cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Hair Culture Hajlakk Mega Erős

Hair Culture Hajlakk Mega Erős
2013. szeptember 29.

Zseniális és eszméletlenül olcsó!!! 300 Ft volt 400 ml! :D Tényleg egész jó tartást ad a hajnak, de nem teszi merevvé, ragacsossá. Nyilván az előírt távolságból érdemes fújni az optimális hatáshoz (30 cm). Csak ajánlani tudom!

Update: Azóta többször használtam, és sajnos nem fényessé, hanem fakóvá és sprőddé tettem a hajam. De ha nem mindennap használja az ember, illetve nem fúj túl sokat, akkor ez szerencsére nem jelentkezik.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2013. szeptember 29.

Remek a fedése, ez tényleg bármilyen durva kék/piros/egyéb színű elszíneződést eltüntet. Szem alá még kísérleteznem kell a színével, a legvilágosabb van meg, de kicsit túl sárgás a bőtszínemhez képest. Ez viszont nem az ő hibája, úgyhogy jár az öt csillag.

update: fölékentem a bőrömhöz jobb árnyalatú essence Stay All Day-t, és láss csodát! :) Mivel ez tökéletesen eltünteti a karikáimat, az meg jó színt ad, együtt végre elégedett vagyok a sötét karikáim elfedettségével (pedig az enyémek aztán tényleg hatalmasak, mert sajnos nagyszemű vagyok, és ilyen a genetikám).

CV Cadea Vera <25 Young Supersoft Bőrradír Normál és Száraz Bőrre

CV Cadea Vera <25 Young Supersoft Bőrradír Normál és Száraz Bőrre
2013. szeptember 29.

Csak egyszer használtam, de nagyon kellemes, marcipánillatú, habos-fehér radír. Kicsit talán túl karcolós az én ízlésemnek, én a gyengédebb radírokat szeretem, amikkel vandálkodhatok, azaz lehet velük tényleg dörzsölni az arcot. Ezzel inkább csak óvatosan simogatni kéne. :D
Az eredmény mindenesetre pihe-puha bőr. :)

Colgate Max White Fogkrém

Colgate Max White Fogkrém
2013. szeptember 29.

Egyértelműen a legjobb fogkrém, szerintem is! :) Frissességben, fehérség-megőrzésben verhetetlen.

Dontodent Intensive Clean Fogkrém (régi)

Dontodent Intensive Clean Fogkrém (régi)
2013. szeptember 29.

Citromos, nagyon fincsi! :) Én teljesen elégedett vagyok a hatásával, az összetevőkkel, és az ára is kitűnő. Azt azért megemlítem, hogy nem habzik annyira, mint pl. egy Colgate fogkrém, de azért használható.

Babydream Sampon (régi)

Babydream Sampon (régi)
2013. szeptember 28.

Nekem is valami brutál módon szálkássá teszi a hajam mosás után, amit egyszerűen nem értek, az összetevők közt nem tudok rájönni, melyik felelhet ezért. Viszont jól habzik, és amúgy nem vettem észre, hogy szárítaná a hajam, a hatás inkább csak ideiglenes. Megmarad arc&sminklemosónak, annak bevált.

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2013. szeptember 24.

Zseniális az ecsete, nekem egy szép rózsaszín árnyalat van meg (3199), de egy rétegben nagyon kevés színt ad. Gyorsan szárad amúgy, egyéb panaszom nincsen.

Isana Kézkrém Narancsvirág

Isana Kézkrém Narancsvirág
2013. szeptember 24.

Nagyon szép, környezetbarát összetevőkkel. Közepesen jól hat, télre gyakori használat mellett jó lesz, szerencsére amúgy is inkább az illata miatt vettem. :) A viaszos érzet, ami marad utána, kicsit zavaró, mert amúgy gyorsan beszívódik, csak marad ez a... viasz :D
Az illata tetszik. Erős négyes tehát.

hair culture Hajfixáló Hab Mega Erős

hair culture Hajfixáló Hab Mega Erős
2013. szeptember 23.

Jobban tart, mint a kék Syoss hab. Vicc nélkül. Először, amikor felkenem, ragad, de mire megszárad, ez teljesen elmúlik. Nagyon jó vétel volt kb 300 Ft-ért.

Balea Dusche&Creme Krémtusfürdő Grapefruit

Balea Dusche&Creme Krémtusfürdő Grapefruit
2013. szeptember 21.

Tökéletes! :) Imádom az illatát, és a páromnak is tetszik. :)