cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Dream Mousse Eyecolor

Maybelline Dream Mousse Eyecolor
2014. január 16.

Nem szerettem. Nem fedett szépen, gyorsan lekenődött a szemhéjamról az apró zugokba, és hamar beavasodott. :( Utóbbi lehet, hogy a Rossmann hibája, de még ha nem avasodott volna, akkor is nagyon gyenge volt.

Goloka Fahéj Illóolaj

Goloka Fahéj Illóolaj
2014. január 16.

Tényleg valódi illóolaj, úgyhogy óvatosan kell használni. Fürdőgolyóba nagyon keveset ajánlok, mert durva meleg-érzést okoz a kádból kiszállva (olyan, mintha szaunában lenne az ember utána még vagy 5 percig). Ugyanemiatt masszázsolajba is csak mértékkel, bár ott nem volt olyan durva a hatása, mint a kád vízhez keverve.

Goloka Édesnarancs Illóolaj

Goloka Édesnarancs Illóolaj
2014. január 16.

Nagyon finom illata van! :) Fürdőgolyóba és masszázsolajba tettem, tényleg nagyon vidító, frissítő!

Balea Totes Meer Salz Dusche Blauer Tee Duft Tusfürdő

Balea Totes Meer Salz Dusche Blauer Tee Duft Tusfürdő
2014. január 10.

Isteni tea-illata van!:) Valami frissítőre, és kevéssé édesre vágytam, ez pont jó volt a célra.

Today Frucht & Vitamin Sampon

Today Frucht & Vitamin Sampon
2014. január 7.

Eléggé offenzív gyümölcsszörp-illata van, de szerencsére mosás után már nem érzem. Nagyon durván tisztít, ezért csak keveset használok belőle. Az olajos pakolásokat pillanatok alatt kimossa. Az agresszív tisztítás miatt viszont kócol, úgyhogy mindenképp sok balzsamot használok utána. Így összességében oké az eredmény, bár még mindig jobban kócolódik a hajam, mint más samponok után.

Maybelline Mini Colorama Körömlakk

Maybelline Mini Colorama Körömlakk
2013. december 26.

Az Electric Blue nevű árnyalat van meg. Két rétegben gyönyörűen fed (egyben sajnos nem). Több mint egy éve vettem, és még mindig ugyanolyan, mint akkor.

Taft Power & Fullness Hajlakk

Taft Power & Fullness Hajlakk
2013. december 25.

Nem érzem, hogy jobb lenne a Taft Chashmere Touch hajlakknál. Annak az illatát is jobban szeretem úgyhogy vissza fogok térni hozzá. De amúgy teljesen azt adja, amit várok tőle, és az ára is nagyon baráti. A kedvenc hajlakkom (illetve hajlakkjaim:)!

Toni & Guy Cleanse Shampoo For Fine Hair

Toni & Guy Cleanse Shampoo For Fine Hair
2013. december 25.

A testvéremnek gyorsabban zsírosodik tőle a haja. Én emiatt nem pontozom le, mert nem használom elég rendszeresen ahhoz, hogy ezzel kapcsolatban véleményt tudjak formálni. Inkább csak azt állapítom meg, hogy semmi extra az összetevőlistája (sőt, elég gyagyi!). Szóval szerintem kár rá a pénz...

For Your Beauty Tupírfésű

For Your Beauty Tupírfésű
2013. december 19.

Jól meg lehet vele csinálni a hajat, egész sokáig bírja a gyűrődést. Praktikus a fém vége, de táskában hurcolásra emiatt nem alkalmas. :/

For Your Beauty Fürdőpamacs

For Your Beauty Fürdőpamacs
2013. december 19.

Mindig ezt veszem, mert tapasztalataim szerint kb. ez a legolcsóbb fürdőpamacs. Nem megy szét hamar, teszi a dolgát.:)