cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Fa Yoghurt Body Smoothie Trópusi gyümölcs és Földicseresznye Tusfürdő

Fa Yoghurt Body Smoothie Trópusi gyümölcs és Földicseresznye Tusfürdő
2013. szeptember 21.

A bogyós gyümölcs változat van meg. Jó az illata, de nothing to write home about.

Lovely Terra Cotta Compact Szemhéjpúder Paletta

Lovely Terra Cotta Compact Szemhéjpúder Paletta
2013. szeptember 14.

A képen látható paletta van meg nekem. Jól működött annak idején (2-3 éve, mikor gyakran használtam). Ha vastagon vittem fel, elég jól fedett, élénk színt adott. Nagyon csillogós, ma már nem nagyon nyúlok hozzá emiatt. No meg a kora miatt! :D Az árához képest nagyon jó vétel volt.

Collection 2000 Super Size Fat Lash Szempillaspirál

Collection 2000 Super Size Fat Lash Szempillaspirál
2013. szeptember 14.

Kb. 1 fontért vettem kinn Nagy-Britanniában, mikor rájöttem, hogy mégse élhetek szempillaspirál nélkül 4 hónapig. Nem bántam meg, azóta is életem egyik legjobb spiráljának tartom! Nem csomósodik, szépen lehet rétegezni, nem mesterkélt hatású, és nem hullik le rögtön, amint felkentem. nekem a Brown árnyalat van meg. Le a kalappal.

Update: muszáj levonnom egy csillagot, mert a Lovely Curling Pump up! spirál (kb. ugyanezért az árért) még jobb! Még kevésbé kenődik el napközben.

Balea Professional Sampon Barna Hajra

Balea Professional Sampon Barna Hajra
2013. szeptember 13.

Balzsam nélkül használtam a sampont. Az eredmény szép, kifésülhető haj. Még egy kis tartása is volt. Le a kalappal előtte.

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajlakk

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajlakk
2013. szeptember 8.

Nagyon jól tartott, bár az illatát nem kedveltem különösebben. A szórófeje viszont pár hónap után beadta a kulcsot. :( Ezután folyt mindenfele és undi volt.

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk
2013. szeptember 7.

Még régen vettem, min 3 éve, és még használható. Teljesen elégedett vagyok vele ár-érték arányban.

Balea Kézápoló Lotion Sheavajjal és Argánolajjal

Balea Kézápoló Lotion Sheavajjal és Argánolajjal
2013. szeptember 3.

Első használat után kicsit szomorú vagyok, kifejezetten híg a krém, amit kézkrémeknél nem szeretek. De majd az idő megmondja, használ-e.
Az illat... semleges. Sajnálom, hogy semmi sheás beütése sincs.

Kis update: tényleg gyorsan beszívódik, ami jó. Kellően hidratál. Ha hosszú távon is ezt tapasztalom majd, akkor talán megkapja az ötöst.

Update 2: Megszerettem! :) Egészen tetszik most már az illata. Könnyű, de jól hidratál, szóval teszi a dolgát. Ár-érték arányban csillagos ötös!

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2013. szeptember 1.

Szintén 450-ért nagyon jó vétel! Tényleg messze a legjobb olcsó spirál, pedig már próbáltam egy párat...

Nivea Visage Ápoló Artisztító Tej

Nivea Visage Ápoló Artisztító Tej
2013. augusztus 27.

Nekem se vált be. Azt hittem, az én kombinált bőrömre is jó lesz, de elkalkuláltam magam. Inkább száraz bőrre ajánlott, és nekem nem nagyon oldotta le a sminket.

Blend-A-Med Pro Expert Fogkrém

Blend-A-Med Pro Expert Fogkrém
2013. augusztus 27.

Nem rossz, de nem a legjobb az íze, nem lett tőle intenzíven friss a lehelletem, és nem szeretem, hogy "csak" fehér a fogkrém. (Tudom, utolsó szempont, de...)