cinoci

Regisztráció dátuma: 2014. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. február 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. december 29.

Nagyon jó, sokkal jobban szeretem a Biodermánál.Olyan érzés, mintha sima vízzel kenném be az arcom, semmilyen kellemetlen érzetet nem hagy maga után. Szépen leszedi a sminket, de a szempillaspirált azért picit nehezebben viszi le. Ettől függetlenül megkapja a maximális 5 csillagot.

Nivea Micellás Arctisztító Kendő

Nivea Micellás Arctisztító Kendő
2017. december 29.

Nem valami nagy szám. A Balea lila micellás kendője sokkal jobb, és keveseb, mint fele ennyibe kerül. Az illata miatt kétsèges, hogy elhasználom.

Nivea Hidratáló Tusfürdő

Nivea Hidratáló Tusfürdő
2017. december 29.

Nagyon szeretem, krémes állaga van, nagyon jól habzik, kevés kell belőle. Egyáltalán nem szárít.Szuper, Nivea krém illata van!

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajos

Balea Micellás Szemfesték Eltávolító Korong - Olajos
2017. december 29.

Amilyen szuper jó az olajmentes változata, ez pont olyan sz@r.Olajos, büdös, és még a sminket sem szedi le rendesen. Borzalom...

Lancôme Hypnose Szempillaspirál

Lancôme Hypnose Szempillaspirál
2017. július 16.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is ez a legjobb spirál! Egy rétegben is gyönyörű , dús, hosszú, egyenként szétválasztott pillákat varázsol, nem potyog le napközben, és mégis könnyű lemosni este, nem kell dörzsölni a szememet.. Nagyon szerettem a Hypnose Doll Eyes-t is, de nekem ez jobban bevált, a Doll Eyes néha felkenődött pár óra után a szemöldököm alá. :-( A szálakon nem kemènyedik meg a festék úgy, mint a Grandiose esetében, és nem is csomósodik annyira. Egyszerűen tökèletes! Az ára pedig húzós, de abszolút megéri! Akik még gondolkodnak a beszerzésen, azoknak ajánlom egy próbát tegyenek, mert imádni fogják!

Elemis Rehydrating Ginseng Toner

Elemis Rehydrating Ginseng Toner
2016. november 25.

Csúcsszuper! Nagyon jó illata van, és nagyon kellemes érzet a bőrön. Az arctisztító után rápermetezem az arcomra, megvárom, hogy beszívja a bőröm és már jöhet is a hidratáló! Nyáron gyakran használtam frissítő permetként is, úgy is nagyon bevált! Január óta használom a 200 ml-es tonikot, és még a flakon alján kb 1,5 cm magasságig van folyadék.

Elemis Pro-Collagen Marine Cream Ultra-Rich

Elemis Pro-Collagen Marine Cream Ultra-Rich
2016. november 25.

Komplett Elemis arcápolási programot használok január óta. Soha nem volt még ilyen szép a bőröm. Teljesen kisimultak az apró barázdák, üde, feszes, babapopsi érzetű lett a bőröm. Maga a krém nagyon könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Hétköznapokon alapozót sem kell használnom, olyan széppé varázsolja a bőrömet! Kevés kell csak belőle, így nagyon sokáig elég. Nagy kiszerelésű krémet vettem, január óta használom és már látom, hogy legalább egy évig elég lesz. Az ára borsos, de egy évre elosztva már elviselhető. Ugyanazt tudom mondani, mint a többi Elemis terméknél: a bőröm imádja, én is imádom, ha tehetem, akkor most már csak ezt fogom használni!

Elemis Pro-Collagen Oxygenating Night Cream

Elemis Pro-Collagen Oxygenating Night Cream
2016. november 25.

Nagy kiszerelésű krémet vettem, január óta használom és már látom, hogy egy évig elég lesz. Az ára borsos, de egy évre elosztva már elviselhető. A bőröm imádja, én is imádom, ha tehetem, akkor most már csak ezt fogom használni!

Elemis Pro-Collagen Hydra-Gel Eye Masks

Elemis Pro-Collagen Hydra-Gel Eye Masks
2016. november 25.

Egy esküvő előtt próbáltam ki. Csodát vártam, ismerve az Elemis többi termékét, de nem láttam nagyon nagy változást. Annyit tud, mint egy hidratáló krém, szépen feltölti az apró barázdákat, de nincs hosszan tartó hatása. Ez az első terméke a márkának, amitől annyira nem vagyok elájulva. Nem fogom újra venni.

Elemis Skin Buff Arctisztító

Elemis Skin Buff Arctisztító
2016. november 25.

Nagyon szuper, fizikai hámlasztó, teljesen ledörzsöli az elhalt hámsejteket, mégis nagyon kíméletes. Sajnos feledékeny vagyok, így csak ha eszembe jut, ami kb minden 2. hét, akkor használom csak.