cintijjja

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. december 30.
Bőrprobléma: -

PomPom Prémium Shea Vaj Makadámia Olajjal

PomPom Prémium Shea Vaj Makadámia Olajjal
2019. január 2.

Kibontás után hirtelen -magam sem tudom miért, hiszen mindenmentes termékről van szó😀- meglepődtem az "illatán". Sajnos manapság az ember orra az agyon parfümözött krémekhez van szokva.

Télre rendeltem, mert a hideg hónapokban a kézfejem hajlamos szó szerint véresre kiszáradni. Eddig nem találtam olyan krémet rá, amit elég lenne egy nap 1-2 alkalommal felkennem, de a Pompom shea vaj egyszerűen tökéletes! 💖
Este lefekvés előtt, illetve reggel munkába indulás előtt kenem fel, így bőven elég: idén télen egyszer sem repedezett ki a bőröm.
Mindenképp újra fogom rendelni, ha elfogy!

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. január 2.

A megvételt követő első 2 héten imádtam használni, az illata és az állaga is tetszett. Utána iszonyatos mértékben pattanásos lett tőle az arcom. Próbáltam először betudni annak, hogy "biztos olyat ettem stb." , de többheti próbálkozás után sajnos beigazolódott a gyanúm, hogy a krém okozza a problémát. ☹ Ha egy héten egyszer bekenem vele az arcom, úgy azért elmegy, de folyamatos használatra sajnos nem vált be.

Bvlgari Omnia Crystalline EDP

Bvlgari Omnia Crystalline EDP
2019. január 2.

Imádom! 💗 Tartós, az átlagos 4-5 órát simán hozza. Tetszik, hogy lágy, puha illata van, olyan nőies az egész. Ősszel és tél elején a leghatásosabb az illata, nyáron nekem az EDP változata túl erős. Ettől függetlenül 5*.

Bvlgari Omnia Coral

Bvlgari Omnia Coral
2019. január 2.

Nekem sajnos nem jött be az illata. ☹☹ Nagyon sajnálom, mert imádom amúgy a Bvlgari parfümeit, de valamiért ez az illat rajtam nem működik. Tartósnak legalább tartós! 😉

Bvlgari Jasmin Noir EDP

Bvlgari Jasmin Noir EDP
2019. január 2.

Egyszerűen imádom az illatát! Akármikor fújom magamra, mindenkitől ömlenek a bókok. 😊 Tartósságát tekintve én személy szerint elégedett vagyok, úgy nagyjából 4-5 órán keresztül érzem az illatát. Csak azt sajnálom, hogy nem tudok már hozzájutni. ☹