chyny-eve

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2011. június 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1920 pont

Regisztráció dátuma: 2011. június 20.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém

Ilcsi Csipkebogyó Habkrém
2018. május 4.

Én ezt a krémet használom legrégebb óta, előtte millió félét próbálgattam. Egy kozmetikus ajánlására döntöttem mellette, azóta is veszem, amikor lehetőségem van rá. (Elköltöztünk egy másik városba, 250 km-re a szülővárosomtól és visszajárok érte...) Szóval, összességében a nagyon érzékeny bőröm egész jól tolerálja, nem irritál, jól beszívódik, jók az összetevői - Ami a lényeg!! - és segít a mattításban is. De igazából amióta használom, közel 3 éve, azóta jelentős javulást nem tapasztalok a pirosodás terén, mert épp ezért vettem meg, erre ajánlotta a kozmetikus! Nem mondanám, hogy jelentősen javított volna a bőröm állapotán! (Belsőleg tehetek érte olyan dolgokkal, mint pl. elhagyok olyan élelmiszereket, amelyek provokálják...) Télen picit kevésnek érzem, de nincs kedvem ismét más krémekkel kísérletezgetni, max Ilcsiben. Véleményem szerint jó ötlet volt a gyártók részéről a pumpás kiszerelés, mert így higiénikusabb, mint amikor tégelyekbe adagolta ki a kozmetikus.... Remélem, ez a csipkebogyó habkrém nem tűnik el a palettáról! :-) Megadom az 5 csillagocskát!

Benecos Natural Creamy Make-Up Folyékony Alapozó

Benecos Natural Creamy Make-Up Folyékony Alapozó
2018. május 4.

Ezt az alapozót egyszer én is nagy reményekkel vettem meg még pár éve! Aztán itthon kipróbáltam..... SZÖRNYŰ! De tényleg! Senkinek sem ajánlom, mert eldolgozhatatlan, rettenetes a végeredmény! Annyira hamar szárad, hogy ideje nincs eldolgozni az embernek! Most épp nézelődöm természetes alapozó után, de ezt a márkát még egyszer biztos nem vásárolnám meg!

Ilcsi Szőlő Őssejtes Bőrmegújító Arctej

Ilcsi Szőlő Őssejtes Bőrmegújító Arctej
2015. február 1.

Nekem rozáceám van, és ez nem irritálja a bőröm. Viszont a sminket nehezen szedi le nálam, és sokat kell belőle kinyomni, hogy egyáltalán képes legyen eltávolítani amit el kell. Így nem gazdaságos, amúgy jó kis arctej, csak épp amire használom, nem a legtökéletesebb. Ezért csak 4 csillag.

Variocom Kókuszolaj

Variocom Kókuszolaj
2014. december 9.

Sziasztok! Ha evvel kenem hajmosás előtt a hajam, akkor nem nehezül el, mint pl. az olívaolajtól? (mert attól förtelmes állapotba került a hajam és azóta töredezik) Nekem alapból nem annyira vastagszálú és hamar lelapul. Egyébként valóban jó a kókuszolaj, bőrre kenve, vagy a konyhában. Egyszóval: mindenhol és mindenre! Köszi a válaszokat :)

Manna Ében Arctisztító Szappan

Manna Ében Arctisztító Szappan
2014. október 20.

Az a helyzet, hogy én kb. 3 éve használtam manna szappanokat, vajakat. Eleinte azt hittem, beváltak, mert valóban szép volt a bőröm ( vagy csak a szimpla placebó - hatás, nem tudom....), szóval elkezdtünk a Párommal rendelni súlyos összegekért. De sajnos a korábbi hatás elmaradt, helyette iszonyatos bőrszárazságot okoztak, szabályosan hámlott az egész .... A vajak sem voltak jók sem az arcomra (amit még zsírosabbá tettek), sem a testem többi területére. Tisztának sem éreztem magam a szappannal történő tusolás után, pedig vagy 5 félét kipróbáltam. Az illatuk némelyiknek bejött, de ezt leszámítva nem sokat érnek. Nagyon drágán adják és még csak nem is használ! Semmi más, mint JÓ MARKETING! Sajnálom, de ajánlani nem tudom senkinek! :(

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2014. április 10.

Ezt a parfümöt Anyumtól kaptam, aki meglepte magát és engem is vele! :) Tetszett nagyon az illata, kellemes, édes, könnyed! Szeretem amúgy is az ilyen illatokat, s még a virágos, romantikusat is. Még mindig jobbak a fullasztó, keleties, erősen fűszeres illatoktól! Persze van, akinek ez jön be, van akinek az. :)

Himalaya Herbals Gyengéd Nyugtató Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre

Himalaya Herbals Gyengéd Nyugtató Tonik Száraz és Érzékeny Bőrre
2014. április 10.

Ez a tonik elvileg érzékeny bőrre való, de sajnos nekem, ha sminklemosó tej után használom, égő, viszkető érzést hagynak az arcomon. De önmagában, ha a tej maradványait lemosom magamról, úgy még elviselhető. Szerintem smink eltávolításra nem alkalmas, mert rá is van írva, hogy A MÁR MEGTISZTÍTOTT BŐRRE kell felvinni! Nem akarok rosszat írni róla, nálam az a gond, hogy rettentően érzékenyen reagál a bőröm mindenre! Így nehéz véleményt alkotnom erről is pl.
De mivel a Himalaya Herbals-ok alapvetően használhatóak, így csak azt tudom, mondani, próbáljátok ki! :)

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal

Garnier Essentials Sminklemosó Tej Száraz és Érzékeny Bőrre Rózsa Kivonattal
2014. április 10.

Most pont ez van otthon a smink eltávolítására. És igen, ez egy SMINKLEMOSÓ TEJ, tehát NEM előzőleg MEGTISZTÍTOTT bőrre kell felvinni! :) Egész jól eltávolít mindent, amit kell. Az illata kellemes, állagra sem rossz. Nálam sajnos ez is túlérzékenységet okoz, és az amúgy is extramegahiperérzékeny bőröm sem nagyon tolerálja, pedig elvileg ilyenre fejlesztették ki... ha csak nem TÖK TERMÉSZETES cuccokat használ az ember, szerintem minden iriitálni fogja, amiben mesterséges, kémiai vegyszerek vannak!! :(
Szal nem vagyok elájulva tőle, várom, h elfogyjon! :)

Reparex Őszülésgátló Nőknek

Reparex Őszülésgátló Nőknek
2014. április 10.

Sziasztok! Nekem van egy Reparex tonikom eladó! Ha érdekel valakit, írjon emailt nekem:
chyny-eve@freemail.hu

Fytofontana Aloe Vera Gél

Fytofontana Aloe Vera Gél
2014. április 10.

Ezt a gélt nem is olyan rég még használtam arcra, de olyan, mintha csípett volna. Egy ideig jó volt a bőrömnek, de utána már nem annyira éreztem kellemesnek. Nem veszem újra.... de attól függetlenül, akinek szárazabb a bőre, az próbálja ki. Az összetevői tényleg nem a legszebbek!!