cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2015. január 12.

Egynek elmegy, nem óda-zengős. A vazelin ugyanolyan gyorsan rendbe teszi a számat, mint ez.

Terra Naturi Verwöhn Momente Testápoló

Terra Naturi Verwöhn Momente Testápoló
2015. január 12.

Nagyon jó kis lotion. Nagyon finom illata van, valamennyire hidratál is. Gyorsan beszívódik. Egyelőre elégedett vagyok vele.

Rimmel Brit Manicure Körömlakk

Rimmel Brit Manicure Körömlakk
2015. január 11.

300 Ft-ért szerintem nagyon megérte. :) Villámgyorsan szárad és szép.

Betty Brush Hajkefe

Betty Brush Hajkefe
2015. január 6.

Nem tudom, milyen a tangle teezer, de ezzel nem vagyok megelégedve, egyáltalán...
Nagyon hosszú a hajam, és a tarkó-résznél hajlamos rasztásodni. Oda ezzel el se érek, mert nem elég hosszúak a fogai ahhoz, hogy át tudja szántani az ott keletkező gubancokat. Eleinte jól tudtam vele fésülködni, de utána irgalmatlanul törni és kócolódni kezdett a hajam - nagy valószínűséggel éppen tőle...
Olcsón vettem, úgyhogy oké, de nekem... soha többé. :P

Miss Sporty Lasting Colour Up To 7 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Up To 7 Days Körömlakk
2014. december 30.

Nekem egy piros van meg, és ez a legjobb lakkom! Soha még ilyen lakkom nem volt, ami ennyire tartós, és nem iszonyat-drága.

Catrice Tinted Lip Glow Balm

Catrice Tinted Lip Glow Balm
2014. december 28.

Az én számmal érintkezve vad bugyirózsaszín színe lesz. :D Maradok a sima lipglownál.

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm
2014. december 28.

Nagyon kellemes az illata (marcipán) és az íze is. Jól hidratál, nem szárítja ki a számat. Pigmentáltsága is jó, nem kenődik túlzottan. Jó minőség és sokáig elég.

Gliss Kur Million Gloss Kristályolaj

Gliss Kur Million Gloss Kristályolaj
2014. december 28.

Nagyon keveset szabad csak belőle alkalmazni, és még ha csak a hajvégekre rakok, akkor is eljut 1-2 nap alatt a fejbőrre és hamar zsírosít. Amúgy, mivel tömény szilikon, valóban csillog, csúszós tőle a haj.

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém

Himalaya Herbals Tápláló Bőrápoló Krém
2014. december 28.

Kellemes univerzális krém. :) Mindenféle száraz bőrre jó. Nincs agresszív illata.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2014. december 28.

Tényleg nagyon világos a világos szín. Nekem azután muszáj kicsit kontúroznom vagy pirosítóznom, különben sápadt az összhatás. De ezt nem tekintem hibának. A fedése kiváló, állaga jó, a napvédelem külön öröm.