cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Zippo Dezodor Stift

Zippo Dezodor Stift
2013. október 21.

A barátomnak van, szereti. Finom az illata. Pozitívum, hogy alumíniummentes, és mégis jól dezodorál.

Essence Multi Action False Lashes Szempillaspirál

Essence Multi Action False Lashes Szempillaspirál
2013. október 21.

Emlékszem, volt ilyenem kb két éve. Nagyon gagyi volt, nem nagyon nagyobbított, és szokásos pergős/maszatolós volt... Az olcsó kategóriában a Lovely Curling Pump up a király. Bár tudtam volna ezt annak idején...

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal

Ombia Care Kozmetikai Vattakorong Mikroszálakkal
2013. október 19.

aniko_farago:
200-300 Ft kb.

Én nagyon szeretem! Inkább a lila változatot veszem, mert az kétoldalú, és én mindkettőt kihasználom. :) Nagyon puha, nagyon kellemes használni, és verhetetlen az ára. Abszolút elégedett vagyok vele.

Alterra Arctonik Aloe Verával

Alterra Arctonik Aloe Verával
2013. október 14.

Isteni az illata, és szebbnek látom a bőröm, mióta használom. Nem szárít, még jobban tisztít... teljesen elégedett vagyok vele! :)

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2013. október 13.

Nem tudom ki nevezte el ezt narancsvirág illatnak, engem inkább narancs illatú WC-frissítőre emlékeztet. Engem nem tesz boldoggá, és a Balea narancsos-tengeri sós tusfürdője, ami ennél jóval olcsóbb ezerszer kellemesebb illatú volt számomra, és az összetétele is jobb.

Fa Yoghurt Krémtusfürdő Gránátalma & Málna

Fa Yoghurt Krémtusfürdő Gránátalma & Málna
2013. október 13.

Nem vagyok Fa rajongó, és ezen ez a tusfürdő se változtatott. Talán a valóban benne lévő joghurt a hibás érte, de alig habzik, ami elég pazarlóvá teszi a használatát (pedig használok fürdőrózsát). Az illata gyengécske, de szerencsére nem kellemetlen. Egy Isana vagy Balea ezerszer jobb ennél. Csak azért kap két csillagot, mert ő (sem) szárít, és nem taszít az illata.

Yves Rocher Vanille Noir

Yves Rocher Vanille Noir
2013. október 12.

Sajnos hiányzik belőle a Hypnotic Poison varázsa. Felejtős, inkább idegesítő. Kár, mert baromi olcsó ahhoz képest... (5500 Ft-ért láttam ma 30 ml edp-t a Mammutban lévő Yves Rocher üzletben - ez nagyon olcsó!). Tartósságával amúgy nincs gond, ezt megerősítem (kb 6-7 órát bírt a csuklómon).
Egynek elmegy, de azért minek vegyem meg?

Drop of Nature Szappan

Drop of Nature Szappan
2013. október 6.

Én nem tapasztaltam, hogy különösebben szárítana, igaz, nem csak ezt használtam. Szerintem egy teljesen korrekt szappan kellemes illattal, jó áron. Nyilván nem kell kiugráló unikornisokat és szivárványokat várni tőle 350 Ft-ért. Szappan mint szappan! Arcot is mostam vele többször, és sose okozott irritációt. Azokhoz, akik szerint hülye a formája (túl hosszúkás "tégla-szerű") csatlakoznék, illetve valóban nem habzik túl intenzíven, bár ezt nem is vártam el - de ezek miatt levonok egy csillagot. Amúgy nem mállott szét, mint egyes natúr szappanok, úgyhogy sokáig kitart. Jó vétel volt, lehet, hogy veszek majd még, ha nem akcióznak le előtte valami más bio-szappant.

hair culture Hajtöredezés Elleni Ápoló Hajbalzsam

hair culture Hajtöredezés Elleni Ápoló Hajbalzsam
2013. október 4.

Most vettem. Annak ellenére, hogy elég sűrű balzsam, könnyű kimosni. Alapvetően a meglehetősen jó összetevők győztek meg, na meg a verhetetlen ár. Az illata sajnos nem különösebben jön be, kb. semlegesen állok hozzá.
Kezdetnek egy erős négyes.

Update: Múltkor az egész hajamra tettem belőle, még a fejbőröm közelébe is, és azt kell, hogy mondjam, használt! Jó sokat kell tenni, de működik. A száradás után a hajvégeimre is tettem egy keveset, így kevésbé szálltak. Szuper! :)

Baylis & Harding Vadrózsa és Málna Illatú Tusfürdő

Baylis & Harding Vadrózsa és Málna Illatú Tusfürdő
2013. október 1.

Áááááá! Kinn pont ilyet vettem esméletlen olcsón! :) Asszem 1.3 font volt 400 ml. A pumplálós kiszerelés és a szép design nagyon klassz. Én fürdőrózsával használtam, úgy örökké tartott (legalább 2,5-3 hónapig használtam, és nem fogyott el).
Az illata kellemes, de sajnos egy idő után ráuntam. Öreges kicsit a rózsa miatt, a málna nem tudja ezt feldobni, kevésbé is érződik sokkal, mint a rózsa.
Összességében tehát 3-ast kell adnom neki. Nem váltotta be a hozzá fűzött vad reményeket.