cica01

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál

Rimmel Wonder'full Szempillaspirál
2015. május 31.

Akciósan vettem a DM-ben a JOY napokon, szemhéjtussal együtt adták, 2 együtt 900 ft körül volt. Szép ívelt szempillákat csinál, de néha mintha leperegne egy kicsit a nap végére, de van hogy már délutánra is, és nem igazán dúsít szerintem, legalábbis nem annyira, amennyire én vártam! Az alverde műszempilla hatású spirálja most jobban bejön, ezért kap 4 csillagot.

Alverde False Lashes Szempillaspirál

Alverde False Lashes Szempillaspirál
2015. május 31.

650 ft-ért vettem a DM-ben JOY kuponnal! Nem bántam meg, gyönyörű szempillákat lehet vele csinálni, és kicsit tényleg olyan mintha műszempillám lenne! A keféje is nagyon bejön, alapból az ilyesmi műanyag szempillaspirál keféket szeretem! Tartós, nem kenődik el, nem pereg le napközben, este is ugyanolyan szép mint reggel mikor felkenem! ;) Imádom, csak ajánlani tudom :)

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2015. május 1.

2 hete lett festve a hajam a 750-es csokoládébarna árnyalattal. Befestettük, és mikor megmostam/szárítottam a hajam, eléggé megrémültem, mert totál sötétbarna lett tőle a hajam. 1-2 hajmosás után viszont kopott annyit, hogy olyasmi színe van mint a dobozon. Napfényben gyönyörű vöröses csillogása van, ezt imádom benne! :) Viszont mintha kicsit ledobná a festéket a hajam, néhány tincs kicsit világosabb, de lehet az előző világosabb festék miatt.
Májusban újrafestem ugyanezzel az árnyalattal, remélem akkor rendesen befogja a hajamat! :)
Gondolkodom rajta, hogy a 750-es csokibarnát és a 760-as ragyogó középbarnát összekeverem, de nem tudom milyen lenne a színhatás! Ha valakinek van ötlete vagy tapasztalata erről, írjon! ;) :)
A sötét szín és a világosabb tincsek miatt 3 csillag! Remélem május közepén 4 vagy 5 csillagot adhatok neki! :)

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2015. március 27.

Sokáig gondolkodtam hogy megrendeljem-e, de végre rászántam magam! Nem bántam meg!!! :) Mindig kivan húzva a felső szemhéjam szemkontúrceruzával, de sokszor előfordult hogy már délután kezdett elkenődni meg feltapadt.. Amióta ezt a szemhéjpúder alapozót használom estig helyén vannak a cicaszemeim, ráadásul olyan szép simává varázsolja a szemhéjamat, frissebbnek, üdébbnek tűnök tőle! :) Nagyon szeretem, és elég belőle egy nagyon kicsi is! :) 5*!

Naturland Kézápoló Balzsam Körömvirág Kivonattal (régi)

Naturland Kézápoló Balzsam Körömvirág Kivonattal (régi)
2014. december 27.

Borzasztóan száraz volt a kézfejemen a bőröm, sokszor télen úgy kirepedezett hogy vérzett is, aztán meg viszketett, égett, még a sima víztől is. Megvettem ezt a kézápoló balzsamot, meg vettem mellé egy Herbária kézápoló balzsamot is. Felváltva használtam a 2-t, és teljesen helyrejött a kézfejemen a bőr!!! :) Ez a körömvirágos talán kevésbé zsíros, hamarabb beszívódik, és az illata is kellemes! :) 5* <3

Herbária Kézápoló Balzsam

Herbária Kézápoló Balzsam
2014. december 27.

Borzasztóan száraz volt a kézfejemen a bőröm, sokszor télen úgy kirepedezett hogy vérzett is, aztán meg viszketett, égett, még a sima víztől is. Megvettem ezt a kézápoló balzsamot, meg vettem mellé egy Naturland körömvirágos kézápoló balzsamot is. Felváltva használtam a 2-t, és teljesen helyrejött a kézfejemen a bőr!!! :) 5* <3

Rimmel Scandaleyes Thick & Thin Szemhéjtus

Rimmel Scandaleyes Thick & Thin Szemhéjtus
2014. október 3.

Magában nem szeretem használni, mert nem sikerül vele egyenes vonalat húzni, illetve könnyen elkenődik. Viszont, ha először halványan egy automata szemceruzával (vízálló is lehet!) nagyjából meghúzom a tusvonalat (azzal könnyebb pontos vonalat húzni), és ezzel a filces tussal ráfestek, tökéletes lesz a vonal vastagsága és minősége is, a színe pedig gyönyörű intenzív lesz, és egész nap tartós, nem kenődik el! :) 4 csillagot kap, amiért automata szemceruza nélkül nem tudom használni (bár ez lehet az én bénaságom ;D)

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)

Oriflame Giordani Gold Bronzosító Gyöngyök (régi)
2014. október 3.

A Natural Bronze árnyalatról tud valaki véleményt mondani? Nézegettem az újságban és azt írja, hogy "szinte belesimul az arcbőr természetes tónusába". Elég világos a bőröm, viszont ezeket a kis golyókat alapozó fölé szeretném használni. Néhány véleményben láttam hogy világos bőrre a Natural Peach árnyalatot használta. Melyik színűt ajánljátok világos bőrre? Az alapozóm Avonos, kicsivel sötétebb csak a bőröm színénél. Segítsetek légyszi, mert nem tudok dönteni :(

Astor Colour Proof Definer Automata Szemceruza

Astor Colour Proof Definer Automata Szemceruza
2014. május 3.

Hát ez kb kuka. Megvettem, de az első használatnál kiakadtam tőle... Alig fog, nagyon kemény és nem olyan fekete mint kéne... Totál pénzkidobás!

Manhattan Eyemazing Liner Tusfilc

Manhattan Eyemazing Liner Tusfilc
2014. április 26.

Könnyű, egyszerű használni, de abszolút nem tartós... Nagyon hamar el/felkenődik, egy kis pára, eső vagy könnycsepp és már szörnyen néz ki az egész.... Automata szemceruza korrigálására szoktam használni, erre jó, egyébként nem éri meg az árát :(