Cicuka22

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Angelica Botanics Mandula és Méhpempő Sampon

L'Angelica Botanics Mandula és Méhpempő Sampon
2021. április 3.

Úristen... fantasztikus illata van!!! Imádom. Másnap is érződik. Tisztító hatása és habzása megfelelő. Zsíros hajra is jó. Igaz,nem változtat a hajmosás gyakoriságán de nem is ront rajta. Viszont szerintem szépen táplál.

Himalaya Herbals Mandulás Szappan

Himalaya Herbals Mandulás Szappan
2021. március 29.

Nem vagyok vele elégedett. Kézmosásra használjuk,de nagyon nehezen engedi magát. Rengetegszer kell vizezni és dörzsölni és alig lesz szappanos a kezünk, nemhogy habos..érdekes. Így a tisztító hatása sem megfelelő. Az illata jó. Egyenlőre nem érzem,hogy szàrítana.

Alterra Nedves Arctisztító Kendő Bio Aloe Verával

Alterra Nedves Arctisztító Kendő Bio Aloe Verával
2021. március 23.

Nagyon csíp! Az én bőröm nem érzékeny, de ettől a kendőtől égni kezdett és piros lett az arcom. Először azt hittem túl erősen töröltem,de sajnos nem. A termékkel van a gond, többszöri próbálkozás után is ugyanez az eredmény. Az illata tűrhető,de nem mondanám jó illatúnak. Nagyon nedves és habos , amiből a bőrön is marad.

Herbavis Aloe Vera Krém

Herbavis Aloe Vera Krém
2021. január 9.

Kellemes illata van és valóban gyorsan beszívódik. Nem tapasztaltam semmi negatívat. Jól hidratál, de semmi extra. Amikor száraz volt a bőröm, akkor nem vettem észre, hogy jobban hidratált volna mint bármelyik másik krém.

Magister Products Herbawhite Fehérítő Fogpaszta

Magister Products Herbawhite Fehérítő Fogpaszta
2020. október 25.

Az összetevők nagyon szépek, viszont az íze annál rosszabb számunkra :) Nem tudjuk megszokni, nagyon fura és erős. Az állagával sem vagyok kibékülve, ugyanis nagyon híggá, folyóssá válik. Szinte folyik ki a számból fogmosás közben. Az ízét sokáig érezni és tisztának érzem a fogaimat.

Balea Desert Sun Habszappan

Balea Desert Sun Habszappan
2020. október 25.

Szerintem irtó büdös. Nagyon rossz illata van. Az elején majdnem ki is dobtam de aztán megtartottam. Most már még szoktam, de nem lett kedvenc. A hab állaga sem tetszik annyira, mert szerintem nem elég jó a tisztító hatása. Maximum akkor ha sokat nyomok mi belőle de az meg nem gazdaságos. Én maradok a hagyományos szappannál és a folyékony szappan verziónál. Egyébként meg szerintem szárítja is a kezemet.

Skincode 24H Intenzív Hidratáló Balzsam

Skincode 24H Intenzív Hidratáló Balzsam
2020. szeptember 6.

Pár hete tesztelem, napi 2x. Nagy reményeket fűztem hozzá, az összetevők miatt is, de sajnos nem vált be. T-vonalban fénylik, zsírosít. Alapban egy vékony réteget hagy a bőrön és nem szívódik fel teljesen. Viszont az arcomon ahol kb. 2 hete száraz a bőr, semmit nem csinált. Naponta többször is kenem vele, de ugyanúgy kiszáradt és húzódik. Teljesen meglepődtem, hogy nem javul, pedig intenzív hidratáló lenne. Sajnálom, hogy nekem nem vált be.
UPDATE: Kitartott pár hónapig, mivel nagyon kevés kellett belőle. Igazából semmit nem csinált a bőrömmel. Zavaró ez a szilikonos réteg.

Dr.Milesz Vérehulló Fecskefű Ecsetelő

Dr.Milesz Vérehulló Fecskefű Ecsetelő
2020. július 12.

Több, mint egy hónapig napi 2x ecseteltem vele a szemölcsömet, de sajnos nem segített. Eleinte úgy tűnt, hogy lejjebb vitte a duzzanatot és azt hittem el fog tűnni, de sajnos újra olyan lett mint volt és fájt is. Most a Scholl szemölcs fagyasztóját próbálom ki.

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2020. július 5.

Szeretem az illatát. Olyan üdítő, friss és tisztaságot idéző. Szuper habzása van, így kevés elég belőle, sokáig kitartott egy flakon. Alapvetően zsíros hajam van, de ezen sajnos nem segített. Nem tudtam kitolni vele egy nappal tovább sem a hajmosást. A többi részét azonban nem szárította ki. Úgyhogy negatívat nem tudok rá mondani. Szép, egészséges a hajam, mióta ezt használom, bár ez nem biztos, hogy ettől függött csak. Plusz pont, hogy szépen megnövelte a vékonyszálú egyenes hajamat :) Csak azért nem veszem újra, hátha találok egy zsíros hajra jobban való sampont.

Isana Style2create Cactus Xoxo Szárazsampon

Isana Style2create Cactus Xoxo Szárazsampon
2020. július 5.

Szerintem szuper. Nagyon tetszik az illata, nem fullasztó, mint általában a többi ilyen termék. Nagyon jól felszívja a zsírt, és csak minimálisan látszik a fehér réteg, de jól ki lehet fésűlni azt is. A volumen hatása is jó. Kár hogy csak limitált kiadás.