cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Blend-A-Med 3D White Luxe Glamour Fogkrém

Blend-A-Med 3D White Luxe Glamour Fogkrém
2013. augusztus 27.

Én valahogy 200 Ft-ért bukkantam rá a Rossmannban. Annyit bőven megért. :D Kicsit talán fehérebbek lettek a fogaim, annyi biztos, hogy nem rontott a helyzeten. Jól, alaposan tisztít, kellemes az íze, és felfrissíti a lehelletem. Minden elvárásomnak megfelelt, 5 csillag.

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr

Miss Sporty Et Voilá! Francia Manikűr
2013. augusztus 26.

Szép színe volt egy rétegben is, nem sűrűsödött be gyorsan, szerettem.

Nivea Colour Protect Színvédő Hajbalzsam

Nivea Colour Protect Színvédő Hajbalzsam
2013. augusztus 26.

A sok szilikontól baromi csúszós, formázhatatlan hajam lett. :( Pedig nem vékonyszálú, de én a dús hatást szeretem, ahhoz azonban túlságosan elnehezítette.
Vastag szálú, göndör hajra lehet esetleg ideális.
Az illata miatt kap 2 csillagot.

NYC Expert Last Rúzs

NYC Expert Last Rúzs
2013. augusztus 23.

Vettem egy barnát és egy mélyvöröset, mindkettő nagyon szép, jól pigmentált. Egyenletesen kopik, egész tartós, nekem 3-4 órát bírt, evés-ivás mellett. Nem szárít, inkább hidratál szerintem. Az összetevői teljesen rendben vannak, külön öröm, hogy a ricinusolaj a főösszetevő! :)

Egyetlen kritikám az lenne, hogy nem túl praktikus a csomagolás, mindig vigyáznom kell, hogy a kupak levételekor meg ne sértsem a rúzst, mert nem lehet teljesen beletekerni. Ezért csak négyes.

Update:
A táskámban hordtam, és már kétszer lejött a kupakja, pedig mindig jól rányomom. :( Tehát ezentúl otthon ülős darab lesz...

Rimmel Mono Szemhéjpúder

Rimmel Mono Szemhéjpúder
2013. augusztus 23.

Ajándékba kaptam egy újsághoz anno. :) Nem rossz szerintem, de nem különösebben tartós felkenve. A színe se túl erősen pigmentált. Visszafogott sminkekhez ideális.

Essence Quick Dry Fedőlakk

Essence Quick Dry Fedőlakk
2013. augusztus 21.

Ma használtam először, nagyon elégedett vagyok! :) Gyorsan szárad, gyönyörű fényt ad!

Fit + Vital Bierhefe Tabletten

Fit + Vital Bierhefe Tabletten
2013. augusztus 21.

Elégedett vagyok vele, szerintem kicsit talán valóban szebbé teszi a hajam és a körmöm. Az a kiadás, amit én birtoklok (szerintem ez az újabb) már hozzáadott cinket, B2 vitamint, niacint és biotint is tartalmaz, és 165 grammos a kiszerelés. Az ára verhetetlen.

Összetevők: sörélesztó, cellulóz, Maltodextrin, Nikotinamid, Cink-oxid, Riboflavin, Biotin.

Lovely Cracking Magic Special Effect Körömlakk

Lovely Cracking Magic Special Effect Körömlakk
2013. augusztus 20.

Nekem is egy éve van meg, és csalódottan látom, hogy beszáradt. :( Nem volt rossz, de nem egy nagy szám. A barátom leszavazta, szerinte úgy néz ki, mintha pattogzana a körömlakkom. Azért lehet, hogy majd megpróbálom körömlakklemosóval visszahígítani. Kíváncsi vagyok akkor mi lesz...

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Körömlakk
2013. augusztus 20.

A képen látható piros van meg. Első igazi piros lakkom, ezért nyilván kissé elfogult vagyok vele, de... nekem 3-4 napot bír pattogzás, kopás nélkül. Már legalább egy éve megvan, és még mindig nm sűrűsödött be. Szóval szerintem abszolút megérte az árát.

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal
2013. augusztus 20.

Szerintem nagyon kellemes az illata a sima körömlakklemosóéhoz képest (Isana). Ráadásul nekem kevésbé maszatolt annál! Szuper! :)