Christy

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2021. július 30.

Imádom, nagyon szépen megnyugtatja a bőröm. Általában éjszakára használom arcra. Először egy picit ragacsosnak tűnik, de aztán ez elmúlik, reggelre nagyon szép lesz a bőröm.

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo

Rexona Maximum Protection Stress Control Izzadásgátló Krémdezodo
2019. május 23.

A hónaljam sajnos nem bírja, egy idő után viszket tőle, de a hatása nem lenne rossz, ezért a 4 csillag. De nyáron a nagy kánikulában a belső combomra kenve megkímélt az összedörzsölődés közbeni sérülésektől, ha szoknyában voltam. Remélem idén is beválik.

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2019. május 23.

Évek óta ezt használom. Az itteni vélemények alapján próbáltam ki, mert már a régi jól beváltak közül, egyik sem hozta a megfelelő hatást. Izzadtam, viszkettem, és kezdtem "büdösödni". Ez egy csoda, remélem így is marad. Az illatát én nagyon szeretem, várni kell rá, hogy megszáradjon, de megéri. Nincsenek szagok, viszketés, izzadás is inkább csak kánikulában.

Essence Gel Eye Pencil Vízálló Szemceruza

Essence Gel Eye Pencil Vízálló Szemceruza
2015. január 3.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, mert már régen szerettem volna egy sötétkéket.
A színe szép, szép vonalat tudtam vele húzni, de sajnos néhány óra után olyan mintha leperegne. Pedig még alapozót is használok.
Vagy valamit rosszul csinálok?
Pedig nagyon akartam, hogy jó legyen.
Update: Barátkozunk. Egyre jobban tetszik. Csak nekem kell leszoknom a szemem sarkának birizgálásáról. :-) De az meg sosem árt. Úgyhogy +1 csillag

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. január 3.

Tegnap vettem kemény 486 Ft-ért a Rossmannban. Ma tesztelem. Nagyon szép pillákat csinált, nem iritálja a szemem. Nem tapasztotta össze a pilláimat. Szerintem tud olyan pillákat mint a jóval drágább társai. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. De ezért az árért szuper.
Meg volt a teszt. Egész nap fent maradt, és egyáltalán nem pergett. Bár én nem használom csak 1-2 rétegben.
Update: Amióta megvan, csak ezt használom. Nagyon szép pillákat csinál. Tartós, de könnyen lemosható. Én még nem tapasztaltam szempillahullást.
Imádom :-)

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal
2014. december 18.

Az illata szuper, nem hagy zsíros érzetet maga után, mivel hamar beszívódik. Nagyon száraz bőrüeknek lehet, hogy kevés.

Rival de Loop Q10 Revitalizáló Feszesítő Maszk

Rival de Loop Q10 Revitalizáló Feszesítő Maszk
2014. december 17.

Ahhoz képest, hogy amióta sorra szünnek meg az eddig bevált arcápolóim, és nehezen találok helyette újat, mert túl zsíros stb. lesz tőle a bőröm, ez az arcpakolás nagyon bevált. Én sem kenem fel túl vastagon, de így is hatásos. Az illata is remek, nem irritál.

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír
2014. december 17.

Eddigi legjobb arcradírom. Érzékeny bőrüeknek lehet, hogy erős, de nekem pont megfelelő. Az ára is jó.

Alverde Stadtgeflüster Testápoló

Alverde Stadtgeflüster Testápoló
2014. december 17.

Az illata teljesen megbabonázott, jól hidratál, könnyen beszívódik.

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Stift

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Stift
2014. december 17.

Szinte teljesen hatástalan, az illata kellemes. Egyetlen jó tulajdonsága, hogy alumínium-mentes.