cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Studio Nails Pro White Glow

Essence Studio Nails Pro White Glow
2015. július 13.

Fura, fluoreszkáló, "barbie-rózsaszín" körmöket hoz létre... Egy rétegben alig ér valamit (nem fehéríti kb semennyire a körömvégeket), több rétegben meg fura színűvé teszi a körmöm rózsaszín részét.
Magyarul: önmagában semmire se jó - base lakknak okés. Aztán jöhet rá valami fehéresebb francia manikűr lakk, úgy már oké a hatás.

Alterra Anti Age Éjszakai Krém Orchideával

Alterra Anti Age Éjszakai Krém Orchideával
2015. július 13.

Jó ideje használom, nekem bevált. Isteni illat, jó összetevők, és nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe. Engem ezzel győzött meg. :)

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2015. július 13.

Ma használtam el egy doboz sötétszőke és egy doboz világosbarna festéket ebből, hogy ombrét hozzak létre a derékig érő hajamon. :) Hennázva van a hajam, úgyhogy sejtettem, hogy nem fogja teljesen befogni. Az eredmény: a barna jól teljesített, a sötétszőkének viszont a vörössel szemben esélye se volt. Ezért nem vonok le csillagot, mert tartós festékkel is próbáltam már ezt (hasonló eredménnyel). Egy kis szőkés csillogást azért adott a hajvégeknek. A barna egyszerűen mesés! Minimálisan látszik csak át rajta a vörös. Tetszik! ;)

Balea Totes Meer Salz Dusche Lemongras Duft

Balea Totes Meer Salz Dusche Lemongras Duft
2015. január 27.

Csodás illatú. Jól habzik. Nincs más elvárásom. :)

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift

Dove Go Fresh Cucumber Deo Stift
2015. január 27.

Öröm és boldogság. Jól működik.

Garnier Mineral Action Control 48H Non Stop Deo Stift

Garnier Mineral Action Control 48H Non Stop Deo Stift
2015. január 27.

Nagyon szeretem, kiválóan hat.

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
2015. január 14.

Minden alkalommal felkenem magamra, mikor Dm-ben járok. De az ára... enyhén szólva is eltúlzott. A Catrice Pure Shine dupe-jai is tudnak annyit, mint ezek, bár azok kicsit szilárdabbak. Az illat az, ami a leginkább meg fog ebben, ha lehetséges, még a Catrice-nél is durvábban cukros, édes marcipánillatot áraszt.

Balea Holt-Tengeri Só Tusfürdő Mangó és Őszibarack Illattal

Balea Holt-Tengeri Só Tusfürdő Mangó és Őszibarack Illattal
2015. január 14.

Annyira finom az illata! Nem gej, pont jó. Imádom!

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító

RIVAL loves me Rouge Powder Pirosító
2015. január 14.

Ez valamit mondhat az én sápadtságom mértékéről, de rajtam abszolút látszik a színe, ha felviszem (én is a Pink Grapefruitot vettem meg), nem is kell sokszor megmártanom az ecsetet. Az én inkább hideg tónusomhoz nagyon jól illeszkedik, és isteni vattacukor-illata van. 500 Ft-ért ajándék. :)

Sleek Oh So Special i-Divine Palette

Sleek Oh So Special i-Divine Palette
2015. január 12.

Nagyon szeretem. Fantasztikus minőség elérhető áron. Nekem örökké elég lesz a mennyisége alapján. :) A strapát is bírja, már hónapok óta a táskámban hordom és semmi baja.