Christal

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta

Mivolis Kovaföld + Cink + Biotin Étrend-kiegészítő Tabletta
2016. december 3.

Egy honapja szedem ezt a kapszulat, reggel es este 1-1et a marka omega3 kapszulajaval egyutt es nem tudom egyedul ez, vagy a ketto egyutt, de irto jok a boromnek. Alapbol zsiros borom van de sose volt sok pattanasom, viszont a fogamzasgatlo abbahagyasa utan tele lettem nagy, kinyomhatatlan es fajdalmas pattanasokkal. Csomo dolgot kiprobaltam ra, de semmi nem hatott... ezt kiveve!! Olyan gyonyoru lett a borom, hogy ra se ismerek! Szepen kitisztitotta, szep egyseges szinu lett es en a kezdodo rancaimon is azt veszem eszre, hogy halvanyitott, sokkal kevesbe latszanak (csak 29 vagyok, tehat amugy se veszesek, inkabb a homlokomon van kicsit melyebb mimikai ranc, de kevesbe lathato az is) a zsirosodason nem segitett, ezert az egyert tovabbra is hasznalok alapozot, de en aki smink nelkul sehova nem megy, komolyan elgondolkodtam, hogy nem sminkelek, mert olyan szep. A kormom amugy is eros, igy azon nem vettem eszre valtozast, es egyelore szerintem a hajam se no gyorsabban tole, bar most az is nagyon szep fenyes es hidratalt, de nem mondom, hogy ez is ennek a muve. De a borom miatt nekem ez abszolut 5 csillag!

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2016. július 9.

Unokatesóm évek óta ezt használja és annyit dicsérte, hogy muszáj volt kipróbálnom! Hát tényleg egy csodaszer!!!! Este zuhanyzás után és reggel munkába indulás előtt kentem magamra, semmi mást, csak ezt és este fel 8kor mikor haza értem se a ruhámon nem látszott egyetlen folt se, se pedig rajtam nem érződött a deo illatán kívül semmi se! Mintha most zuhanyoztam volna! Erre eddig egy deo, stift vagy a kettő kombinációja sem volt képes!! Sose szerettem a golyós dezodorokat, de ezt imádom!!! Nem ragad, gyorsan szárad, nem hagy sárga foltot, az illata szerintem nagyon kellemes, a hatása tökéletes, beton biztos! Soha többé nem használok semmi mást, hiába kicsit borsos az ára, mindenképp újravevős!

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2016. június 23.

Kis kiszerelésben vettem meg először, mert már annyi jót olvastam róla, hogy kíváncsi voltam. Először kicsit bizonytalan voltam, hogy vajon mi lesz ebből, mert irtóra befehérítette a hajam, igaz nem is vigyáztam hogy csak keveset fújjak. Gondoltam, ezt ki nem dörgölöm a hajamból potmentesre. Plusz a szaga is borzasztó fullasztó volt. DE!! Aztán estére fent hagytam, reggelre szinte teljesen eltűnt a fehérség a hajamból. Biztonság kedvéért törölközővel átdörgöltem és az eredményről senki meg nem mondta volna, hogy nem épp akkor mostam hajat!!! Sehol egy porszem, egy fehér folt, a hajam nem tapasztotta össze egyáltalán, mintha semmi nem lett volna ráfújva. Nem mattította be, gyönyörű fényes és selymes maradt tőle a hajam. Naponta kell mosnom hajat ha nem szárazsamponozok, olyan hamar zsírosodik és a többi szárazsamponnál másnap délután/este már szintén kezd gáz lenni, ezzel még a 3. nap reggelén sem volt annyira vészes, de nem mertem még egy napot bevállalni, igy azert megmostam már. De valami hihetetlen volt számomra!!! Ilyen szép eredményt egyetlen szárazsampon sem csinált még! Most vettem 2 flakonnal is a teljes kiszerelésből, bár ezúttal az original-ból, ha az nem olyan jo, mint a cseresznyés, akkor ebből fogom betárazni és többé nem is vagyok hajlandó más fajtát használni :))) nálam abszolút csodaszer!!

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre

Neutrogena Tápláló Testápoló Sarki Szederrel Norvég Formula Száraz Bőrre
2015. október 9.

Számomra ez A testápoló! Fantasztikus illat, gyors beszívódás, kiváló hidratálás, pihe puha bőr és elég minden második nap használni. Sajna így is elég gyorsan fogy, a 400ml egy hónapig húzza, de le nem cserélném semmire! Nagyon sokáig kísérleteztem, minden féle testápolót kipróbáltam, egy időben azt hittem, a Dove testápolók szuperek számomra, aztán kíváncsiságból kipróbáltam ezt és rájöttem, hogy tévedtem! Mindent tud amit egy testápolótól várok, sőt! Még a kiszáradt sarkaimat is pihe puhává varázsolja! Nekem egyértelműen csodaszer!

Neutrogena Visibly Renew testápoló

Neutrogena Visibly Renew testápoló
2015. október 9.

A sarki szedres válzozatát használom rendszeresen azt imádom de főleg mivel feszesítést ígért, ki kellett, hogy próbáljam ezt is. Nekem az illata egyáltalán nem tetszik, olyan öreganyós és virágos illat keveréke. Jól hidratál, de míg a sarki szedres verziónál 2 napig is kitart a hidratáló hatás, úgy ennél naponta újra kellett kennem magam. Ez is gyorsan felszívódik, nem ragacsos a bőróm tőle. Egy hónapig használtam, de feszesítő hatást egyáltalán nem tapasztaltam. Nagyon nem húzom le, mert alapvetően egy jól hidratáló testápoló de nekem a sarki szedres testvére a number one.

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2015. szeptember 24.

UPDATE: Pozitív irányba változott a véleményem vele kapcsolatban. Az illatával is egész megbarátkoztam és egyre jobban teljesít a hidratálásban is, puha, fényes, selymes a hajam tőle és mintha nem zsírosodna annyira. Általában már másnap zsíros a hajam, ezzel kb 1 nappal ki tudom tolni. Kap 2 csillagot, így egyelőre 4-re értékelem, további tapasztalatok esetén ismét update-lek

Mivel akcióban van most a DM-ben és nagyon jókat írtatok itt róla, azért vettem meg. Tehát még csak pár használaton vagyok túl, de nekem egyáltalán nem volt nagy szám, sokkal nagyobb csodára vártam a vélemények na és az ára alapján. A hajam mosás alatt se a sampontól se a balzsamtól nem lesz selymes, sőt! Ha nem tenném rá a balzsamot, ki se tudnám bontani, úgy összetapasztja vagy gubancolja a hajvégeimet. És szárítás után se érzem puhábbnak a hajam, pedig nekem alpvetően vékony szálú, selymes hajam van. Az illatától sem vagyok elájulva, nekem túl erős és túl mű rágógumi illata van, pedig én abszolút nem vagyok kényes a kozmetikumok, tisztálkodó szerek illatára. Nálam még a 450 forintos Baleás sampon és balzsam is jobb eredményt ér el. Sajnálom, pedig nagyon bíztam benne, hogy működni fog.

Pantene Color Therapy Ne Mosd Ki Balzsam

Pantene Color Therapy Ne Mosd Ki Balzsam
2015. szeptember 24.

Nagyon sajnálom, hogy megszűntették ezt a terméket, mert imádtam!! Ázsia centerben néha még fellelhető, olyankor be szoktam vásárolni 2-3 db-t belőle. Nagyon selymessé tette a hajam, egyáltalán nem lett ragacsos, nem zsírosított, nem nehezítette el, csak szuper hidratált fényes és puha hajat eredményezett. Olyan széppé tette a hajat, hogy a több hónapja festett, már barnásra kopott fekete hajamat a FODRÁSZ dicsérte meg anno, hogy milyen szép a színe! Abszolút csodaszer volt!

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2015. szeptember 24.

Nekem egyáltalán nem vált be a cucc. Nem szívja be a bőr, olyan mintha viasszal lenne bekenve, csúszós, zsíros hatású. ELőszőr mattítja a bőrt, de 10 percen belül rettenetesen elkezd fényleni. A bőr nem lélegzik alatta, a pórusokkal sem csinál semmit. Szerencse, hogy ajándék volt, így nem pénzkidobás, a termék viszont a kukában landolt...

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. szeptember 11.

Újonnan kicsit sok festéket vesz fel, így én egy tiszta spirálkefével szoktam szétválasztani a szempilláimat, illetve leszedni a fölösleges festéket, de mikor kezd kicsit száradni, vagy sűrűsödni, álomszép pillákat csinál! Hosszít, dúsít, néhány fényképemen olyan, mintha műszempillám lenne. Nem töri a pilláimat és nagyon könnyű lemosni, ezzel szemben viszont nem pereg napközben és nem is maszatolódik. Nem cserélem másra, egyértelműen újravevős! 5*, nekem szuper!

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2015. szeptember 11.

1600 Ft-ért vettem akciósan, tehát nagyon megérte az ára annyiért. Nagyjából 2 hónapja van meg, de még kb csak az ötöde fogyott el, tehát jó sokáig elég lesz. 2 max 3 fújás bőven elég a hátközépig érő hajamra. Könnyen kifésülhetővé és nagyon selymessé teszi a hajam, eltűnteti a száraz hajvégeket. Ez nyilván a szilikonnak köszönhető, de nekem szuperül működik a hajamon! Teljes áron kicsit húzós, de remélem mire elfogy újra lesz valamilyen akcióban. Amúgy 5*!!