CintiaTekla

Regisztráció dátuma: 2013. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Star Nature EDT Vanília Illatú Parfüm

Star Nature EDT Vanília Illatú Parfüm
2018. december 29.

A régi, hasonló (ár)kategóriájú noname drogériás parfümömet kivonták a forgalomból, helyette ezt találtam jó néhány évvel ezelőtt. Nagyon szeretem, a kedvenc illatom a vanília, ezt a terméket pedig már sokadjára veszem újra - és fogom, amíg megtalálom a boltok polcain.

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír

L'Oreal Professionnel Efassor Hajradír
2018. december 29.

Pár órája próbáltam, és előtte minden itteni véleményt elolvastam. Ebből számomra az jött le, hogy ajánlatosabb inkább vízzel, mint oxival keverni, úgy kevésbé roncsolja a hajat. Nos, olyan 3/4 rész víz, 1/4 rész 6%-os oxival kevertem két tasakot, és lekopogom, de nem roncsolta brutálisan a hajam. Egy kicsit szárazabb, érződik rajta az igénybevétel, de messze nem annyira, mintha szőkítőport kentem volna rá. Végig masszíroztam, dörzsöltem, és cirka 20 perc alatt sötét vörösből világos vörös lettem - olyan színnel, amit szerettem volna. Igaz, hogy egy festéket még felkenek rá, hogy egyenletesebb és természetesebb legyen a színe, de így is vállalható.

Apropó, szőkítőpor: gyakorlatilag a színe és a szaga ugyan olyan, nagyon büdös, és nagyon gyorsan hat, viszont okosan használva tényleg ártalmatlanabb. Maximálisan elégedett vagyok, azt kaptam, amit vártam, és a hajamat sem viselte meg jobban, mint amire számítottam.

Farmavita Suprema Color Professional Hajfesték

Farmavita Suprema Color Professional Hajfesték
2018. december 29.

Számomra ez a tökéletes hajfesték. Más festékek vagy nem fogják meg a hajam, vagy a végeredmény nem tetszik - ebből a 9.44-es világos rézvörös az abszolút favorit, az én színem. Csak ajánlani tudom, évek óta ezzel festem a hajam (egy-két fellángolás-kilengés kivételével), és sosem csalódtam. Való igaz, hogy nem pikk-pakk beszerezhető, de ennek ellenére megéri az utána való rohangálást, mert tényleg csodálatos.

Schwarzkopf Color Expert

Schwarzkopf Color Expert
2017. április 30.

Nem igazán lopta be magát a szívembe: kezdetnek sokkal sötétebb lett a hajam, mint gondoltam/vártam, alapvetően a 4.54-es árnyalat határeset volt, hogy valószínűleg világosabbnak kellett volna lennie, mint a saját hajszínem, ehhez képest annál is sötétebb lesz. Nem aggódok, mert volt szőkítve a hajam, gondolom pár mosás után ledobja (valamennyire).

Maga a festék embertelen büdös. Ennyi pénzért azért igazán tehettek volna bele valamit, ami elnyomja a szagot. A harmadik pedig, ami nem igazán tölt el elégedettséggel, hogy a hajmosós víz sárga, sárgás barna, azért ez így nem igazán király, nem szeretem, ha a festéknek ennyire megy a színe.

+1: ez az omegalex nekem nem dobott a hajamon, a vége ugyan olyan sprőd volt festés után, majdhogynem rosszabb, mint más festékekkel, viszont a hajam kevésbé károsodott részei puhák lettek, ez tetszett.

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2017. március 23.

Eddig elégedett vagyok a festékkel (6.41 mogyoróbokor), mert a hajam alja erősen sérült, szőkített rész, a teteje festett rézvörös, és eddig nem kezdte el ledobni (ez a legnagyobb félelmem). Azért vettem meg, hogy ne kelljen festegetnem a hajam, és ne legyen gáz a hónapos-kéthónapos lenövésem. Ha ez így marad, akkor összeteszem a két kezem, és nagyon boldog leszek.

Ulric de Varens Mini Pink EDP

Ulric de Varens Mini Pink EDP
2017. március 23.

A kedvenc parfümöm, 23 évesen is. Vadul keresem mindenhol, de sajnos esélyes, hogy kivonták :(

Soha nem voltam nagy illatrajongó, de ezt tényleg vadul imádtam, több üveggel is elhasználtam belőle.

Farmacolor Essence

Farmacolor Essence
2015. augusztus 26.

Ez a kedvenc hajfestékem, mert csodálatosan fed, tartós, és nagyon szép színe van. Nem túl elterjedt, és nem ismerik sokan, pedig szerintem simán veri a nagyobb nevű, és drágább társait, mert amellett, hogy igen jó tulajdonságai vannak, rettentően olcsó is.

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő
2015. augusztus 26.

Ez a kedvenc tusfürdőm, nem is tudom, hányszor vásároltam már meg.

Balea Bodycreme Vanille & Cocos

Balea Bodycreme Vanille & Cocos
2015. augusztus 26.

Szuper testápoló, könnyű állaga van, isteni illata, ráadásul ténylegesen hidratál is. Ó, és tégelyes, amit külön imádok.

Diapason Hajfesték

Diapason Hajfesték
2015. augusztus 26.

Talán az egyik legócskább hajfesték, amivel eddig kentem a hajam... Folyamatosan kopik, a 9/36-os árnyalat sárga vizet ereszt, és ráadásul az extrém világos rézvörös helyett sötét vörös lett a hajam. Soha az életemben többet ilyet nem veszek, de másnak sem ajánlom!