ChubbyCat

Regisztráció dátuma: 2020. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. július 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ideen Welt Pedikűr, Manikűr Szett

Ideen Welt Pedikűr, Manikűr Szett
2020. november 11.

Nagyon jó termék, az árát maximálisan megéri. Egyszer használtam, teljesen rendbetettem vele a kezeimet. Nagyon szépen lehet vele manikűrözni. Én nagyon ajánlom, főleg ennyi pénzért!
Lábon még nem próbáltam, de alapvetően a kezemre vettem mert vastag a körömágyamon a bőr és untam már, hogy mindig belevágok ollóval. Ez viszont nagyon jól leszedi a bőrt. Nekem megérte nagyon!

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy

Givenchy Eaudemoiselle De Givenchy
2020. november 4.

Nagy hatósugarú parfüm. Kifinomult, rózsás, picit citrusos, épp csak annyira amit elviselek, mert alapvetően nem szeretem. A tonkabab az egyik kedvenc összetevőm, ami remekül ellensúlyozza ezt, legalábbis nálam. Nem mondanám egy futkosós illatnak, inkább olyan parfümnek gondolom, ami például egy első találkozásnál jó benyomást tesz a másik félnél. Tartóssága 5*. Külleme 5* Illat 5*. Tényleg favorit nálam.

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
2020. október 29.

Az agyam eldobom...fekete hajam van, megvettem a sima fekete árnyalatot belőle. Konkrétan nem fogta be a hajam, csak helyenként és ott is csak sötétbarna lett. Nem mellesleg úgy szárítja a hajat, hogy az valami gyötrelem. Soha többet.

Burberry Her Blossom EDT

Burberry Her Blossom EDT
2020. október 27.

Isteni finom, virágos-gyümölcsös illat, aminek közepes a tartóssága.
Üveges maradékot biztosan befogok szerezni tavasszal.

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP
2020. október 18.

Tartósságával van problémám és számomra hamar bőrközeli lesz. Nem mondanám egy bonyolult illatnak.

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2020. október 18.

Szerintem ennél a parfümnél talán még pont az én korosztályom a felső határ. Merész, pimasz, édes illat, aminek nagy hatósugara van és jó tartóssága. Párom nagyon szereti rajtam.

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP

Dolce & Gabbana Dolce Garden EDP
2020. október 16.

Kifújáskor már nagyon krémes, kókuszos. Aztán éreztet magából egy kis citrust, de nem tolakodóan,csak megbújik a háttérben. Aztán ahogyan egyre jobban csendesedik, mandulás, vaniliás lesz az egész. Picit marcipános hatást kelt rajtam. Mindenképpen édes parfümnek mondanám. Nagyon bújós illat, számomra esti parfümnek ideális. Na nem rendezvényre gondoltam, hanem alváshoz. Mivel most jutottam hozzá, így nem tudom nyáron hogyan muzsikál. A külseje nagyon aranyos, nekem 30milis az üvege és igazi kis ékszer. A tartóssága viszont nem a legjobb, próbáltam már nap közben is. Azért le kell vonjak 1*-ot.

Roberto Cavalli Eau De Parfum

Roberto Cavalli Eau De Parfum
2020. október 16.

Azonnal érzem a tonkababot ahogyan kifújom a bőrömre. Egyik kedvenc illat összetevőm. Balzsamos fűzseresség...lágyan virágos.
Alap darabom. Ősszel már jöhet is! Szexi, buja... tartóssága nagyon jó, ruhán másnap is érezni. Csak a maximális pont jár neki.

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam
2020. október 14.

Megvettem a sampont, jött hozzá azonnal ez is. Ritka jó választás volt. Inkább mondanám pakolásnak, mint balzsamnak, nagyon intenzív, szeretem. Öblítéskor már érzem, hogy sima a hajam. Újravettem és fogom is.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2020. október 14.

Végre egy jó sampon! Balzsamával együtt használom, de van hogy az utóbbit, elfelejtem feltenni. Szóval önmagában is tudok véleményt alkotni. Rólam tudni kell, hogy sokszor viszket a fejbőröm. Próbáltam már mindenféle sampont csak viszketett. Ezt megláttam akciósan, repair sampon, mondom te az enyém, én a tiéd, landolt is a kosárban. Már az első hajmosásnál éreztem hogy kellemes a hajam tőle. Majd egy idő után észrevettem, hogy annyira táplálja a hajam hogy elfelejtem balzsamozni. És láss csodát nem viszket a fejem mióta ezt használom. Nem tudom miért, de nem is érdekes. Remélem sokáig lehet a boltokban kapni. Az illata sem utolsó, nagyon kellemes, kifejezetten szeretem és sokáig olyan illata van a hajamnak. Szóval újra vettem és újra is fogom. Maximálisat érdemel