cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Foreverstrong +IRON Körömlakk

Maybelline Foreverstrong +IRON Körömlakk
2013. november 25.

A 78-as Porcelaine volt meg, ami egy csillogó francia manikűr-alap szín. Jól teljesített, legalább 1-2 évig használható volt. Erősítő hatásra nem emlékszem.

Rose Nail Körömlakk

Rose Nail Körömlakk
2013. november 24.

Nagyon félve teszteltem a fenn lévő vélemények után. Azt még nem tudom, mikor fog beszáradni, de nekem egy világos, mentás árnyalat van meg (fanzáianeve: "green tea"). Egyszerűen gyönyörű szín. Két rétegben már tökéletesen fedett, normál időn belül megszáradt (kb fél óra-20 perc egy rétegnek). Ha ezután rögtön beszárad, nekem már szinte akkor is megérte. :) Az iszonyú büdös jellegét sem tapasztaltam, de engem mondjuk az átlagosan büdös lakkok se szoktak zavarni.
Tartósságával elégedett vagyok, három hétig bírta pattogzás nélkül a lábamon.
Most már tényleg kíváncsi vagyok, majd jelentem, hogy mikor száradt be. Addig öt csillag.

Kenzo Flower Essentielle EDP

Kenzo Flower Essentielle EDP
2013. november 24.

Csak egyszer szagoltam, de nagyon bejött! Leírhatatlan... egy isteni, édes-virágos illat, ami valahogy nem emlékeztet más illatokra. Sokkal kevésbé púderes, mint az eredeti Flower. Ha lenne felesleges 15 ezer Ft-om tuti megvenném. Addig még érlelgetem a döntést. :)

Nivea Aqua Effect Tápláló Éjszakai Arckrém

Nivea Aqua Effect Tápláló Éjszakai Arckrém
2013. november 23.

Pihe-puha bőrt eredményez. Valóban inkább szárazabb bőrre való, úgyhogy nem fogom minden éjjel használni, de egynek jó lesz, főleg, ha kicsípi az arcom a téli hideg. :)

Isana Hair Professional Gloss Hajbalzsam

Isana Hair Professional Gloss Hajbalzsam
2013. november 16.

Nagyon olcsó és jó a hatása!:) Olívaolajjal keverve hajpakolásként is használtam, kb. 1,5 órát hagytam fenn a hajvégeken. Nagyon selymes lett tőle a hajam.

Burt's Bees Almond Milk Beeswax Hand Creme

Burt's Bees Almond Milk Beeswax Hand Creme
2013. november 16.

Tömény marcipánillat, gyors beszívódás a nagyon sűrű állag ellenére.. tökély! Ha lehetne nálnuk kapni, mindig ilyet vennék!
Update: Kipróbáltam ajakápolónak, annak is szuper! :)

Garnier Essentials Regeneráló Hidratálás Éjszaka

Garnier Essentials Regeneráló Hidratálás Éjszaka
2013. november 12.

Nagyon szeretem, isteni az illata és remekül hidratál. Pattanásos se leszek tőle. :) Elég vékonyan szoktam felkenni este arctisztítás után, így nem marad utána zsíros érzet.

Azóta használtam L'Oreal Triple Active éjszakait, az ennél könnyebben beszívódik, hatása kb. megegyező. Most megint ezt kezdtem használni, kíváncsi vagyok, most is ugyanazt tapasztalom-e majd, mint anno.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2013. november 12.

Nekem abszolút bevált ez a termék, soha nem okoz irritációt.
Szerintem itt mindenki elfelejti, hogy olyan termékről van szó, amit azonnal le kell mosni. Nem pakolásként meg krémként használni... Felkenni, lemosni. Teljesen jók a fő összetevői, normális felületaktív anyagok, kb ugyanez van egy tusfürdőben is. Szerintem nagyon jó tulajdonsága, hogy nem csak tejsav, hanem tejprotein is van benne.
Summa summarum: én is natúr-párti vagyok, de egy lemosható terméknél az azért nem halálos, hogy nyomokban tartalmaz valamit, amire valaki allergiás lehet, ezért az EWG megjelöli pirossal. Igen, fontos tudni: annak, aki allergiás rá, hogy ellenőrizni tudja, hogy igen, ez váltott ki allergiát. Aki nem allergiás, annak ekkora dózisban, lemosható szerként használva nem fog ártani. Egyáltalán nem "borzalmasak" ezek az összetevők. Inkább átlagosak.

Cynex Ajakápoló Vanilla

Cynex Ajakápoló Vanilla
2013. november 9.

Nagyon olcsó és jó! :) Az összetevők miatt vettem meg, és nem csalódtam. Vanillin illat, szeretem!

Update: Sajnos ég/bizsereg tőle a szám, és ezt nem tartom jó jelnek... valamire érzékeny lehetek benne. :( Amúgy meg voltam elégedve a hatásával, de ez kapcsolatunk végét jelzi. Kéz-könyök-láb ápolásra fogom elhasználni.

CV Cadea Vera Face 25+ Kíméletes Szemfestéklemosó

CV Cadea Vera Face 25+ Kíméletes Szemfestéklemosó
2013. november 9.

Nekem is égett tőle a szemkörnyékem sajnos. :( Elajándékozás lesz ebből...