Christi

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 30.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2017. július 13.

Nagyon szeretem kb. 2 éve csak ezt használom. Jol tisztít. Bár igazi frissességet szájvízzel egybekötve tudom elérni. Most 100ml-es verziót vettem meg a dm-be. Tapasztalta már más is esetleg, hogy más íze van mint a 75ml-es kiszerelésűnek?

Ombia Kézkrém Árnika Kivonattal

Ombia Kézkrém Árnika Kivonattal
2017. január 20.

képzeljétek el, hogy hosszú idő után újra találtam a kecskeméti aldiban, egyből vettem is 2 darabot, ugyanaz az illat, ugyanaz az állag, ugyanaz a tudás. Hamar beszívódik, nem ragad és mégis nagyon jól táplál, szuper termék, 5 csillag

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Care Ápoló Tusfürdő Hab
2016. november 19.

Sajnos én leszek az aki lehúzza. Az illata tény hogy finom. Nekem nem habzik vagyis hát kenegetem azt a habot de valahogy nem az igazi. És a legnagyobb problémám hogy valahogy nem érzem magam utána tisztának, olyan mintha borotvahabbal simogatnám magam és hát az nem éppen tiszta érzetet biztosít. Dm dobozban jutottam hozzá, nem fogom újravenni. Az illata miatt kap 2 csillagot.

Nivea Fresh Natural Pumpás Női Dezodor

Nivea Fresh Natural Pumpás Női Dezodor
2016. november 19.

Második flakonnal használom el, nekem teljesen bevált. Reggelente felfújom magamra és még délután is érzem, izzadni izzadok de nem leszek büdös. Ha húzósabb napom van akkor napközbe egyszer újrafújom. Borotválás után nem ajánlom használni mert úgy csíp. Alkoholtartalma mellett sem szárítja ki a hónaljamat. Újravevős.

Sebamed Balzsam Dezodor Sensitive

Sebamed Balzsam Dezodor Sensitive
2016. november 19.

Én is a dm dobozban jutottam hozzá. Nekem sajnos nem vált be, eleve maga az "illata" sem tetszik. Valamint én büdös leszek tőle még akkor is ha nincs nagyon melegem. Eddig is alumínium mentes dezodort használtam szóval nem azzal van a gond hogy nem állt át a szervezetem. Ez a golyós kiszerelés is elborzasztó, ragad vizes, nem jó.Nem tudok felöltözni mert mindent összeken. Sajnos nekem a kukába landolt.

Balea Dusche & Creme Melone

Balea Dusche & Creme Melone
2016. november 19.

Nekem abszolút nem jött be sajnos. A végén kézmosónak használtam el, mert teljes testemen nem bírtam elviselni az illatát, ami nekem hát szag volt inkább. Ilyen erjedt dinnye szaga volt, bláhh, nem, nem. Nem habzott, a színe meg nagyon erőteljes volt.

Balea Melone Folyékony Krémszappan

Balea Melone Folyékony Krémszappan
2016. november 19.

Nekem valahogy nem jött be az a mostani dinnyés kiadás. Se a szappan se a tusfürdő. Hagyott egy furcsa mellékillatot maga után mikor megmostam a kezem, nagyon folyékony volt, mindig kifolyt az ujjaim közül és nem is habzott annyira.

Balea Papaya & Buttermilch Krémszappan

Balea Papaya & Buttermilch Krémszappan
2016. november 19.

Ezt a fajta szappan vesszük eddig a legtöbbször újra. NAgyon finom illata van, tartós is az illata, nem szárítja a kezemet.És nem fogja meg a mosdókagylót. Kedvenc szappan.

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme

Balea Sweet Wonderland Dusche & Creme
2016. november 19.

Nagyon szeretem, most ez van éppen a fürdőkád szélén, finom illata van, és rajtam viszonylag tartós.Nem fogy gyorsan, jól habzik. Csak azért nem veszem újra mert mindig másfajtát szoktam venni.

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testradír

Oriflame Swedish Spa Tápláló Testradír
2016. november 19.

Szettben rendeltem meg a testvajjal és a kézkrémmel együtt. Még csak ezt próbáltam ki. Nekem nagyon tetszik, kellően radíroz, heti egyszer maximum 2x szoktam használni. Az illata jó, viszont nekem gyorsan fogy ezért nem biztos hogy újra fogom venni. Valamint nagyon megül a kád alján.