cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Terra Naturi Nappali Krém Fehér Tea és Vanília

Terra Naturi Nappali Krém Fehér Tea és Vanília
2013. december 15.

Jó, sűrű krém, nagyon ápoló. Egy ideje használom, eddig nagyon elégedett vagyok vele. :) Éjszakára a nyakra, dekoltázsra kenem. Nappalra most nyáron nem igazán van rá szükségem, ritkán kenem fel az arcomra, csak akkor, ha száraznak érzem, és így a kombinált bőrtípusommal is kijön.
Ha valamit kritizálnék, akkor az a kissé erős illata. De egyértelmű, hogy a fiatalokat célozta meg a marketing, ezért ez nem is lehetne másként...

Update: Eljött a tél, továbbra is használom a krémet... (Sajnos megszállott vagyok, kb. 5 féle arckrémem van csak jelen pillanatban...)
Most tapasztalhattam ki, hogy milyen hideg időben: szuper! Egy alapos arctisztítás után nagyon gyorsan beszívja a bőröm, s hosszú időn át érzem az ápoló hatását. Bár kombinált bőröm van, nem csillogok tőle (nyáron viszont csillogtam, ha megizzadtam benne). Szóval ezt az arcápolót egyértelműen télre ajánlanám a kombinált/száraz foltokra hajlamos zsíros bőrrel rendelkező egyéneknek (mint jómagam). Száraz bőrűeknek lehet, hogy nyáron is használható.
És igen, kicsit erős az illata, de karácsony közeledtével nagyon szívderítő ez a finom vaníliás süti-illat!:)

Garnier Ambre Solaire Golden Protect Napvédő Tej

Garnier Ambre Solaire Golden Protect Napvédő Tej
2013. december 11.

Egy akció keretében lettem boldog tulajdonosa nyár végén. Azóta többször használtam. Ez a legkönnyebb textúrája 30 faktoros naptej, amivel eddig találkoztam. Ha a csillámok ne lennének benne, arcra is tuti használnám. Így is öt csillagot érdemel, mert könnyen beszívódik és hidratál is a szuper fényvédelem mellett.
Jaj, és majdnem kihagytam, hogy az illata mesés!!!

Update: Hát, mivel nincsenek elveim, elkezdtem arca is használni. :)) Egész jól bevált, nem lettem túl pattanásos tőle. A csillámok szerencsére nem feltűnőek. Tetszik, hogy nem kell utána hidratálni, a bőröm így is több mint hidratált. Szinte BB-szerű a hatás, csak egy kis korrektort használok itt-ott.

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea

Alterra Hydro Nappali Krém Szőlő és Fehér Tea
2013. december 11.

Nekem eddig bevált, nem csípi az érzékeny bőröm és kellően hidratál (igaz, az én bőröm nem vízhiányos, csak szeretem éjszaka komolyabb hidratálókkal "feltölteni":). Az illata valóban nem a legjobb, de nem lényeges, 1-2 perc alatt elillan.

Update:
Nem használom minden este, úgyhogy hosszú távú hatásáról nem tudok nyilatkozni, de imádom, hogy egy perc alatt beszívódik! :) Ma kipróbáltam szemkörnyékre, és ott sem irritált, pedig van benne alkohol bőven.

CV Cadea Vera 25+ 2in1 Mosakodógél+Szemfestéklemosó

CV Cadea Vera 25+ 2in1 Mosakodógél+Szemfestéklemosó
2013. december 11.

Jó vele arcot mosni, és nagyon kevés kell belőle, mert jól habosodik! :) Egyelőre szerelem!

Update: Továbbra is nagyon szeretem, és remekül leszedte a nem vízálló szemfestékemet! Bárminemű sikálás nélkül, elsőre, ami nálam nagy szó, mert sokat szoktam vele kínlódni. Tetszik az illata, az állaga... Én nem napi szinten használom, úgyhogy nem tudom, úgy mennyire szárítana, de heti két-három alkalommal használva tökéletesen teszi a dolgát, és hatalmas mennyiséget kapunk bagatell összegért, jó összetevőkkel!

Alverde Korpásodás Elleni Sampon (régi)

Alverde Korpásodás Elleni Sampon (régi)
2013. december 8.

Most mostam vele hajat, és csupa zsír maradt a fejem. Kb. rosszabb mint előtte. :D... Na ennyit ennek a használatáról!

Update: Azóta rájöttem, hogy működik: ha legalább kétszer átmosom vele a hajam, és kétszer annyit használok, mint egy normál samponból. Ráadásul erősen kell "sikálnom" ahhoz, hogy egy kicsit legalább habosodjon. Úgy már teszi a dolgát. Hát azért elég nagy luxusnak tartom ezt, irreálisan drágára jön ki így a termék. Mindenesetre ezért kap két plusz csillagot, legalább ha nem sajnálja az ember a pénzt, akkor működik...

Vaseline Kakaóvajas Ajakápoló

Vaseline Kakaóvajas Ajakápoló
2013. december 4.

Nekem is az Egyesült Királyságból van. Szerintem annyira cuki a kis tégelyével, muszáj volt megvenni! A hatása... nem rossz, de semmi különös. Ér annyit, mint egy Labello mondjuk. Talán picivel többet is. Nekem a feelingje adja az igazi pluszt: a használat-rituálé, meg az érzés, szerintem nagyon kellemes felkenve. Ezért négyest kap, és sajnálom, hogy nem adhatok neki ötöst, de az igazán száraz ajkakat nagyon lassan hozza csak rendbe.
Update: Megkapja az ötöst, mert tényleg hat, kényelmes viselni, nem ragad, szép fényt ad és tényleg működik. A legjobb. Ha valamikor a közeljövőben kimegyek, tuti hozok haza egy párat!

Rimmel Volume Flash Szempillaspirál

Rimmel Volume Flash Szempillaspirál
2013. december 3.

Nagyon régen volt nekem Jó spirál, nem tapasztja össze a pillákat, szépen ível és dúsít.

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk

Lovely Gloss Like Gel Körömlakk
2013. december 1.

Jó, szép, jól pigmentált. Valóban kicsit béna a vastag ecsete. Ezért 4 csillag. 350-ért kapható most pár szín a Rossmannban, ha érdekel valakit.

Moschino Cheap & Chic Chic Petals EDT

Moschino Cheap & Chic Chic Petals EDT
2013. november 30.

Nagy csalódás, a reklám, illetve az illatjegyek után valami nagy durr-ra számítottam! ehhez képest halvány gyümölcs-virág illata van. Nagyon szerény, szinte jellegtelen. Ha ízlésesen akarnék 16 éves lányka lenni, akkor ezt viselném, de már elmúltam annyi.

CV Young 25 3in1 Reinigung + Peeling + Maske

CV Young 25  3in1 Reinigung + Peeling + Maske
2013. november 25.

Főként lemosóként használom, annak teljesen jó, nem feszül, húzódik utána a bőröm, de tényleg megtisztítja. Az illatáért én is odavagyok. :) Radírként én se szeretem használni a szúrós szemcsék miatt, de maszkként is jó. Ár-érték arányban lazán ötös.