ciccmicc

Regisztráció dátuma: 2012. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. október 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Jean Paul Gaultier MaDame

Jean Paul Gaultier MaDame
2014. október 7.

Erős, édes tartós illat. Tavaly hirtelen beleszerelmesedtem, de pár hónapja sajnos nem úgy működik rajtam ahogyan szeretném..:/ Megválnék tőle, lásd: fent. :)

Astor Liquid Kiss

Astor Liquid Kiss
2013. február 6.

Eleinte utáltam, nagyon kiszárította a szám, hamar lekopott, összecsomósodott. Aztán rájöttem én is a trükkre:előtte egy nagy adag ajakápoló, majd utána is. Így viszonylag tartós, de az evés-ivást nem bírja ki.

Guerlain My Insolence

Guerlain My Insolence
2013. február 5.

Nagyon tartós, kellemes, púderes-málnás, tavaszi illat. Sajnos egy idő után érzek benne egy pici "műanyagillatot", de ettől függetlenül szeretem.

Garnier Fructis Nutri Repair 5 Minute Ultra Nourishing Butter Mask

Garnier Fructis Nutri Repair 5 Minute Ultra Nourishing Butter Mask
2013. január 30.

Nagyon szeretem! Sokáig elég egy tégely, mert nem kell belőle sokat használni. Szép fényes, puha, illatos lesz tőle a hajam. Ráadásul szilikonmentes! A samponjával együtt tökéletes a hatás. :)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír (régi)
2013. január 27.

Nagyon jól radíroz, szinte fáj :) Egyetlen bajom vele, hogy egy zsíros réteget hagy lemosás után az arcomon, ami, úgy érzem, eltömíti a pórusokat. Ezt úgy oldottam meg, hogy először arctejet használok, majd ezt a radírt, ezután pedig egy teafaolajos szappant. Heti kétszer használom, így bevált.

Balea Body Kókuszos Testápoló Vaj

Balea Body Kókuszos Testápoló Vaj
2013. január 25.

Nagyon finom illata...volt, amíg fel nem kentem. Émelyegtem tőle, pedig szeretem a kókusz illatot.A hidratálása is gyengécske volt nekem. Nem tudtam elhasználni.

Alverde Sampon Szőke Hajra

Alverde Sampon Szőke Hajra
2013. január 25.

Ma próbáltam ki először. Az illata nekem nagyon tetszik, szeretem az ilyen természetes illatokat. Az állaga először nekem fura volt, kicsit ragacsosnak éreztem, azt hittem, majd ragadni fog tőle a hajam, de szerencsére nem így lett. Nekem jól habzott, de tény, hogy nem úgy, mint egy átlagos "vegyszeres" sampon.Balzsamozás előtt nagyon száraznak éreztem a hajam, és össze is gubancolódott rendesen, de ezt a balzsam megoldotta. Szárítás után olyan kis kusza volt a hajam, vagy nem is tudom, össze-vissza állt, a színén viszont frissített egy picit, aranyszínű fénye lett. Hajszárítózás után egy órával (ami konkrétan most van :D) selymes, puha a hajam, és a "kuszaság" is elmúlt. Összességében egy hármast adnék rá, de mivel természetes anyagokból áll, legyen egy négyeske. Kiváncsi vagyok, hosszú távon hogyan teljesít, majd updatelek :)

Balea Soft & Pearls Deospray

Balea Soft & Pearls Deospray
2013. január 23.

Csak az illatta miatt vettem meg, ami nagyon finom, kellemes, hosszantartó. Az iazzadást egyáltalán nem gátolja. Nem irritál, nem csípi a bőröm.

Garnier Intensive 7 Days Nyugtató Testápoló Krémzselé

Garnier Intensive 7 Days Nyugtató Testápoló Krémzselé
2013. január 23.

Nyáron használtam, a hidratálása akkor megfelelt, télre nem ajánlanám. Érdekes az állaga, kissé ragacsos. Az illata kellemes, barackos, de van egy kis alkoholos "beütése". Nekem kicsit nehezen szívódott be.

Fa Sensual & Oil Testápoló

Fa Sensual & Oil Testápoló
2013. január 23.

Nagyon szuper. Finom illatú, krémes-olajos az állaga, gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratál. Ráadásul olcsó is. Csillagos 5-ös :)