cintijjja

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: -

Missoni EDP

Missoni EDP
2019. július 7.

Pár évvel ezelőtt kaptam én is egy magazinhoz, már akkor elhatároztam, hogy megrendelem. Végül tavaly karácsonykor leptem meg magam vele, rögtön a 100 ml-es kiszereléssel és nem bántam meg. Tartós és kellemes az illata, nem "tolakodó". Húgom is mindig lop belőle, ha hazaviszem...🤗

LVLY Arclemosó Hab

LVLY Arclemosó Hab
2019. július 7.

Húgom használja a terméket, így náluk volt szerencsém kipróbálni a lemosót. Teljes mértékben elégedett vagyok vele, tiszta és puha lesz a bőröm a használata után. Nem irritál és az illata is kellemes. Biztos, hogy magamnak is meg fogom vásárolni!

Celine Dion Sensational

Celine Dion Sensational
2019. január 5.

Éveken át ezt a parfümöt használtam, imádtam az illatát! Annyira nőies illat, télen-nyáron viselhető, engem valahogy mindig magabiztosabbá tett. ☺ Sajnos sehol nem találom már. ☹

Isana Q10 Szemkörnyékápoló Krém

Isana Q10 Szemkörnyékápoló Krém
2019. január 2.

Hidratálásra megfelel, de amúgy semmi extra. A szem alatti karikákat nem tünteti el sajnos.

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém

Ziaja Kecsketejes Éjszakai Krém
2019. január 2.

Arckrémnek egyáltalán nem vált be, nagyon zsíros lett tőle az arcom és egyáltalán nem szívódott be. Kézkrémnek használtam el végül.

Ziaja Kecsketejes Szemránckrém

Ziaja Kecsketejes Szemránckrém
2019. január 2.

Nem pirosodott ki tőle a szemem alatt a bőr, ellenben eléggé égett, viszketett. Többszöri próbálkozás után is ugyanezt tapasztaltam, így nálam sajnos kuka.

Avon Rare Pearls

Avon Rare Pearls
2019. január 2.

Megrendeltem, mert a katalógusban tetszett az illata, azonban hatalmas csalódás ért. ☹ Napokon át próbáltam hozzá szokni, de nem tetszik az illata magamon, olyan pacsuli szaga van. Valahogy a húsvéti locsolkodást juttatja eszembe.
Én is elajándékoztam valakinek, aki viszont imádja.

Avon Incandessence Parfüm

Avon Incandessence Parfüm
2019. január 2.

Szeretem az illatát, nagyon nőies. Sajnos nem tartós, így kb. 1,5-2 óránként fújnom kell, hogy érezzem.

PomPom Erdei Szamóca Ajakápoló

PomPom Erdei Szamóca Ajakápoló
2019. január 2.

Pár hétig volt alkalmam használni, de addig nem találkoztam a mindenki által leírt problémával. (Mondjuk én bedobtam a hűtőbe, biztos, ami biztos.)
Aztán sajnos egy használat után ott hagytam az éjjeli szekrényen, a kiskutyám pedig felzabálta. 😇
Kicsit ragacsosabb volt, mint vártam, de ez legalább nem szárította a számat, mint a korábban kipróbált Labellok.

PomPom Francia Levendula Natúr Szappan

PomPom Francia Levendula Natúr Szappan
2019. január 2.

Arcmosásra szoktam használni, nagyon puha lesz tőle a bőröm. Egy szappancsomag részeként rendeltem, ezt kezdtem el először használni, kíváncsian várom a többit. 🤗