cintialaura

Regisztráció dátuma: 2015. július 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 31.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2021. április 8.

G&G aPad helyett erre váltottam. Legtöbbször spot treatmenként használom, ha valami pluszra vágyom akkor viszont meg egész arcra. A pirosságot szuperül lehúzza, és a pattanásokat, hegeket is eltünteti.

Victoria's Secret Bombshell Gold EDP

Victoria's Secret Bombshell Gold EDP
2021. április 8.

Elég sokat keresgéltem utána mielőtt lecsaptam rá (pomme jóvoltából), mert féltem hogy a karácsonyi megjelenése miatt egy mézeskalács illatú "izé" lesz. De szerencsére ez csak az én túlgondolásom volt. :) Nagyon-nagyon finom illatú ez a parfüm, édes, de mégsem a nyomasztó fajta. A kezdeti licsi illata végig megmarad és ettől lesz egyedi az illat, én nem is tudom mihez hasonlítani. Tartósságra is megfelelő, kb. 5-6 órán át érezni.

Signal White Now Detox Fogkefe

Signal White Now Detox Fogkefe
2021. március 23.

Tök jó ez a fogkefe, eddig paradontax extra softot használtam, de gondoltam kipróbálom ezt is. Ez is jó, a sörték nem bántják az ínyem és jól tisztít. Egy hete használom, eddig nincs baja.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2021. február 16.

Ez a szérum (és a retinal) hiányzott a rutinomból évek óta. :) Folthalványításra és pirosság csökkentés miatt vettem, és ezekre nagyon bevált. Reggeli rutinban használom mindennap, és így télen a zsírosodást is visszafogta.
Update: hosszútávon több lett tőle a mitesszerem. Plusz nem tudom hogy én kaptam selejtes példányt vagy mind ilyen, az üveg felénél a pipetta nyomó része teljesen kijött a helyéről, át kellett töltenem másik üvegbe, ez így gagyi...

Victoria's Secret Velvet Petals Testpermet

Victoria's Secret Velvet Petals Testpermet
2021. február 9.

Nyilván egy testpermettől nem várom, hogy 3-4 órán át megmaradjon de ennek sajnos annyira nagyon rövid ideig marad meg az illata hogy csak na. :( Nagyon kellemes pedig, édes-virágos frissítő illat. Szerintem ruhán sem marad meg túl sokáig, de legalább nagy kiszerelés és lehet fújkálni.

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém

CeraVe SA Bőrsimító Hidratáló Krém
2021. január 14.

Tetszik az állaga és szépek az összetevői is. Sajnos különösebb változást nem tapasztaltam napi 1 használat mellett, de ami a legrosszabb benne, hogy hagy maga után egy csúszós réteget ami reggelre sem tűnik el. Csalódás.

Women'Secret Intimate EDP

Women'Secret Intimate EDP
2021. január 3.

Aktuális kedvencem. :) Kicsit hasonlít CH Good GIrl-re, de nem annyira szúrós és kellemesebb is. Nagyon szeretem, testápolójával vettem szettben (utóbbit külön is árulni kellene mert még extrább mint a parfi!!!!) a kettő együtt nagyon tartós, de magában a parfüm is kb. 5-6 órát tart.

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Ricinus Oil

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Ricinus Oil
2021. január 3.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg. Nagyon finom illata van (nem marad meg a hajban), de nekem kb. olyan volt mintha semmit sem kentem volna a hajamra. Kifésülést nem segíti, ápolt érzetem sem lesz tőle, és szerintem nehéz adagolni is mert nagyon folyik, szóval egy pumpás adagoló jobb lenne.

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Tápláló Kézkrém

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Tápláló Kézkrém
2021. január 2.

Ajándékba kaptam és az illattal én nem vagyok kibékülve (túl sok mandula?) de emiatt nem vonok le csillagot mert szubjektív dolog. Nem vártam sokat tőle de nagyon jól hidratál! Újraveszem majd, de valószínűleg másik illatban. :)

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2020. december 22.

Jól hidratál, nyugtat és nincs illata, nagyon szeretem használni kb. heti egyszer és/vagy ha kevesebbet alszom. A maszk méretezése viszont nekem nem jó, de ezt elnézem neki.