cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

SoulCal & Co EDT For Her

SoulCal & Co EDT For Her
2019. december 10.

Nem rossz-nem rossz! Engem az új Angel EDT (2019) -re emlékeztet! Tuti hogy van benne praliné jegy, az erősen átjön, meg vmi könnyü gyümölcsös jegy is van az elején, talán zöld alma vagy alma + citrom.

20-25 fok körüli napokra teljesen jó szerintem. De télen is el tudnám képzelni magamon.

A tartósság sajnos nem valami jó :/ Rajtam alig egy órát bír és nagyon bőr-közelben mozog, csak akkor érzem az illatát ha odahajolok a csuklómhoz. Szóval még átgondolom hogy megvegyem-e, de amúgy csábitó a gondolat mert nagyon szeretem az új Angel EDT-, és az én orromnak ez erősen dupe! Csak a tartóssága jobb lenne :( ..

Garnier Moisture Match Bőrlágyító Könnyű Krém Normál és Száraz Bőrre

Garnier Moisture Match  Bőrlágyító Könnyű Krém Normál és Száraz Bőrre
2017. június 23.

Szerintem ez nagyon rendben van. Nem csodaszer, de a bőrömet hidratálta és ritkán okozott pattanásokat.

Garnier Softening Care Hidratáló Bőrápoló Krém

Garnier Softening Care Hidratáló Bőrápoló Krém
2017. június 23.

Nem rossz, átlagos... Illat ok, hatékonység ok. Én a cuki 50 ml-es kiszerelése miatt vettem meg.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. június 21.

Holy grail: nekem nagyo bevált, mindig ezzel szedem le a sminkem, nem szárít, mindent leold, tökéletes.

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Concealer
2017. június 21.

Észrevettem, hogy mostanában húzódik a szemem alatt a bőr (ég, feszül). Gondolkodtam, miért, és rájöttem! Emiatt... érzékeny vagyok rá. De amúgy se tetszett annyira a hatása, nem olyan jó a fedés, mint vártam. Közepes fedésnek mondanám, az igazán sötét karikáimat nem tüntette el önmagában.

NYX Dewy Finish Makeup Setting Spray

NYX Dewy Finish Makeup Setting Spray
2017. június 21.

Imádom, gyönyörű, természetes a hatása és tartósabbá teszi a sminkemet.

Catrice Ultra Fine Ink Eyeliner Waterproof

Catrice Ultra Fine Ink Eyeliner Waterproof
2015. július 13.

Féláron vettem, annyiért megéri. Szép fekete, nem mászkál el, könnyű használni. Egy szomorúságom volt, hogy már z első kinyitáskor rosszul álltak az ecset szálai, mert valaki nem jól dugta vissza, mikor kipróbálta a boltban Levágtam körömvágó ollóval a pár "visszahajlott" szálat, így most már jó. De erre ezek szerint figyelni kell, ha egyszer rosszul tuszakolja vissza az ember a szűk tubusba, akkor annyi a kilógó szálaknak, egyenesek többé tuti nem lesznek.

Update: kb 3 hónapot bírt.. azóta alig fog.

Schauma NectarNutrition Hajbalzsam

Schauma NectarNutrition Hajbalzsam
2015. július 13.

Akaaaad!!! Összeakad tőle a hajam! :( Ez durva.. ilyen problémám balzsammal még nem volt. Borotvagélként használom el a maradékot...

Schauma NectarNutrition Sampon

Schauma NectarNutrition Sampon
2015. július 13.

Nem rossz... ha kettőnél többször használom egymás után, akkor enyhén viszketni kezd tőle a fejbőröm... :/ Érzékeny bőrűek kerüljék. Amúgy nem szárítja a hajat.

Essence 2 In 1 Make Up Powder

Essence 2 In 1 Make Up Powder
2015. július 13.

Ez egy kritikán aluli sz*r volt.... Hála az égnek, hogy kivonták már. Iszonyatosan porzó hatást kelt, még kis mennyiségben is.. nem tudom hova gondoltak Essence-ék, mikor ezt piacra dobták. "bónuszként" nekem még az arcomat is kicsípte minden használat után.