cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Chloé Love, Chloé

Chloé Love, Chloé
2014. február 2.

Eleinte nagyon szerettem, de azóta változott az ízlésem, most már nem szeretem annyira a púderes illatokat.
Eladó, ha érdekel valakit.

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2014. január 30.

Nem vált be, mert könnyen túlszárította az arcom. A CV hasonló terméke kíméletesebb.

Christina Aguilera Unforgettable

Christina Aguilera Unforgettable
2014. január 30.

Valóban feledhetetlen. Egy nagyon olcsó, öreges testápoló vagy krémszappan szagára emlékeztet. 50 éves koromig nem fontolnám meg a viselését (bár 4-5 óra után már kevésbé offenzív az illata).

Oriflame Karácsonyi Fürdőhab Bogyós Gyümölcsökkel

Oriflame Karácsonyi Fürdőhab Bogyós Gyümölcsökkel
2014. január 29.

Szerintem nagyon rágógumis, mű a bogyós gyümölcs illata. Nekem nem a karácsonyt juttatta az eszembe, hanem egy 5 éves kislányt, aki ilyen parfümöt szeretne.

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2014. január 29.

Csilli-villi szilikonnal vonja be a hajam. Csak a hajvégekre fújok, és oda sem sokat, mert a csúszós, elnehezült haj a rémálmom. Azt hozza, amit ígér (de vannak hátulütői). A szép csillogó kinézete, meg az illata miatt kap 3-ast ("hajparfüm").

Essence Colour Arts Pigments

Essence Colour Arts Pigments
2014. január 28.

A Broadway Starlet nevű csillám-mix jött velem. Körömre próbáltam eddig, francia manikűrt dobtam fel vele, szóval csak a körmeim végére szórtam belőle, és szép, tartós az eredmény fedőlakkal. Máshová nem használnék ilyen vad csillámokat, ettől függetlenül megérdemli az öt csillagot, mert hozta azt, amit vártam tőle, és az ára is kedvező volt (350 Ft).

Sensident Fresh Fogínyvédő Szájvíz

Sensident Fresh Fogínyvédő Szájvíz
2014. január 25.

A hatása tetszik, de a kissé kesernyés mellékíze nem.

Essence Ajakrúzs

Essence Ajakrúzs
2014. január 23.

A 65-ös Glow Neon, Glow! árnyalatot vettem meg, ami pont úgy néz ki, és azt tudja, amit a Catrice méregdrága Ultimate Lip Glow nevű terméke. Nagyon boldog vagyok, hogy 350 Ft-ért enyém lett a kicsike! Nagyon szolid színt és egy kis csillogást ad; nem kell tükör a felviteléhez emiatt. Nem is szárít túlzottan. Egyelőre egyértelmű 5 csillag.

Manhattan Intense Lip&Cheek Balm

Manhattan Intense Lip&Cheek Balm
2014. január 21.

Csak teszteltem tegnap, de én is azt állapítottam meg nagyjából, mint az előttem szólók: gyönyörű színek, matt, nagyon jól pigmentált, szóval álom. Viszont nekem eléggé szárította a számat már a teszter kipróbálása is. Kicsit "ajakápolósabb" állagra számítottam, ehhez képest egy jól kenhető, de semmilyen nedves érzetet nem adó rúzs van a termékben. Ez nem baj, de engem meglepett.

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray

L'Oreal Paris Elséve Volume Collagen Hajtőemelő Spray
2014. január 16.

Ez nem dúsításra van, a szilikon miatt arra képtelen. A hajvégekre elhasználom, hátha kicsit hátráltatja a töredezésüket.