cintia20

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. december 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Isana Med Kézfertőtlenítő Kamillával

Isana Med Kézfertőtlenítő Kamillával
2017. március 16.

jó az illata, nem ragad, tisztának érzem a kezem a használata után. Viszont nagyon hamar fogy, pedig keveset nyomok belőle.

Trompy Babaolaj

Trompy Babaolaj
2017. március 4.

Csak sminklemosónak vettem, mert kellett egy olcsóbb alternatíva, arra tökéletes! Mellette lehozza a gyanta maradványait, a bőr cipőt és szépen fényesiti, így én 5 csillagot adok neki :)

NYC Négyes Szemhéjpúder

NYC Négyes Szemhéjpúder
2017. február 17.

Még szerencse hogy ajándékba kaptam, mert semmit sem ér. Vagy tízszer kell átkenni hogy látszódjon egy kevés szín, de így meg csomós lesz. Használhatatlan

8 Részes Szemhéjpúder

8 Részes Szemhéjpúder
2017. február 9.

Nagyon jól pigmentált, jók a színek, plusz pont hogy matt, és 350.- forintért még a hülyének is megéri!
Egyetlen negativum, hogy nem túl tartós a zsírosodó szemhéjamon, de ha kell napközben pótlom.

Dr. Chen Patika Grapefruit-Echinacea Cseppek

Dr. Chen Patika Grapefruit-Echinacea Cseppek
2017. február 9.

Alapból nagyon beteges voltam, két hetente biztos hogy megvoltam fázva, emiatt vettem ezt a kis csodát! :)
3 hónapja szedem, ezalatt egy db kis megfázásom volt, ez is max 2 napig tartott, és nem döntött le a lábamról!
Én csak immunerősités céljából vettem, arra 5* !

Avon Color Trend Pencil Play Szemceruza

Avon Color Trend Pencil Play Szemceruza
2016. december 31.

Tipikus téli ceruza: nem nagyon bírja a meleget, elmaszatolódik pár óra múlva. Egyébként az árához képest nem rossz, intenzív a színe. Egy próbát megért mindenkinek. :)

Avon Luck for Her Parfümpermet

Avon Luck for Her Parfümpermet
2016. december 25.

Imádom ezt a parfümöt! :) Nekem valahogy egyszerre savanyú és édes. Az ,eredeti' nekem nagyon drága, így rendeltem meg csak a parfümpermetet. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert napközben is újra fújom gyakran.