Best of Beauty 2019

cicafun

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2019. március 9.

Nagy kedvencem lett! Az első Police parfümöm, valahogy eddig mindig távol tartottam magam a "koponyáktól", elég bizarr ez a disign. De maga az illat nőies, édeskés-virágos-púderes 4 évszakos illat. Imádom az ibolyát, csak jó lehet az a parfüm, amiben van. A tartóssága nálam rendben van, van sokkal drágább parfümöm, ami nem teljesít ilyen jól. A 40ml-is kiszerelés a Dm-ben, még mindig féláras (4000Ft), megéri megszaglászni! :-)

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. március 9.

Az eddigi legkényelmesebb formulájú folyékony matt rúzs, amit valaha próbáltam! Nem szárítja ki az ajkakat, nem ragad, de mégis elképesztően tartós. Kellemes vízes bázisa van. Megszínezi az ajkakat, minimálisan hagy foltot leszáradás után. Az I rule mályvás-piszkos rózsaszínes árnyalat van meg, de biztos, hogy veszek még valamilyen más árnyalatot is. Az ivást jól bírja, az evést is vállalhatóan, amikor elkezd kopni, akkor a mályva szín rajtam átváltozik pinkessé, ami szinte megszínezi az ajkakat , tartósan ott marad. A Rossmannban teljes áron is 3500 Ft, annyit bőven megér, de akció keretében, illetve 10%-os kuponnal igazi bomba ár ezért a minőségért cserébe Végre egy olyan tartós, folyékony matt rúzs, ami nem szívja ki az életet a számból!

Catrice Glow Patrol Ajakdúsító

Catrice Glow Patrol Ajakdúsító
2019. február 21.

Alapvetően nem rajongok a szájfényekért, nagy elvárásaim nem is voltak vele kapcsolatban. A 02-es Aprhodite árnyalat van meg, túl sok színe nincs, én egy nude ajakceruzával használom. Kellemes mentolos illatú, kicsit bizsergető érzést ad, amikor felkened az ajkaidra. Extra ajakdúsító hatást nem véltem felfedezni, viszont gyönyörű szép fényt ad, szájfény létére egész tartós is (szájceruzával). Szerencsére nem elviselhetetlenül ragacsos textúra, de persze érezhető, hogy ott van a szájon. Nyáron, a melegben jó lesz elkenegetni, jól fog esni a mentol hűsítő hatása :-)

Catrice Glow Patrol Glowy Highlighter

Catrice Glow Patrol Glowy Highlighter
2019. február 19.

Jajjjj, gyönyörű! A 03-as Icon, pezsgős árnyalat van meg, valami csodaszép vizes hatású fényt ad az arcnak. Nagyon jól építhető, és extra tartós, nap végén is ott marad az arcon.
Tegnap megvettem még az arany színű 01-es Muse árnyalatot is, ugyanolyan csodaszép, mint az Icon! A 02-es Aphrodite nem jött velem, nekem az túl rózsaszínes :)

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation
2019. február 19.

Kijelenthetem, hogy a legjobb alapozó, amit valaha próbáltam! Szép, természetes, ragyogó végeredményt nyújt,de kifejezetten jól fed, és a nap végén is simán fenn marad az arcon. Nem üvölt az ember arcáról, hogy alapozó van rajta. Szépen kiegyenlíti a bőrszínt, nem szárít, nem ül be a pórusokba. Csak annyi észrevételem van a színekkel kapcsolatban, hogy a Fair és a Light árnyalat is elég sötétnek és narancsosnak tűnik, de valahogy a felvitelt követően hozzáidomul a bőrszínhez. Az oriflames sminkszivacsommal használva szép végeredményt nyújt. Nagyon cuki a csomagolás is, de a beltartalom még jobb.

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2019. február 19.

A Milky Chocolate árnyalt van meg, szép, hideg tónusú barna,tökéletes kontúr szín, könnyű a felvitele, nem foltos. Közepesen pigmentált, szépen építhető. Cuki a csomagolása, kellemes kakaó illata van, de nem tolakodó. A tartóssága is átlagos, ár-érték arányban jó termék, Elég gazdag a színfelhozatal, ami azért a drogériában igencsak ritka.

Misslyn Glow For It! Strobing Powder

Misslyn Glow For It! Strobing Powder
2019. február 15.

Cuki csomagolása van, de a belbecs is jó. Nekem a No.4. Mind Glowing árnyalat van meg, lágy, pezsgős szín. Jól építhető, a természetestől az erőteljesebb hatásig mindent ki lehet hozni belőle. Nálam a tartóssága is rendben van

Yves Rocher Prémium Folyékony Rúzs

Yves Rocher Prémium Folyékony Rúzs
2019. február 15.

Hát ez minden, csak nem matt rúzs :) Inkább nevezném szaténnak. A 102-es rózsás árnyalat van meg, ahogy Tavasz tündér írta, valóban tök más a színhatás a tubusban, meg felkenve az ajkakon. Engem az annyira nem zavar, hogy nem szárad mattra, viszont az elég kellemetlen, hogy foltot hagy mindenhol. Kényelmes viselet, nem szárít egyáltalán. Kicsit nehéz vele bánni, ezért szájkontúr ceruzát mindig használok, mert össze-vissza mászkál.... A teljes árát nem éri meg, akciósan fogjuk rá .Szívesebben nyúlok a Lovely K. Lips-hez, mint utána

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2019. február 15.

Szuper jó rúzs, extra kényelmes a viselete, nagyon kellemes, balzsamos állaga van, ennek ellenére egészen tartós is. Persze nem kell azt várni tőle, mint egy folyékony matt rúzstól, ami ráköt a szájra, cserében nem emeli ki az esetleges szárazságot és a ráncocskákat. Két árnyalatom van, a Pink for me, ami egy természetes piszkos-rózsaszínes, mályvás árnyalat, a másik színem pedig a Mauve for me, ami egy barnás-mályvás nude árnyalat. Isteni finom vaniliás kürtöskalács illatuk van :)

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2019. február 15.

Maximálisan elégedett vagyok ezzel a szempilla spirállal, nekem nagyon szép végeredményt produkál. Valóban vízálló, nekem a hideg, szeles időben hajlamos a szemem bekönnyezni, de nem kenődött el, irritációt sem okoz, és nem hullik tőle a pillám. Szépen szétválaszt, dúsít és hosszabbít, nap végéig tart, nem pereg le, és szerencsére nem csomósítja össze a pillákat. 5*