cioccolata

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. május 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Diesel Loverdose Tattoo

Diesel Loverdose Tattoo
2013. november 8.

Nekem se jött be annyira, mint azt a jegyek alapján reméltem. :/ Mintha csokit éreztem volna benne! Nagyon tömény illat, de nem ad komfortérzést, és szexinek se mondanám egyértelműen... inkább csak olyan, mintha valami nagyon édeset fújtam volna magamra. A vége tényleg vaníliás illatú, de ennél többre számítottam.

Sundance Napozó Krém SPF20

Sundance Napozó Krém SPF20
2013. november 6.

Nekem 30 faktorosom van.
Párszor már használtam, és eddig meg vagyok elégedve. Gyorsan beszívódik, jól véd. Sajnos kiizzadva zsíros hatást kelt az arcon, de ez szerintem kivédhetetlen bármilyen napozó terméknél. Ha nem ömlik rólam az izzadság, akkor szinte matt a hatás (úgy, hogy nem kenek fölé semmit!). Ötöst kap.

Update: most így a nyár után hozzátenném, hogy valóban okozott 1-2 pattanást nekem is, amikor minden nap használtam. Ha csak heti 1-2-szer, akkor nem. Nincs szívem lepontozni, mert hidratálókrémként is funkcionál szerintem, az arcomon lévő szárazabb részeket ripszropsz rendbe hozta. Szóval csak annyi, hogy száraz/normál arcbőrre való, ezt valóban ráírhatták volna. A illatát, az állagát, a hatását töretlenül szeretem.

Schauma Krém+Olaj Intenzív Ápoló Balzsam

Schauma Krém+Olaj Intenzív Ápoló Balzsam
2013. november 4.

Isteni ez a balzsam! :) Imádom az összetevőket, bár örülnék, ha még olcsóbb lenne, de lehet, hogy újraveszem majd. Nagyon szép csillogó és puha lett a hajam tőle. Az illata is tetszik, mint egy enyhén vaníliás süti.

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő
2013. november 1.

Az illata miatt vettem, őrült jó!:) Valóban elég édes, de én szeretem az édes illatokat. Áfonyás rágógumi inkább, mint áfonya. :)
Nagyon erős kék színe van, de szerencsére, amint felhabosítom, fehérré válik, sose tapasztaltam, hogy megfogna bármit. Jó sűrű, könnyű használni. Nem szárít, ahogy a többi Balea tusi sem.

Garnier Ultra Doux Provence Rozmaring és Olíva Balzsam

Garnier Ultra Doux Provence Rozmaring és Olíva Balzsam
2013. november 1.

Kifésülhetővé tesz és illatosít, mást nem csinál. Igaz, nem is állítja, hogy intenzíven ápol, de én azért egy BALZSAMtól ezt elvárnám...

Gyógyszertári Ichtiolos-Kénes Rázókeverék

Gyógyszertári Ichtiolos-Kénes Rázókeverék
2013. november 1.

Nekem is pattanásos bőrre írta fel a bőrgyógyászom. Jó volt, bár csak egyszer használtam. Könnyen meg lehet békélni az illatával, és tényleg volt gyulladáscsökkentő hatása.

Burt's Bees Citrus Facial Scrub

Burt's Bees Citrus Facial Scrub
2013. november 1.

Nagyon finom illata van, kevés kell belőle. Édesnarancs... Paradicsomi élmény vele radírozni! :)

Burt's Bees Honey and Shea Body Butter

Burt's Bees Honey and Shea Body Butter
2013. november 1.

Nagyon szuper!!! Bekentem a bőröm zuhanyzás után, és úristen! Nem szoktam ilyet mondani, de rögtön éreztem, hogy gyorsan beszívódik és teljesen pihe-puhává teszi a bőrömet! Ilyet még soha nem tapasztaltam egy testápolótól, testvajtól sem. 6 csillagot adnék, ha lehetne...

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)

Balea Professional Oil Repair Sampon (régi)
2013. október 23.

Még csak párszor használtam. Imádom az illatát (tuttifrutti rágóra emlékeztet), nem vettem észre, hogy különösebben szárazzá tenné a hajam vagy zsírosítana. Alaposan tisztít, kevés is elég belőle. Én mindig használok hajmosás előtt és után balzsamot, úgyhogy lehet, ezért nem tapasztalom a szárító hatást.

Lovely Pearl Base Bázis Lakk

Lovely Pearl Base Bázis Lakk
2013. október 22.

Én sima lakknak használom, egy szép, erős pink árnyalata van meg. Az ecsettel elégedett vagyok, elég széles, de könnyű vele felvinni és szépen elteríteni a színt. Nem volt gondom a száradással, 2 rétegben kentem fel, úgy nagyon szépen fedett, és így nem csíkos (egy rétegben talán egy kicsit az volt, meg nem volt elég mély a színe).
A tartósságát még tesztelem, de egyelőre megelőlegezek egy ötöst. :) 250 Ft-os leértékelt áron remek vételnek tűnik.

Update: A tartósság-teszten is átment. Három napig gyönyörű volt, még kopni sem kezdett. A negyedik napra beadta a kulcsot, de nekem ez teljesen megfelel. :) A lábamon pedig heteken át tart.