Chootie

iHerb Vásárlás
Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

iHerb Vásárlás
Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Body Shop Pink Grapefruit Body Sorbet

The Body Shop Pink Grapefruit Body Sorbet
2016. október 2.

Az állaga tényleg nagyon könnyű, gyorsan beszívódik, de szerintem sem hidratál. Illatosításra alkalmas ha nem szeretne az ember parfümöt viselni. E mellett napozás utánra hasznos, furán hűsítő érzése van.

Oriflame Nature Secrets Testpermet Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Testpermet Mentával és Málnával
2016. október 2.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz: ragad és kicsit mű. :( Van benne valami háttér-illat, ami nálam köhögést vált ki, mintha löszfal előtt lélegeznék. Nem kellemes. Most ecettel higítva, öblítőnek használom a függönyökhöz, abroszokhoz és nagyon bevált eme minőségében! (a 3 csillagot erre kapja, a 2 hiányzó a termék eredeti funkciójának szól.)

Jasön Natural Nutrismile Narancs-Fahéj Szájvíz

Jasön Natural Nutrismile Narancs-Fahéj Szájvíz
2016. október 2.

Finom, frissítő szájvíz izgalmas ízben! Incuri-pincurit nekem édes volt, de a hatása nagyon jó. Nem csíp, nem irritál, nem bánt. Tényleg keményebbnek érzem utána a fogaimat. Más terméküket is fogom venni!! :)
A fahéj egyébként csak nálunk meglepő a szájápolásban, több országban teljesen normális. Remélhetőleg a jövőben ide is behoznak ilyen termékeket.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2016. október 2.

Azt hiszem én negatív példa leszek, hogy a termék mennyire hatásos. A hajam tényleg gyorsabban nőtt, dúsabb is lett, a gond csak az, hogy ez nem korlátozódott egyetlen területre: kihozta a babahajaimat, amik teljesen szétzilált keretet adtak az arcomnak; a szemöldökömet kétszer olyan gyakran szedhettem, a lábamat is epilálhattam állandóan, ezért számomra ez a termék túl hatásos. Nem veszem még egyszer. Szárítja a hajat, balzsam kell mellé, de legalább az illata jó és környezetbarát.

L' Erbolario Dolcelisir EDP

L' Erbolario Dolcelisir EDP
2016. október 2.

Szappan és testápoló formában nagyon szerettem az illatot, de valahogy parfümben nem ugyanaz. :( Füstös-dohos, odaégett cukrozott szilvás buké, némi dohánnyal és savanyú altónusokkal. Ehez nem vagyok elég gourmand...

Faith In Nature Jojoba Sampon

Faith In Nature Jojoba Sampon
2016. október 2.

Szeretem az illatát és a fejbőrömnek is jó volt, de balzsam nélkül brutálisan szálkásít és gubancol. Jojobás sampon létére picit csalódott vagyok, de egy másik formulájuk talán jobb lesz. :)

Lush Honey I Washed The Kids Szappan

Lush Honey I Washed The Kids Szappan
2016. október 2.

Az illata kellemes, nem szárít annyiranagyon, DE! A méz a tetején túl kemény, nem oldódik a vízzel. Miután majdnem lefejeztem vele magamat, egyben leesett és összetört. Nem rossz, de nem lettünk barátok - főleg mivel ennyiért már magas minőségű organikus szappanokat is lehet venni.

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2016. október 2.

Nyárra kötelező darab! Nagyszerűen tisztít, frissít, igazán üdítő egy hosszú, izzasztó nap után. A vállamon, hátamon is használom, szintén fantasztikus, eltűnteti a csúnyaságokat. Egyetlen hátránya, amit az előttem szóló is említ, hogy ha a szemedbe megy, hát... megnézheted magad. (Vagyis épp hogy nem.)

Dörzsölni nem szabad vele sokat mert lehetnek benne nagyobb sókristályok. Az eladók azt mondták a boltban, hogy érdemesebb nedves törülközővel letakarni az arcot és egyfajta maszkként használni. Ezt még nem próbáltam, de lehet benne valami.

Lush Dark Angels Friss Arc-és Testtisztító

Lush Dark Angels Friss Arc-és Testtisztító
2016. október 2.

Megvettem, mert gondoltam a tág pórusokat gond nélkül fogja tisztítani. Így volt, cserébe ott is maradt és jóval koszosabbnak és problémásabbnak mutatta az arcom, mint amilyen! Sötétítette a mitesszereket, irritálta a pattanásos részeket, így azok kipirosodtak, ja és szárított is. A nagytakarítás már ráfért a fürdőre, ezért emiatt nem vonok le pontot, de így is csak kettőt ért el.

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító

Lush Aqua Marina Friss Arctisztító
2016. október 2.

Az egyik legkedvesebb LUSH arctisztítóm! Az illatával sosem volt gondom, biztosan mindig jó szériát fogtam ki. Felváltva használom másokkal, mert csak egymaga szárít hosszú távon. Nyugtató pakolásnak fantasztikus havi 2-3-szor.

Bár nem olcsó, szerencsére lassan fogy. Nem habosodik, ami egyeseknek gond lehet; cserébe selymes, egyenletes színű bőrfelületet eredményez. Igazán csak ajánlható!