Christine

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)

Gyógyszertári C-Vitamin Por (Aszkorbinsav)
2018. december 18.

Először vitaminpótlásra használtam, DM-set vettem, egész télen kitart egy kis dobozka, kevésbé vagyok beteg.

A színező már nem jön ki a hajamból, bezzeg régen. Meguntam a színt, de világosítani nem tudtam, csak hajleszívatóval. Mondom megpróbálom, max nem csinál semmit. 2 árnyalatot kiszedett a hajamból, sőt már 3. napja bírja a hajam hajmosás nélkül, pedig eddig max 2-öt bírt :D

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal
2018. szeptember 20.

Kedvenc, nem gyümölcsillatú,de legalább nem az a ordenáré büdös, mint a legtöbbnek.

Avon Tejszínes Eper Habfürdő

Avon Tejszínes Eper Habfürdő
2018. szeptember 18.

Jól habzik 5 percig, 10 perc után mar, főleg a kényes részeken. A bőröm meg csúszássá vált tőle.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2018. szeptember 18.

Sprőd lett tőle a hajam, az illata meg iszonyatosan mű...

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)
2018. augusztus 11.

Első intim lemosóm, de végre valami ami illatmentes, nem habzik, nem csíp, nem irritál és teszi a dolgát. Múltkor megszívtam egy iszonyat gyulladást, pisilés utáni kitörlésnél iszonyat fájt, de ezzel mégis tudtam tísztitani. (Néha túlcsúszik és ki a kezemből, de hát ez előfordulhat).

Nivea Invisible For Black & White Clear Golyós Dezodor

Nivea Invisible For Black & White Clear Golyós Dezodor
2018. augusztus 11.

Sok évig használtam Nivea deokat, de megdrágultak. Most vettem egyet és iszonyat rossz minőség lett belőle. Alig jön ki az üvegből, alig tart ki a deo hatása és az illata se jó már.

Garnier Fructis Fresh Hajerősítő Sampon Zsíros Hajra

Garnier Fructis Fresh Hajerősítő Sampon Zsíros Hajra
2016. november 16.

Ettől csak még hamarabb zsírosodott a hajam, az illata jó, csak ennyi a pozítivum, semmi más. Pedig régen ez egy fantasztikus sampon volt.

Balea Meeresrauschen Deo Spray

Balea Meeresrauschen Deo Spray
2016. július 24.

WC-illatosító szaga van, soha többé.

Balea Cseresznyés Deospray

Balea Cseresznyés Deospray
2016. május 9.

Attól féltem túl édes lett, de iszonyatosan jó, kellemes illata van. És nem is leszek büdös.

Balea Deo Roll-On Pink Pomelo

Balea Deo Roll-On Pink Pomelo
2016. május 9.

Illatta szörnyen édes, viszont nálam volt legalább hatása. Másnaposan felkenni egy kín volt.