chris2007

Regisztráció dátuma: 2010. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2010. október 25.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Philips Moisture Protect Hajszárító HP8280/00

Philips Moisture Protect Hajszárító HP8280/00
2017. március 19.

A régi hajszárítóm is Philips volt,12 évig működött, de a különbség ég és föld. Az itteni vélemények hatására vettem meg ezt a hajszárítót. Abszolút megéri az árát, tényleg érezni, ahogy a meleg levegő enyhébbre vált, ha a haj kellően száradt. Amióta használom, nem szárad ki a fejbőröm és a lányom derékig érő haja nem gubancolódik annyira, és sokkal könnyebben kifésülhető a hosszú haj. Vékony szálú hajra csodálatos.

Giorgio Armani Armani Code EDP

Giorgio Armani Armani Code EDP
2016. december 7.

Erős illat, de nem túl csömör, nagyon megváltozik a fújást követő órákban. A pasiktól sok bókot kapok, ha ezt a parfümöt viselem. Inkább esti vagy őszi-téli parfüm. Nekem olyan minden alkalomra jó parfüm. Kellően észrevesznek, de nem kap hányingert a közelemben senki az illatától.

Giorgio Armani Sì Intense EDP

Giorgio Armani Sì Intense EDP
2016. december 7.

Erőteljes illatú parfüm őszi/téli estékre való elsősorban. Nagyon élénk, ez aztán kommunikál, az édes indulás után átvált bogyósba, az eltelt órák során többször változik az illata, végül kifinomulttá szelídül, dorombol mint egy cica, de még akkor is intenzív, érezteti, hogy itt van. Tipikus "itt vagyok" illat. Nagyon tartós. Kimondottam élvezem a változatos kompozíciót, miután évekig fújtam a virágos vagy virágos/gyümölcsös illatokat, amik többnyire virágból virágba mentek át a nap során.

Hair Nice Hajkence Hajhullás Ellen

Hair Nice Hajkence Hajhullás Ellen
2015. április 15.

Kinyitottam a dobozt és meglepődve láttam, hogy ez egy az egyben olyan, mint a Biocom hajkence. Még az illata is. Talán az állagán éreztem pici különbséget. A Biocommal elégedett voltam, azért vettem ezt mert egy akcióban olcsóbban hozzájutottam. Remélem a hatását illetően is beválik. Nekem fejbőr viszketés volt a problémám, nem bio sampont használtam és utána hiába próbáltam kímélő sampont használni, a maró viszketés nem múlt el, míg ezektől a pakolásoktól szépen csökkent ás már csak időnként tér vissza.

Elizabeth Arden 5th Avenue EDP

Elizabeth Arden 5th Avenue EDP
2013. június 8.

Régen használtam már, de máig emlékszem rá, sőt inkább azt mondanám emlékezetes illat. Nőies, elegáns illat. Sportoláson kívül szinte mindenhol és mindenkor megállja a helyét. Emlékezetes, de nem nehéz.

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)
2013. május 17.

Island breeze van meg. A barna és barack árnyalatok nagyon szépek, de felkenve sokszor tapasztalom, h napközben valahogy felszívódik és alig látszik. A szürkészöld szín pereg, sportoláskor rendesen darabosan ment bele a szemembe. Az essence jobb minőségű, bár ott meg nem találtam megfelelő nappali árnyalatot.

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemöldökceruza

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemöldökceruza
2013. május 17.

Ami a legjobb benne, hogy jó a színárnyalata. Ami rossz, h vastag ezért nem lehet vagy iszonyú nehéz vele szép vonalat húzni, nem tartós, ha hozzáér valamihez akkor igazítani kell, mert elmaszatolódik, és persze nyomot is hagy ahova ért. Ugyan csavaros, ezért nem kell hegyezni, de eltört, pedig sosem tekertem ki teljesen. Elhasználtam mert a színe jó volt és végülis viszonylag olcsó, de nem a legjobb ceruza.

Isadora Szemöldökceruza

Isadora Szemöldökceruza
2013. május 17.

Soft black árnyalatot használom, nagy szép természetes árnyalata van. Vékony ceruza ezért könnyű a használata, de nagyon óvatosan, finoman kell használni, mert nagyon puha a bél és könnyen túlzásba lehet esni. Viszont felvitel után pár perc alatt szépen megszárad, akkor a ceruza kefe részével átfésülve nagyon szép és tartós eredményt lehet elérni. Az ár 2000-3000 közt nem olyan vészes, arányosan jobb is mint más olcsóbb termékek. Egyedül tényleg a puhasága miatt kell óvatosnak lenni, ez miatt 4 csillag, minden egyéb tökéletes.

Yamuna Oliva-Bergamott Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Oliva-Bergamott Hidegen Sajtolt Szappan
2013. május 10.

Pár napja vettem, húúúúúú de odavagyok a krémes habjától! Nem szárít, nem irritál, pedig nekem nagyon kényes a bőröm, még a legtöbb natúr szappanra is allergiás vagyok. Az ekcémám sem jött elő. Eddig nagyon pozitív. Egyedül talán az illata kicsit fiús nekem, de nem vészes.

Laura Biagiotti Emotion

Laura Biagiotti Emotion
2013. május 10.

Finom, virágos-gyümölcsös illat. 20 éves korom körül használtam. Nappali illat, kellemes illata van, de semmi karaktere nincs. Annak jó aki inkább eltűnni akar, semmint kitűnni. Viszont jól tartotta az illatát télen-nyáron.