Cicaslany

Regisztráció dátuma: 2010. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2010. december 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sephora 8H Matifying Pressed Powder

Sephora 8H Matifying Pressed Powder
2015. július 1.

Most vettem újra. Elsősorban smink fixálására használom, tartós, ár-érték arányban szuper termék.

Dr. Scheller Ránctalanító Éjszakai Krém Argánolaj és Amarant-Kivonattal

Dr. Scheller Ránctalanító Éjszakai Krém Argánolaj és Amarant-Kivonattal
2015. május 29.

Update 2015.05.29.
Most kapargatom ki a maradékot a harmadik tégelyből, a negyedik már ott lapul a szekrényben. Rendszeres használat mellett valóban láthatóan csökkenti a ráncokat, amik nálam elsősorban a bőröm szárazsága miatt alakultak ki. Az ötödik tégelyt is meg fogom venni.

2013. július 19.
Imádom. Nappalra is ezt használom, gyorsan és zsíros utóérzet nélkül felszívódik. A hatása látványos, szépen hidratál és érezhetően feszesít. Az illata tipikus natúrkozmetikum-illat, vagyis enyhén citrusos, nem tolakodó. Újra fogom venni.

Manna Ápoló Babaolaj

Manna Ápoló Babaolaj
2014. július 14.

Nagyon-nagyon megszerettem! Sokféleképpen kipróbáltam: vízálló szemfesték-maradványok eltüntetésére, arckrém helyett és testápolóként, de legutóbb gyantamaradékok eltávolítására használtam. Napégés enyhítésére is bevált, bár felváltva használtam ezt és shea vajat, szóval az lehet a shea érdeme is. Az ára húzós a kiszereléshez képest, de ezt a véleményemet megváltoztatta, hogy tényleg cseppek kellenek belőle. Erre tényleg figyelni kell, mert csak icipici mennyiségben fog szépen és gyorsan beszívódni, a túl sok zsírossá teszi a bőrt.
Az illata nagyon finom, diszkrét, leginkább édes-kókuszos.
Az ára miatt hezitáltam rendelés előtt, de mivel kiadós (két hete használom rendszeresen és nagyjából az 5%-a hiányzik az üvegből), szerencsére nem bántam meg.

L'Oreal Color Riche Miss Denim Körömlakk

L'Oreal Color Riche Miss Denim Körömlakk
2014. május 29.

Ez egy nagyon jó kis lakk. Állítólag farmer hatású, de szerintem inkább hasonlít a liquid sand típusú lakkokra. Azzal a különbséggel, hogy egészen könnyű lemosni, aminek külön örültem. Fedőlakkal is megmarad az érdes felülete, és összességében nagyon szép hatást kelt. Gyorsan szárad és a tartóssága is teljesen rendben van. Nekem egy világoskék van, jól eltalált szín.
Jó kialakítású ecsete van és a hosszúkás, keskeny üvegből valószínűleg könnyebb lesz kinyerni az utolsó cseppeket.

Balea Melon Tango Dusche

Balea Melon Tango Dusche
2014. május 23.

Van az a mondás, hogy "olyan ronda, hogy az már szép". Na ez olyan műanyag habos-mázas borzalmas illat, hogy imádom! :D
Valami gyerekkori illatra emlékeztet, talán egy rágó lehetett...
Úgy érzem, ebből be kell vásárolni tartalékokat, mielőtt végleg elfogy.

Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Foundation SPF15

Bobbi Brown Long-Wear Even Finish Foundation SPF15
2014. május 23.

Update: Kiderült, hogy nem a bőrtípusomnak megfelelő terméket beszélte rám a sminkes, ezért nem szeretem. Száraz a bőröm, ez pedig zsíros-kombinált bőrre való. Azóta kipróbáltam két rám szabott, hidratáló Bobbi alapozót, és igen, az való nekem, ez sajnos két használat után eladó sorba került. Btw, szeretné valaki? :)

Hát nem is tudom, ennél többet vártam. Nekem kicsit maszkhatású, és alaposan alá kell krémezni. Cseppet sem válik láthatatlanná, annak is jobban örülnék, ha fénylene, mert nekem szárít, így kiemeli az apró ráncaimat. De lehet, hogy csak én nem vagyok elég ügyes.

Artdeco Camouflage Cream Korrektor

Artdeco Camouflage Cream Korrektor
2014. április 22.

Tényleg alaposan fed, még tetoválást is szépen le lehet vele takarni. BB krémmel vagy alapozóval szoktam használni, szépen ki lehet vele egyenlíteni a bőrhibákat. Púderrel nagyon tartós is.

Alverde Q10 Beauty Balm 7In1 Aroniabeere

Alverde Q10 Beauty Balm 7In1 Aroniabeere
2014. április 22.

Nekem nagyon bevált. A színe passzol a bőrömhöz, és szép élettelivé teszi.
Alá szoktam krémezni, mert egyébként nem olyan könnyű egyenletesen eloszlatni, és így az UV szűrőt is megoldom. Az elején picit bizsereg tőle a bőröm, de nem zavaró.
A finishe miatt öt pont, mert tényleg nagyon szép az eredmény.

Biotherm Homme Day Control Natural Protect Golyós Deo

Biotherm Homme Day Control Natural Protect Golyós Deo
2014. április 22.

Eddig ez a legjobb deó, amit a párom kipróbált, mióta leszoktunk az alumíniumsós dezodorokról.
Egyáltalán nem alakult ki testszag, még edzés után sem, és nagyon kellemes, diszkrét illata van. Egyetlen hátránya, hogy őrülten drága.

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Alverde Coffein Sampon Zöldkávéval

Update 2014. április 22.:
Továbbra is ezt a sampont használom, már legalább három éve. Ha lehetne, ötnél is több csillagot kapna. Már majdnem derékig ér a hajam, a korábbi fotókat visszanézve múlt nyár óta legalább 15 centivel hosszabb, pedig időközben vágattam is belőle. Nem állítom, hogy kizárólag emiatt a sampon miatt van, mert emellett a táplálkozásra is nagyon figyelek, de tény, hogy csak ezt és a citromvirágos-barackos balzsamot használom, és hibátlan, tükörfényes a hajam.

2012. október 25.:
A kedvenc samponom. Gyönyörű fényes és egészséges tőle a hajam (igaz, nem festem).
Én nem vettem észre, hogy szárítana. Nem habzik nagyon, de ez -amíg itt nem olvastam-, fel se tűnt.
A citromos-barackos balzsammal együtt használom, és teljesen elégedett vagyok, mindig újraveszem.