nehéz vele szépen kifesteni a szempillákat. Sajnos hamar be is szárad.

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk

Yves Rocher Couleur Vegetal Körömlakk
2019. május 11.

Nagyon meg vagyok elégedve, kevés ecsetet tudok ilyen könnyen használni. Gyorsan szárad és tartós is.

Rituals The Ritual of Sakura Caring Shower Oil

Rituals The Ritual of Sakura Caring Shower Oil
2019. február 2.

Nekem elég száraz a bőröm, így ez a tusfürdő olaj nagy találmány. Az illata is nagyon jó, sokáig meg is marad. A Rituals termékcsaládban nem lehet csalódni!

Biola Bio Hárs Kéz- és Testápoló Balzsam

Biola Bio Hárs Kéz- és Testápoló Balzsam
2018. április 6.
(!)

Tesztelésre kaptam, eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem tetszik az illata, tényleg hársfára hasonlít.Könnyen beszívódik, nem zsíros, a csomagolása praktikus. Szerintem a tavaszi időszakra megfelelő kézkrém.

L'Oreal Paris Elvital Planta-Clear Korpa Elleni Sampon Zsíros Fejbőrre

L'Oreal Paris Elvital Planta-Clear Korpa Elleni Sampon Zsíros Fejbőrre
2018. március 3.

Elég sok sampont kipróbáltam mindenféle árkategóriában, de eddig ez vált be a legjobban. Hajmosás után nagyon friss lesz a haj tőle, puha, nem száll. Az illata is szuper. Egyetlen hibája, hogy ezzel sem tudom jobban kitolni a hajmosások számát. Én csak Müllerben találtam meg eddig.

Davines Naturaltech Energizing Shampoo, Hajhullás Elleni Sampon

Davines Naturaltech Energizing Shampoo, Hajhullás Elleni Sampon
2017. március 27.

Sajnos nekem nem igazán vált be, hajmosás után még rosszabbul nézett ki a hajam, mint előtte. Összeállt, zsíros hatású lett, a végét pedig szárította.

Garnier Néó Deodorant

Garnier Néó Deodorant
2017. március 16.

Nekem is a barackszínű van meg, az illata tetszik, de egyébként semmi jót nem tudok róla írni. Nem tart ki egész nap, gyorsan fogy, furcsa az állaga.

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor
2017. március 15.
(!)

Tesztelésre nyertem a samponnal együtt (ezúton is köszönöm :)), egyelőre felemásak a tapasztalataim. Mosás után csodaszép lesz a hajam, viszont már másnap elkezd összeállni és kicsit zsírosodni is. 4 csillagot adok, mert közvetlenül mosás után tényleg tökéletes, és nekem az illata is tetszik.