cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Fa Natural & Pure Roseflower Deo Spray

Fa Natural & Pure Roseflower Deo Spray
2013. augusztus 5.

Ennek a Fa-nak szerettem a legjobban az illatát. Valódi rózsa volt. Nem szárította a bőröm. A dezodoráló hatása viszont pocsék, mint az összes Fa deónak.

For Your Beauty Szempillagöndörítő

For Your Beauty Szempillagöndörítő
2013. augusztus 5.

Évek óta megvan és működik. Abszolút elégedett vagyok vele. :)

For Your Beauty Helsinki Natúr Hajkefe

For Your Beauty Helsinki Natúr Hajkefe
2013. augusztus 5.

Első fa hajkefém! :) Egyelőre imádom, mert gyönyörű, praktikus! Kíméletes, nem tölti fel elektromossággal a hajam, és elég masszívnak tűnik. Én amúgy csak a hajam végét fésülöm. Aki a tövétől szokta, annak kevésbé ajánlanám, mert elég durva tapintású lehet, a fogak végein ugyanis nincsenek kis gömbök, csak egy kicsit le van kerekítve.
Remélem, hosszú életű lesz, ha igen, akkor maximálisan megérte az 1200 forintos árát! :)

Tesco My Senses Miracle Moisture Hajbalzsam

Tesco My Senses Miracle Moisture Hajbalzsam
2013. augusztus 5.

Ennek valami fantasztikus az illata! Ha jól emlékszem, áfonya-orchidea illata volt. Elvileg Herbal Essences utánzat. Nem tudom, mindenesetre isteni illata volt, és nagyon puhává tette a hajam! Bárcsak lehetne kapni nálunk is. :(

Eveline Slim Extreme 3D Spa Anticellulit Krém

Eveline Slim Extreme 3D Spa Anticellulit Krém
2013. augusztus 5.

Csatlakozok Broken Wingszhez, én is akkor vettem, amikor még nem néztem az összetevőket. Azért el fogom használni... Sose tartottam csodaszernek, de elmegy. Szerettem a hűsítő hatását meg az illatát.
Az ígéretei a terméknek teljesen elszálltak. Halványítja a striákat? Ugyan! Én max egy kis feszesedést tapasztaltam. A narancsbőrrel nem tesz semmit.

Miss Sporty So Clear Korrektor

Miss Sporty So Clear Korrektor
2013. augusztus 5.

Azóta se értem, miért használtam ezt tinédzserkoromban... szégyen és gyalázat...

Babyliss Paris Fun Style Hajápoló Szett

Babyliss Paris Fun Style Hajápoló Szett
2013. augusztus 5.

Teljesen jó, bár én nem sokat használtam, mert a hajam nem bírja a besütést, szinte rögtön "kirúgja magát". De alapvetően jó, kíméletes hajsütőnek tartom mindegyiket a készletben.

Hawaiian Tropic Pink Bits 50+ Naptej

Hawaiian Tropic Pink Bits 50+ Naptej
2013. augusztus 5.

Jól véd és imádom az illatát. :) Kicsit nehéz elkenni, ha nem veszem rá a fáradságot, akkor kicsit fehér maradok tőle. Arcra nem a legjobb, bár nem okozott különösen sok pattanást, de zsíros és csillog.

Update: nagyon jól védett a déli tűző napon, és a vízbe menve se "ázott ki" belőlem, pedig előtte 2 perccel kentem be! Nagyon jó naptej ez! :)

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2013. augusztus 5.

A shea vajasnak nagyon kellemes illata van! Egyszer próbáltam egy barátomnál, az alapján jól habzik, kellemes, krémes állagú. Megvenném, ha nem lenne már itthon egy vagon tusfürdő...

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam
2013. július 29.

Imádom! Már régóta kerestem egy balzsamot, ami nagyon olcsó, mert szeretek hatalmas mennyiséget eloszlatni a hajam teljes hosszán, illetve mert a CSC módszert használom (azaz balzsamozok, samponozok, balzsamozok egy-egy hajmosáskor). Nagyon jó erre a célra! :) Nekem is tetszik az illata, pedig nem vagyok nagy mango-fan. Én szeretem, hogy édeskés. Pihe-puha, selymes, könnyebben kifésülhető haj. Sose rakok balzsamot a hajtövekre samponozás után, ezért nem tudom, hogy zsírosítana-e. Jó összetevők, kiváló termék. Mellette néha használok hajpakolásokat is, de ez segít megakadályozni, hogy bármikor "seprű-szerűnek" érezzem a hajvégeimet.