cingarela

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 9.
Bőrprobléma: Vízhiány

Emporio Armani Night

Emporio Armani Night
2014. augusztus 12.

Én a férfi változatával vagyok úgy, hogy talán a legjobban sikerült férfiparfüm, amit valaha is szaglásztam, mivel nincs feltöltve (és lusta is vagyok, na meg ezer év mire a feltöltés megjelenik), így a hím változatát itt pontozom............10 csillaggal, a női sem rossz, de azért a férfi mögött kullog :)

Dolce & Gabbana Rose The One

Dolce & Gabbana Rose The One
2014. június 20.

Szerintem ez egy nagyon szép nyári illat. Viselhető bárhol bármikor, de főleg nappali illatnak tökéletes. Nincs benne él, nem túl rózsás, nehéz nem gejl, hanem egy nagyon szép könnyed fiatalos meleg illat, még azoknak is akik nincsenek oda a rózsa illatokért. :)
Dolce-ék polcáról választanék, akkor én biztos őt választanám, a The One is csodaszép, de Őt már nagyon sokan hordják.

Tökéletes, :) Legalábbis rajtam biztos......és nem illanós hanem még mindig tartja és tartja magát..
Nyár, romantika, boldogság ezt jelenti nekem.

Update: Teljesen elcsavarta a fejem, nyári tavaszi illatoknál az első számú kedvenc lett :))

Gucci Guilty Black

Gucci Guilty Black
2014. május 24.

Eddig mindig elkerültem a Gucci polcokat, nem is tudom megmondani miért, talán mert mindig más parfümöt kerestem. A csomagolást inkább nem pontoznám, mert ronda giccses, így gondoltam a beltartalom is valamilyen orrba gyűrős penetráns erőszakos illatot rejt..........és hát el is csodálkoztam, mert messze nem az. Egy teljesen hordható jól eltalált illat, nem találtam benne egyáltalán semmi rendellenességet . Hogy mennyire black, azt még nem tudom megmondani, ahhoz talán ősz téli időjárásra lenne szükség. Szval nálam Ő az első Guilty a Gucciéktól amit kipróbáltam. Nem rossz, nem rossz rajtam a barack érvényesül, amit én nagyon szeretek :)

Dolce&Gabbana L'eau The One

Dolce&Gabbana L'eau The One
2014. május 23.

Ő a The One nyári változata :)

Bvlgari Rose Essentielle

Bvlgari Rose Essentielle
2014. május 23.

Juj nekem nem, Ő egy hideg rózsa, ha már puhított rózsáról beszélünk akkor D&G The One rose :) Ma együtt teszteltem a bőrömön a két illatot, tehát nagyon is friss az élmény, a mérleg nyelve egyértelműen az utóbbi felé billen, nálam legalábbis biztos. Viszont, ha jázminról beszélünk nálam egyértelműen Bvlgariék a nyerők :)

Lepontozni az illatot nem akarom, mert a parfümválasztás is annyira szubjektív, és az is kinek mi áll jól.................és persze melyik illat dobogtatja meg a szívét :)
De túlpontozni sem fogom mert ő nagyon jeges és már már túlontúl friss. Nincs benne mélység, báj amit én nagyon hiányolok ebből az illatból, és az nálam egyértelműen nem szeretem kategori a parfümöknél.

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP
2014. május 23.

Nekem nagyon tetszik így elsőre, nem csak tesztercsíkon próbált, hanem egyenesen bőrön is...............egy hibát elkövettem vele kapcsolatban, hogy ugyanarra a karomra fújtam fel amire a Lolát is, nos a lolácska bizony elnyomta az illatot......így még próbálkoznom kell vele külön. Mindenesetre tesztercsíkon egyértelműen ötös :)

Második illatolásra még jobban tetszik ez a kis füstöske :))))
Még lehet, hogy karácsonyra, ami azért valljuk be odébb van (szerencsére) vagy szülinapomra Őt fogom kérni :)

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2014. május 18.

Hideg ez az illat nekem nagyon ............kár érte :) Persze nyáron negyven fokban fogom ismét tesztelni. Addig igazság szerint nem szabadna pontoznom...............

Cartier La Panthere EDP

Cartier La Panthere EDP
2014. május 18.

Szép szép, de nem az enyém :) Vagy én nem nőttem fel hozzá, vagy tényleg nem az én illatom............így kár tovább erőltetnem. Valami olyat jelképez, amilyen én nem vagyok és lehet nem is akarok lenni a csillogást, a pénzt a luxust és a pozíciót. Én ehhez meg túlontúl bohém lélek vagyok. Ettől függetlenül négy csillagocskát adok neki, mivel máson nagyon is jól muzsikálhat.

Cacharel Amor Amor In A Flash

Cacharel Amor Amor In A Flash
2014. május 18.

Cuki kis illat, bár egy icipicit túl gejl nekem, legalábbis most......persze ősszel télen amikor hideg van és több boldogságra melegségre vágyom akkor nagyot szólhat :) Igazi boldogságillat.

Jimmy Choo EDT

Jimmy Choo EDT
2014. május 18.

Az előbb elszállt amit írtam, ha most is így lesz megőrülök :))))
Szval, ez az edt verzió és némiképp különbözik az edp-től,
Az edt összetétele: körte, tearózsa, zöld jegyek, orchidea, gyömbér, fás jegyek, virginiai cédrus.
Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Körte, tearózsa, gyömbér nyami nyami...................ezt nekem találták ki :))

Mégsem leszünk mi barátok, úgy ahogy volt hajítottam el a tesztercsíkot, bőrön már nem is próbálkoztam. Nekem belőle hiányzik a mélység, édesség, vadság, pikantéria. Nagyon nagyon hűvös illat, még nyárra is :) Sajna én lepontozom :)