cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ombia Body Milk 24h Moisturising

Ombia Body Milk 24h Moisturising
2013. július 29.

Valóban Nivea copy. Elég jók az összetevői, kellemes krém. Valóban a kifejezetten száraz bőrre van, de ez rá is van írva.

Alverde Clear Peelingmaske Heilerde

Alverde Clear Peelingmaske Heilerde
2013. július 28.

Szerintem a benne lévő citrusolajak miatt irritálja egy kicsit a bőrt. Nem vészes, de nem tudom, minek kell az bele, miközben amúgy tök jó nyugtató lenne? :(

Balea Szőrtelenítés Utáni Bőrnyugtató Krém

Balea Szőrtelenítés Utáni Bőrnyugtató Krém
2013. július 25.

Még csak kicsit próbálgattam. Mindenképp javított az alaphelyzeten, de azért nem tökéletes. A benőtt szőröket nem előzi meg, igaz, ilyet nem is állít. Az erős illata zavar egy kicsit, mert totál feleslegesek tartom egy bőrnyugtató termékbe. :/ Egyelőre ezért négyes.

Update: Remek krém ez! Sokkal kevesebb piros folt van rajtam, mióta használom, úgyhogy megérdemli az ötöst!

Garnier Essentials Regeneráló Szemkörnyékápoló

Garnier Essentials Regeneráló Szemkörnyékápoló
2013. július 24.

Hidratál, ápol, a ráncokat azonban nem csökkenti (max megelőzheti, ami persze remek), és a szürkeséget sem igazán csökkenti. Azért szeretem használni, kicsit simább, puhább tőle a bőröm. Nagyon zsíros, úgyhogy főként éjszakára ajánlom.

Visszasírom ezt a krémet az új Garnier 24 h hidratáló szemkörnyékápolóhoz képest ugyanis remek volt. Az kevésbé zsíros, de nekem égeti a szemem alatti bőrt. :(

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló

Garnier Essentials 24H Hidratáló Szemkörnyékápoló
2013. július 24.

Megvettem, de még van a másik, napraforgó-kivonatos Garnier szemkörnyékápolóból, ezért egyelőre nem kezdtem el használni. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e olyan jó, mint az elődje!:)

Update: sajnos az előző Garnier szemkörnyékápolóval szemben ez égő érzést okoz, mikor felkenem, azaz valamire allergiás lehetek benne (vagy lehet, csak a koffeint nem bírja a bőröm?). Kár. :(

Alterra 6 in 1 Beauty Balm

Alterra 6 in 1 Beauty Balm
2013. július 23.

Ma vettem, én is világosat. Először megijedtem, miután kipróbáltam, hogy - na ez tényleg világos! De nem lesz vele gond, ajánlom mindenki másnak is a trükkömet: össze kell keverni egy kevés túl sötét alapozóval (amit magában szintén nem tudok soha használni :D én Rimmel Match Perfectiont használtam, szépen elegyedtek) és vollá! Pont jó árnyalat.

Tényleg nem fed valami erősen, de tudtommal más BB-k se. A pluszba belekevert alapozó meg egy kis korrektor itt-ott, és tényleg hibátlan bőrt tudtam elérni vele, úgyhogy egyelőre nagyon meg vagyok elégedve. Nem csillog, és még vastagon felkenve se tűnik mesterkéltnek! Majd írok, ha már régebb óta hordom, de egyelőre 5/5! :)

Update: Régóta használom, szeretem. Nem okoz pattanásokat, és nem is fénylik tőle különösebben a bőröm. Az ultra-matt finishez viszont valóban kell a púder.

Terra Naturi Mattító Hidratáló Zselé

Terra Naturi Mattító Hidratáló Zselé
2013. július 23.

Ma kipróbáltam a boltban, mert volt teszter. Nagyon alkoholos, nagyon édes, agresszív illata van... nyáron semmiképp nem ajánlott! Nekem az állaga se jött be, nagyon folyós és elég undi volt, mert nem teljesen átlátszó, hanem ilyen halvány barnás??? Vagy csak a teszter volt régi? Fúj... Mindenesetre nem hiszem, hogy megvenném.

Star Nature EDT Vattacukor Illattal

Star Nature EDT Vattacukor Illattal
2013. július 23.

Kegyetlen a kesernyés, vegyszeres mellékszaga...
A Pink Sugar ehhez képest az etalon!

SYOSS Volume Lift Dúsító Hajrögzítőhab

SYOSS Volume Lift Dúsító Hajrögzítőhab
2013. július 19.

Nekem ez tökéletes! (Igaz, nincs sok viszonyítási alapom...) A begöndörített hajam hullámai jóval tartósabbak voltak vele, mint nélküle lettek volna, és nem lett tőle túl "kemény"! :)

Fa Creme&Oil Krémtusfürdő Selyem és Magnólia

Fa Creme&Oil Krémtusfürdő Selyem és Magnólia
2013. július 19.

Annyira jellegtelen az illata szerintem. :( Inkább szappan-szerű mint virágos. Amúgy teljesen funkcionális.