Cintia04

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Chloé Nomade Testápoló Tej

Chloé Nomade Testápoló Tej
2022. augusztus 7.

Nem nagyon szeretem a parfümös testápolókat mert nem érződik annyira táplálni meg aztán semmit nem táplálnak na de ez kivétel! Vissza adja a parfüm illatát ami nagyon tartós és még táplál is! Most vettem meg szettben a parfüm mellé és nem csalódtam! Az az egy hibája, hogy hiába 100 ml de ha minden nap bekenném az egész testem vele kb 1 hét alatt elfogyna! Így a karomat, kezemet szoktam amikor a parfümjét tervezem használni! Érzékeny, száraz bőröm van de nem marja, nem csípi és finom puha lesz a bőröm tőle! Nagyon tartós több kézmosást is kibír! Sokszor nap végére is érzem még a karomon az illatát! Újra fogom venni ha elfogy💗

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2022. augusztus 3.

Mióta megjelent nagyon szeretem ezt az illatot! Használtam, meguntam, ismét beleszerettem majd megint jött egy kis szünet mert közben elfogyott a kis üvegesem! Majd kezem közé került ismét mert mint kiderült több kiszerelésem is volt belőle és egy kis maradék maradt az egyik üveg alján! Gondoltam itthon vagyok felteszem magamra és jött a csoda megint nagyon hiányzott! Meg is rendeltem nagyobb kiszerelésben a testápolójával együtt! Még mindig elvarázsol ez a bohókás, szilvás, virágos kissé fűszeres illat! Próbálkoztam a többi tesójával is és tényleg nagyon finomak de nálam még mindig Ő a nyerő valahogy a többi tesó nem ér fel hozzá! Egyik legszebb, legfinomabb és legkülönlegesebb illat meainstreem vonalon! Tartós, csodaszép kis alkotás! 🌞

Imádom a Chloé ház illatait. Alapjáraton én hétköznap is szeretek elegánsan megjelenni persze túlzások nélkül így főleg munkában szeretem az elegáns és szolid illatokat használni! A Chloé illatai erre tökéletesek számomra! A Nomade ahogy piacra került azonnal beleszerettem hozza a megszokott Chloé féle eleganciát mégis más mint a többi illata! Bohókás, fiatalos mégis talpig nő vagyok benne! Bárhol, bármikor el tudom képzelni ezt az illatot mert annyira különleges mégsem közönséges! Olvasom, hogy sokaknál nem működik mert pasis lesz! Nem tudom de rajtam igazán nőies, fiatalos. Virágos, friss mégis meleg kissé fűszeres illat! Nem szeretném kielemezni, mert ez így egyben számomra egy tökéletes illat! De teszem fel amitől igazán jól működik és jól kivehető a tölgymoha és a szilva legalább is rajtam! Amikor bejött egy ideig használtam majd valamiért sok lett tovább adtam majd ismét elkezdett hiányozni mert ez az illat teljesen én vagyok! Nagyon tartós este is érzem magamon, a ruhámon jó ebben az illatban lenni, viselni! Hajamban még 3 nap után is érződik hajmosást követően! Az üvege egyszerű, letisztult kis szalag a nyakán és kész is! Nem is kell több! A Burberry Weekend örök szerelmem mellé ő az aki belopta magát a szívembe ahogy érzem még jó sokáig! 🥰💞

Valentino Valentina Assoluto

Valentino Valentina Assoluto
2022. július 21.

A Valentina anyaillat nagy kedvencem volt igen gyorsan el is fújtam egy üvegest belőle mert sajnos az nem volt valami tartós rajtam de amíg tartott imádtam! Igazából csak a tartóssága miatt nem vásároltam újra! Aztán rábukkantam az Assoluto testvérére egy vak vásárlás következtében és gondoltam üsse kő annyira rossz nem lehet! El kell, hogy mondjam nagyon jól döntöttem, hogy megvettem! Ugyanaz a finom édeskés, krémes, vaníliás, virágos, puha elegáns illat csak sokkal mélyebb, gazdagabb, intenzívebb és itt a tubarózsa ami jobban érvényesül benne de mégsem zavaró vagy orrbavágó hanem tökéletes összhangban van a többi jeggyel és a tartóssága is príma! Akik szeretik az anyaillatot nem tudom mi lehet az a zavaró jegy amit érezhetnek benne mert túlságosan is le van pontozva ahogy nézem ☹️pedig én annyira finomnak jól kidolgozotnak érzem és az anyaillat is vissza köszön benne de csak éppen annyira, hogy ne legyen teljesen olyan mint ő de azért egy tőről fakadnak ezek a szépségek az már biztos! Nekem a leszáradása is nagyon finom, elegáns ami picit fűszeresebb lesz, melegebb olyan ölelő és bújós mint egy, pihe puha pulóver ami a hideg időben felmelegít és bársonyosan simul a bőrömbe és jó érzéssel tölt el! Ez az illat is pont ilyen! Meleg, puha, bújós és nagyon jó viselni is! Sokkal nyerőbb nálam mint az anyuka bár őt is nagyon szerettem de most ő lesz soron! Várom már a borongós őszi napokat amikor viselhetem! Szépséges kis társam lesz! 💗

Mancera Holidays

Mancera Holidays
2022. július 8.

Sikerült egy üveges példányt beszereznem belőle! Még mindig ez az egyetlen egy olyan kókuszos illat amit el tudok viselni és amit szívesen használok mert nem az a tipikus, mű, nagyon édes, gejl kókusz illat és nem az a sokak által keresett naptej illat! Annyira összetett, hogy itt a kókusz tökéletes egyensúlyban van a többi jeggyel és nem nyom el mindent! Édeskés, virágos kissé vaníliás illat ami olyan tiszta, friss mint amikor tényleg az ember sütteti a hasát a napon majd lehűti magát a sós, homokos istenien hűsítő tengeri vízben! Tartóssága kb 5-6 óra utána bőrközeli marad! Nagyon szeretem egyik kedvenc illatom 🥥🌸🌞

Nem szeretem a kókuszos illatokat mert szó szerint mindenben túltolják ezt az amúgy is nagyon édes és intenzív gyümölcsöt. Nagyon ritka az az illat amiben eltalálják, hogy érezhető legyen a finom tiszta és krémes kókusz illata de ez az illat nagy kivétel nálam. Míg kifújáskor tényleg nagyon kókuszos nagyon édes szinte már orrba vágóan addig a tiaré virág szépen egyensúlyba hozza ezt a nagyon éles édes jegyet, rajtam nem lesz erőszakos nem lesz túl sok pont annyira lesz virágos és homokos, hogy ne csak a kókuszt érezzem. Rajtam nem lesz nagyon édes inkább leszáradás után finom homokos virágos illat lesz és a kókuszt is kellemesen lehet érezni benne nem nyomja el a többi jegyet mint az elején. A végére minden összhangba kerül rajtam. Nekem inkább olyan tavaszias illat, nyárra sok hidegebb időben meg lehet túl kevés. Nyarat váró illat ez.:) Tartóssága kb 5-6 óra. Én adok neki 5 csillagot mert rajtam működik és szép is.:)

Balenciaga Paris EDP

Balenciaga Paris EDP
2022. július 8.

Anno mikor kipróbáltam nagy vágyam lett ez az illat! Mivel sok helyen nagyon drága volt de az Essence változata azért olcsóbb volt azt rendeltem meg ami sokkal fásabb, fűszeresebb és szárazabb volt de ugyanúgy nagyon finom, elegáns, bájos, különleges illatnak éreztem viszont megmaradt a vágyakozás ez iránt is! Aztán sok minden történt el is feledkeztem róla majd mikor eszembe jutott sok helyen olvastam, hogy beszüntették így neten is már csak pár helyen láttam számomra no name oldalakon ahonnan már nem mertem megrendelni! Aztán végül egy kedves ismerősömtől sikerült beszeszerznem egy üveges példányt és el kell, hogy mondjam még mindig lenyűgöz ennek az illatnak a szépsége! Ő sokkal virágosabb mint az Essence tesója az ibolya törékeny illata jobban érvényesül benne, fás kissé fűszeres illat de ennek ellenére olyan kis törékeny szépség! Még mindig ugyanaz az érzés fog el vele kapcsolatban mint évekkel ezelőtt! Ebből az illatból árad a nyugalom és harmónia! Konkrétan nyugtató hatása van számomra annyira tökéletes! Nem hasonlítható az illata semmilyen más parfümhöz! Úgy hiányoznak azok az idők mikor még szép illatok láttak napvilágot! De ő is ment a süllyesztőbe mint sok más gyönyörű szépség és helyettük jön a sok tucat egykaptafa illatok gyártása pont és úgy járt mint a Florabotanica társa! Fáj a szívem értük! Úgyhogy aki teheti szerezze még be mert ez bizony egy nem mindennapi, különleges szépség és nálam még sok Niche parfümöt is kenterbe vág! Imádom! 💗

Sokan írjátok itt, hogy nem nagy durranás, nem valami karakteres. Olyan érdekes, hogy tényleg egy illat mennyire más és más minden emberen. Gyönyörűen megkomponált illat, egyszerűen levett a lábamról. Tiszta, lágy ibolya ami a fás és zöld jegyekkel összeérve rajtam igazán karakteres, mély, kicsit melankolikus illat lesz de mégis finom friss marad. Akár a mindennapokra akár egy eseményre is el tudom képzelni. Sok érzés kavarog bennem vele kapcsolatban és most mégis elfogynak a szavak. Egyszerűen gyönyörű. Erdő, csend, könyv és egy pohár boldogság. Nyugalom, harmónia árad ebből az illatból bár határozottan jelzi, hogy viselőjével van mégsem fojtogató nem is erőszakos. Azt hiszem igazán megleltem magam ebben az illatban. Harmónia és boldogság, igen ez vagyok én.:) Az üvege mesés, igazi letisztult luxus kategória. Tartóssága is egész napos. 5 csillagocska neki.<3

Giorgio Armani Armani Prive Orangerie Venise

Giorgio Armani Armani Prive Orangerie Venise
2022. július 6.

Rajtam igen fűszeres, erős, markáns illat! Az illat jegyei alapján azt hittem valami finom nyári, hűs, citrusos, elegáns szépség lesz! Konkrétan olyan lesz rajtam mint egy férfi parfüm! Ennek ellenére nagyon szép illat! Érezni lehet egy kis citrusos jelleget de a fűszeres jegyek rajtam mindent elnyomnak! Sikerült egy kisebb mennyiséget beszereznem belőle így illat élménynek szuper és el fogom használni de nem lesz a kedvencem! Én ezt inkább egy elegáns férfin tudom elképzelni! Tartóssága viszont nem rossz mert 2 fújás is kb 8 órán keresztül intenzíven érződött!

Giorgio Armani Armani Prive Musc Shamal

Giorgio Armani Armani Prive Musc Shamal
2022. július 1.

Rájöttem az évek folyamán, hogy azok az illatok amelyek pézsmát tartalmaznak és még domináns is egy illatban nagyon jól állnak és imádom, ahogy körbe ölel ez a finom, tiszta, púderes, erőteljes mégis lágy illat! Irtó szexi tud lenni mint egy puha, selymes ruha amitől ellenállhatatlan és csábító az ember! Ez egy összetett illat, eléggé erőteljes mégis tökéletesen működik nyáron is! Van benne valami friss amitől mégse lesz gejl hanem nagyon finom, fűszeres, édeskés, virágos! A rózsa, jázmin érzékisége a vanília és pézsma puhasága az aldehidek és fás jegyek kombinációja szépen érvényesül ebben az illatban semmiből sincs túl sok vagy túl kevés pont tökéletes! Tartóssága átlagos ami inkább hajamon marad meg hosszabb távon! Nagyon szeretem viselni az egyik legszebb pézsmás illat! 💗

Revalid Korpásodás Elleni Sampon

Revalid Korpásodás Elleni Sampon
2022. június 30.

Igazából ez a sampon teljesen véletlenül került hozzám! Ajándékba kaptam a munkahelyemen magamtól nem vettem volna meg mert eleve nem vagyok egyáltalán korpás! Viszont ahogy jön a nagy meleg és izzad a fejbőröm iszonyatosan viszket és kiütéses lesz! Már sok mindent próbáltam de nem segített így el is engedtem nyárra ezt a problémát! Aztán úgy voltam vele ha már van teszek egy próbát vele hátha segít ha már ígéri a viszketés csillapítást is! Hát nagyon kellemeset csalódtam! Ha ezzel mosom tisztának érzem a fejbőröm illetve nem viszket és még a kiütéseket is lehúzta! Nem szárítja a fejbőröm sőt a por se ragad úgy meg benne mint eddig főleg nyáron! A hajamat természetesen gubancolja de arra vannak már kencéim nekem bőven elég, hogy nem kell egész nyáron már már kivakarni a fejbőröm! Úgyhogy nyári időszakra azt hiszem beveszem a repertoárba! Tényleg kellemeset csalódtam és nagyon örülök, hogy végül kipróbáltam! Korpa ellen nem tudom, hogy teljesít de a viszketést csillapítja! 🙂

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2022. június 30.

Sose szerettem a golyós dezodorokat mert valahogy mindig lassan száradtak illetve egész nap olyan érzésem volt tőlük mintha folyton izzadnék, vizes lennék! Mivel ennek a spray változata nagyon bejött de úgyis, hogy egy nap csak egyszer fújtam be magam kb 2 hétig tartott így kicsit sokkaltam az árát! Nagyon jó áron hozzá lehetett jutni a duo az az 2 db-os csomaghoz így gondoltam kipróbálom ha más nem otthon majd elkenegetem de nagyon kellemesen csalódtam benne! Egész nap tart, finom, puha bársonyos a bőröm tőle és nem vagyok vizes tőle! Egyetlen egy hátránya van, hogy kicsit lassan szárad de már erre is bevetettem egy praktikát! Reggel ahogy felkelek már be is kenem magam vele így még kortyolgatom a kis reggeli kávém meg is szárad és mire már munkába készülök szép, puha finom illatú leszek tőle és nem ragad a ruhámhoz! Nem erős az illata szinte alig érezni de mikor kell van hatása! Nem vagyok egy izzadós típus de azért egy ilyen tikkasztó meleg mindenkit megvisel szerintem! Úgyhogy nálam befutó lett és megvagyok elégedve vele!

Amouage Blossom Love

Amouage Blossom Love
2022. június 25.

Nekem ebből mintám van illetve fújóst vettem belőle! Na most vagy átvágtak vagy nem tudom de én ezt az illatot már éreztem rajtam olyan mintha a Lancome oud Bouquet és a Good Girl szerelem gyereke lenne! Édes, bőrös és ennek gondolom keveréke teszi azt, hogy oudosnak és erőteljesen sáfrányosnak érzem! Én valami szép, finom, elegáns virág illatra asszociálnék az üveg színe és kinézete miatt ehelyett erőteljes, lehengerlő olyan dívás illat! Ezt első randira nem merném fújni vagy csakis akkor ha valami elvetemült parfüm rajongó pasival találkoznék aki talán értékelni is tudná amit érez rajtam 😅 a heliotrop, ylang ylang, rózsa kifejezetten érződik rajtam ami nagyon széppé teszi majd inkább ámbrás,fűszeres lesz de a virágok a háttérben azért ott vannak! Tartóssága átlagos 4-5 óra! Megadom neki az 5 csillagot de végül szerelem mégse fog szövődni köztünk! Úgyhogy hiába randizgatunk, randizgatunk de nincs meg a szikra, hogy azonnal kell🙂