Cicuu

Regisztráció dátuma: 2014. október 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj

Isana Kókuszos Hajápoló Olaj
2020. június 30.

Isteni illata van, és nagyon sokáig elég. Úgy vettem észre, hogy szépen puhította is a hajam.

Balea Arcmaszk Málna és Vanília Illattal

Balea Arcmaszk Málna és Vanília Illattal
2020. június 30.

Látom, sokaknak nagyon rossz tapasztalata van vele, de én szerettem használni mert jó illata volt. Ezen kívül semmit nem hatott, bár én nem vártam tőle semmit.

Avon Habfürdő Csokoládé és Narancs Illattal

Avon Habfürdő Csokoládé és Narancs Illattal
2017. december 29.

Nem rossz,szépen habzik,de egy idő után nagyon émelyítő az illata,nem tetszik magamon.

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon

Schauma Nature Moments Provánszi Gyógynövények És Levendula Sampon
2017. december 29.

Egyszer mostam meg vele a hajam,sprőddé és szárazzá tette, másnap már viszketett és korpásodott is.Borzasztó,ha lehetne egy csillagot sem adnék neki. :/

Wellness&Beauty Testvaj Sheavajjal és Mandulaolajjal

Wellness&Beauty Testvaj Sheavajjal és Mandulaolajjal
2017. december 29.

Nagyon finom illata van,szeretem kenegetni.Szinte egyből beissza a bőröm,de sajnos nem hidratál eléggé,ezért -1 csillag.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2017. december 29.

Nagyon szeretem,jól kenhető,szépen ápolja az ajkaimat a hideg időben.Mindent tud,amit kell,kedvenc lett.5*

Avon Naturals Méz és Vörös Áfonya Hajbalzsam

Avon Naturals Méz és Vörös Áfonya Hajbalzsam
2017. augusztus 18.

Egyszerűen imádom az édes gyümölcsös illatát! Törölköző száraz hajra viszem fel,két perc után leöblítem,szárítás után pihe-puha a hajam,ami nagy csoda,mert általában olyan mint egy szénakazal,és ez a kis árkategóriájú balzsam rendbe tette .Nem olyan sűrű,ezért felvitel közben nem érzem hogy a hajamon lenne,de szerintem ez nem probléma, mert attól még nagyon jól hat. Nálam 5*

Marie Colette Zuckerpüppchen Bodylotion

Marie Colette Zuckerpüppchen Bodylotion
2016. december 1.

Nagyon sűrű,nehéz krém,az illata tényleg a sütire emlékeztet.Annyi hátránya van hogy nehéz eldolgozni a bőrön,átlagos cucc,elkenegetem.

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej

Alverde Vadrózsás Arctiszító Tej
2016. december 1.

Szeretem,nagyon kíméletes a bőrhöz,kellemes rózsás illata van,hatékonyan megtisztítja a bőrömet,érzékeny,száraz arcbőrre tökéletes termék.:) 5*

Avon Cocoa Butter Arckrém

Avon Cocoa Butter Arckrém
2016. december 1.

Nagyon szeretem az illatát,kissé zsíros krém,őszi-téli időszakra tökéletes.Könnyen beszívódik,a vízhiányos arcbőrömet megfelelőn hidratálta. 5*