cicatapmancs

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. január 28.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

CV Cadea Vera Azulen Paste

CV Cadea Vera Azulen Paste
2016. március 5.

Elég régen vásároltam már kifejezetten pattanásra való bármilyen krémet, mert igazából egyik sem volt hatásos. A nagyobb pattanásokkal ez sem tud mit kezdeni, de a kisebbek ellen hatásos.

Farmasi Naturelle Argan Oil Fiatalító Hajsampon Argán Olajjal és Koffeinnel

Farmasi Naturelle Argan Oil Fiatalító Hajsampon Argán Olajjal és Koffeinnel
2016. február 15.

2-szer használtam eddig,elsőre száraz samponos nap után. Nagyon meglepett a hatása, mert ha száraz sampont használok, és csak simán hajat mosok hajbalzsam nélkül, akkor szenvedés kifésülni a hajam, ráadásul durva tapintású a hajtövem. Ennek most nyoma sem volt, simán kifésültem a hajam balzsam nélkül. Picit mintha elnehezítené a hajszálaimat és lelapultabb tőle a frizurám, de ezért a hatásért megéri :)

Isis Pharma Metruboril Krém

Isis Pharma Metruboril Krém
2015. november 14.

Amíg "csak" piros foltok voltak az arcomon, addig nem volt probléma. Aztán jöttek a piros kis göbök. Ezt a krémet rendeltem meg először az antibakteriális hatása miatt. Ez a 30ml nem egy őrületesen nagy mennyiség, úgyhogy kb. 3 hetet jósoltam neki minden napos használattal. Ahogy először bekentem vele az arcom nagyon meglepődtem, mert 10-15 másodperc múlva már be is szívta a bőröm. 3 használat után kezdtek a piros kis pöttyök eltűnni. Most használom 2 hete, és teljesen eltűntek. Nem próbáltam még ezen kívül mást a göbökre, így csak annyi összehasonlítási alapom van, hogy ez használt. Nem száradt ki tőle a bőröm. A pirosságon enyhített, de teljesen ez sosem fog eltűnni. A kis szerelés ellenére most már úgy gondolom,hogy sokáig elég lesz, mert kevés kell belőle egyszerre. Amilyen célra vettem, annak tökéletesen megfelel.

update: Eltelt több,mint 1 hónap mióta először használtam. A göbök eltűntek és sokkal kevésbé piros az arcom. Az Eucerin Anti-redness éjszakai krémmel együtt használtam és mostanra már csak annyi látszik a rosaceából, mint akit egy picit megkapott a nap. Én megtaláltam a 2 tökéletes krémet, amivel kordában tudom tartani a pirosságot.

update: Lassan 2 év telt el mióta használom ezt a krémet. Szerencsére csak időszakosan van már rá szükségem. Hidegebb időben azonnal elkezd kiszáradni a bőröm, húzódik, ahogy belépek a lakásba már rögtön ég is. Ez a krém pár óra alatt rendbe hozza az arcomat. Még mindig a legjobb krémnek tartom, pedig többet próbáltam már :)

Bourjois Healthy Mix Korrektor

Bourjois Healthy Mix Korrektor
2015. március 30.

Eddig azt hittem,hogy jó korrektorokat használtam. Rá kell jönnöm,hogy nem :) Ez a korrektor mindent visz. A szemem alatti karikákat és piros részt az arcomon szuperül eltünteti és egész nap tartós.

ebay Mattító Lapocskák

ebay Mattító Lapocskák
2015. január 25.

A célnak teljesen megfelel :) Semmivel sem tudnak többet a drogériákban kapható mattító lapocskák, mint ez. Az ára pedig szuper :)

eBay Pirosító Paletta

eBay Pirosító Paletta
2015. január 20.

Nagyon szuper, jól pigmentált és tartós. Vigyázni kell vele azért, mert könnyen bohóc hatást lehet vele kelteni :)

Ebay Tangle Teezer

Ebay Tangle Teezer
2015. január 20.

Nekem az a fajta van belőle aminek van "nyele", rózsaszín-fekete. Az eredetit már fél éve használom, szerettem volna egyet amit bedobhatok a táskámba, mert még 1 eredetire sajnáltam a pénzt. Hát rosszul tettem...az enyém meg sem közelíti az eredeti minőségét. A sörtéi össze-vissza hajlanak és konkrétan a végei olyanok, mintha csak elvágták volna őket, élesek és iszonyatosan szúrnak. 2-szer használtam, a fele sörte elhajlott. A táskámig el sem jutott. Én senkinek sem ajánlom a nyeles változatát.

Alverde Vérnarancsos Testvaj

Alverde Vérnarancsos Testvaj
2014. december 14.

A három közül ez az egyetlen, aminek egyértelmű az illata :) A hatásától ennek sem vagyok elájulva, ugyanúgy, mint a másik kettő esetében sem, de a pár percnyi narancs illat kárpótol valamelyest.

Alverde Testvaj Áfonya és Csokoládé Illattal

Alverde Testvaj Áfonya és Csokoládé Illattal
2014. december 14.

Csak az áfonya illatot lehet érezni rajta, azt is alig-alig, de ennek legalább felismerhető az illata, nem úgy,mint a vaníliás-fahéjasnak. A száraz bőrömnek pár órás hidratált érzetet nyújt, de semmi extra. Megvettem, mert húú karácsonyi limitált kiadás, de várt eredmény elmaradt.

Alverde Testvaj Vanília és Fahéj Illattal

Alverde Testvaj Vanília és Fahéj Illattal
2014. december 14.

A 3 közül ezt szeretem a legkevésbé az illata miatt. Se vanília, se fahéj illata nincsen, én nagyon műnek érzem, de nem tudom beazonosítani, hogy mihez hasonlíthat. Télen nagyon száraz a bőr a lábamon és sajnos ez a testvaj semmilyen extra ápolást nem nyújt. Nálam ugyanolyan a hatása, mintha egy sima testápolóval kenném be magam. Könnyen beszívja a bőröm, de reggelre ugyanúgy száraz. Elhasználom ha már megvettem, de nem venném újra, mert nem éri meg az árát.