cincur

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. július 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Mádara Micellás Arctisztító

Mádara Micellás Arctisztító
2020. szeptember 18.

Én az eddig vélemények szöveg ellentétjét tudom hozni, érzékeny, rozaceás, sebborrheás bőröm van. Nem sok minden visel el, belőle volt egy utazó méretű változatom, nagyon szerettem használni, nem irritálta a bőröm. Dupla este arctisztítás első lépésének használtam, kiválóan működött, eltávolította amit kellett és nem húzta, szárította a bőröm. Sajnos meglepően láttam, hogy a normál méret csak 100 ml belőle és az árát egész magasan határozták meg, ezért egy csillagot levonok, de egyébként ha van rá valami szuper akció akkor biztos veszek belőle normál kiszerelést még! :)

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25

Neutrogena Hydro Boost City Protect Feuchtigkeitsfluid LSF25
2020. június 19.

Nagyjából 1 hónapja vettem a DM-ben, kifutó termék volt, ezért féláron volt. Jó véleményeket olvastam róla, ezért gondoltam ennyiért adok neki egy próbát. Hát én nagyon megszerettem ezt a krémet, évek óta hatalmas problémám hogy az én érzékeny bőröm nagyon kevés fényvédőt visel el. ezt a terméket viszont szereti. Azóta minden nap használom és azt kell mondanom ár/érték arányban tökéletes termék, 1900 volt az 50 ml és nem pattogok ki tőle nem viszket, nem csíp és még sorolhatnám mik történtek arcommal más fényvédőktől. Drogériás viszonlatban tökéletes fényvédő, ezért én még vettem belőle 2 tubussal, sajnálom hogy megfog szünni, de így legalább 1 évre elengedőt feltankoltam belőle :D

Swell Ultimate Protect & Renew Serum

Swell Ultimate Protect & Renew Serum
2020. június 15.

Utazó kiszerelést próbáltam belőle az egyik Lookfantastic dobozból, nekem az illata nagyon bejött, imádtam hogy az egészt boxot átjárta. Én törülköző száraz hajamra használtam, nekem bevált. Használtam már jobb hajvégápolót (az én hajam az olajokat jobban szereti), de vele is tökéletes volt dolgozni. Beszívta a hajam rendesen, azért arra figyeltem mivel kissé folyós állagú hogy keveset nyomjak a tubusból. A normál méretű termék azt hiszem pumpás, azzal biztos könnyebb kicsit bánni. Eredeti áron valószínűleg nem venném meg, de nagyon örülök hogy kipróbálhattam és el is tudtam használni a terméket teljesen.

L'Occitane Shea Vajas Ultra Rich Nyugtató Arckrém

L'Occitane Shea Vajas Ultra Rich Nyugtató Arckrém
2020. május 22.

Ha lehetne még sokkal-sokkal több pontot ednék neki. Nekem ez a krém maga az etalon, nem tudom hogy állhat ilyen rosszul, bár úgy látom egy régebbi verzióhoz is érkeznek vélemények amik gondolom rá vonatkoznak. Évek óta használom ősztől-tavaszig a krémet éjszakára. Érzékeny, rozaceás, seborrheás bőröm van, szóval minden jóvan megvagyok áldva :D Az évek óta tartom krém vadászatom alatt sok krémet kipróbálta már (még hag vélemény sajnos nem is feltétlen írtam hozzájuk), most viszont úgy éreztem hogy meg kell védenem ezt a krémet, hisz hihetetlen hogy csak 3,57 a pontszáma. Minden évben veszek egyszer télire és van hogy 6-8 hónapig is használom, egyből rendbe rakja az arcom, nem irritál egyáltalán könnyű felvinni és nagyon kevés is elég belőle. Ha melegszik az idő nehéz krém lesz, viszont ha leégek mindig ezzel kenem magam és hibátlanul helyre rakja az irritált arcom, nagyon hálás vagyok neki. Egy kezemen megtudom számolni hány arckrém van amit újra tudtam venni mert bevált, és ő az amit a legtöbbször újra vettem már. Nagyon tetszik hogy üveg tégelye van, nem gagyi műanyag mint a legtöbb jóva drágább márkánál megfigyelhető. Ár-érték arányban maximálisan megéri a krém. Talán akinek nem vált be a krém, vagy sokat használt vagy nem száraz a bőre, de ennyi shea vajat egy arckrémben sem találtam még és shea jótékony hatásai közismertek. Bárcsak találnék testápolóban is ilyet, aminek magas a shea tartalma és be is szívja a bőröm, addig marad natúr shea vaj magában.

Pai Chamomile and Rosehip Sensitiv Skin Cream

Pai Chamomile and Rosehip Sensitiv Skin Cream
2020. május 22.

update: azóta eltelt 5 hónap és a krémből még mindig van! ezek utan abszolút azt mondom megéri az árát. Ahogy elkezd melegedni az idő kezdem kicsit soknak érezni, de ősztől-tavaszig abszolút tökéletesen működik az arckrém

2019.12.17:
Lookfantasticon csaptam le a limitalt dobozra és nem bántam meg. Előtte nem ismertem a márkát, de nagyon jókat olvastam róla és így szettben az ára is teljesen rendben volt szerintem. Nekem nagyon bejött ez az arckrém, ami elsőre rögtön megfogott az a praktikus üvegcse. Nagyon könnyű használni, és teljesen higiénikus ezáltal. Én 1 pumpányit használok reggelente arckrémként, már hetek óta használom és alig fogyott belőle, így azt mondanám nagyon sokáig elég ez a kiszerelés belőle. Jól beszívódó, sűrű de mégis könnyű krém, nekem teljesen beszívja az arcom, egy dolog van ami nekem nem picit zavaró, de annyira elenyésző hogy még pontot se húznék le miatta, az pedig az illata, nekem valami nem mindig tetszik benne. Ezt jobban nem tudom megfogalmazni, egyszerűen néha csak soknak érzem, de egyáltalán nem feltűnő. Száraz, érzékeny bőröm van. Rozaceás és néhol seborrheás is, de ezt a krémet szereti, ami nagyszó mert sok mindent nem tűr meg az arcom, ezért nekem jó vétel volt. :)

Magister Products Epervíz

Magister Products Epervíz
2020. május 11.

Most kezdem meg a második üveg használatát, szuper termék. Nekem tökéletesen illik a bőrápolási rutinomba, én tonikkén használom, habzó arclemosó után. Nem húzódik tőle a bőröm, nem okoz semmi kiütést, nagyon örülök neki, felvéltva használom a kókuszvízzel, szuper termék és nagyon sokáig elég 1 üveg! :)

Douglas Home Spa Polynesian Dream Tusfürdő

Douglas Home Spa Polynesian Dream Tusfürdő
2020. január 31.

Glamour Beauty napokon a csomagban volt, nekem nagyon tetszett az illata és nem szárította a bőröm. Átlagos tusfürdőnek mondanám, kicsit túl van azért árazva, de ahogy láttam sűrűn szokott a saját márkásokra akció lenni. Lehet hogy új veszem majd egyszer nagyobb kiszerelésben esetleg, egy hoszabb utazásra praktikus amúgy, pont ideális kiszerelésű.

Babor Pollution Protect Ampulla

Babor Pollution Protect Ampulla
2019. október 15.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket, amiért nagyon hálás vagyok, hogy végre kaptam egy tesztelésre is lehetőséget! :) Összeségében szuper terméknek tartom, nagyon kis helyen is elfért az egész dobozka akkora volt, mint egy kis tablet :D Nekem kicsit sok volt az ampullákban lévő mennyiség, szerintem simán 2 alkalomra is elég lett volna egy üvegcse tartalma, dehát szétkenegettem a nyakamon és a dekoltázson. Nekem tetszett az illata, az olajos állagú dolgokat kifejelezetten szeretem így ezt is hamar megkedveltem. Komolyabb változást nem vettem észre, de érezhetően jól esett az arcomnak, nem igazán tudom megfogalmazni miért konkrétan, csak a használatuk után tünt fel, hogy hűha mennyivel kisimultabb vagyok, ezért félévente egyszer szivesen alkalmaznám újra a terméket! :)

Kiehl's Cucumber Herbal Alcohol-Free Toner

Kiehl's Cucumber Herbal Alcohol-Free Toner
2018. október 3.

Update:A 500ml-es kiszerelés nekem szeptember végén fogyott el. Így azmondtanám több mint 6 hónapra elég volt! :)

Érzékeny, száraz, szinte semmit sem bír a bőröm, ennek ellenére, már lassan több mint egy hónapja használom ezt a terméket és nekem tökéletesen bevált, így bátran ajánlom minden érzékeny bőrű társamnak. Mintát kaptam először belőle, amit én béne elég gyorsan elhasználtam, majd kuponnapokon tanakodtam mekkora kiszerelésűt vegyek. Az 500ml-es mellett döntöttem(9900.-), gondoltam legfeljebb tovább adom valakinek, hát nem kellett. Nem szárítja a bőröm (korábban ezt rengetegszer tapasztaltam, szinten mindegyik tonik valamennyire húzta, nyúzta bőrömet, míg krémet nem kentem rá. Ő tökéletesen működik és ennek ellenére érzem, hogy felfrissül tőle a bőröm és jól esik neki, tehát nem csak sima víz érzést kelt. Nagyon jól adagolható, nem pazarolt belőle, szerintem nekem még az ötöde nem fogyott el, így azt mondanám a nagy kiszerelés kb fél évre elég. :)

Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve

Kiehl's Ultimate Strength Hand Salve
2018. július 24.

Nekem nagyon száraz, érzékeny a bőröm, így az évek alatt nagyon sok mindent kipróbáltam már, legutóbb télen bukkantam erre a krémre. Az igaz, hogy drága, de én mindig úgy vagyok vele, inkább használok valami olyat a bőrömre amit szeret és drága, mint hogy olcsóbbat vegyek, amitől csak szenved, érzem hogy nem az igazi, csak húzódik a bőröm és társai, az csak feszültté tesz mindenkit, annak pedig végképp semmi értelme :) Nekem nagyon jól esett, a kis aszott, száraz, kirepedezett bőrömnek a krém, az hogy kicsit hűsít is, az is, hogy kicsit krémes illatú és nincs agyon nyomva különböző virágos parfüm illattal, nekem bevált. Ez a nehezebben beszívódó krémek közé tartozik az igaz, így én éjszakára kentem be vele főleg a kezem, illetve kézmosások után a nagy hidegben jól esett. Még maradt is belőle bőven, így elég takarékosnak mondanám, keveset kell belőle nyomni és rendesen eloszlatni. Biztos hogy veszek még ha elfogy :)