Cipriana

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Eveline Skin Care Expert Snail Slime Regeneráló Arckrém

Eveline Skin Care Expert Snail Slime  Regeneráló Arckrém
2021. január 6.

Az első tégelyt ajándékba kaptam és bevallom, félve kezdtem el használni, ugyanis nem sokat vártam egy ilyen olcsó krémtől. De ez a krém minden várakozásomat felülmúlta, egyszerűen szuper, kisimult és pihe-puha lesz tőle a kombinált és érzékeny bőröm. Azóta már többször újravettem, és nem is tervezem lecserélni.

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2019. szeptember 3.

Habár már megváltozott a csomagolása, a legjobb és legkímélőbb arclemosó, amit eddig használtam, már többször is újravettem, nagyon szeretem.

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm

Paula's Choice Lip & Body Treatment Balm
2019. szeptember 3.

Nagyon szeretem a Paula's choice termékeket, de ez nagyon nem jött be, számomra borzasztóan büdös volt és ki lehetett érezni a ricinusolaj ízét, el is ajándékoztam, annyira nem tudtam használni. :(

Curaprox Be You Fogkrém

Curaprox Be You Fogkrém
2018. november 12.

Én is beszereztem a Mammut alagsorában lévő patikában, de nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, nincs az a szuper tisztaságérzésem a használata után, és szerintem mindehhez még túlárazott is.

Joico Luster Lock Multifunkciós Spray

Joico Luster Lock Multifunkciós Spray
2018. október 24.

Imádom ezt a terméket, nagyon könnyen kifésülhetővé teszi a rakoncátlan, hullámos hajamat. Az illata pedig a hab a tortán!

Sunrider 'Oi-Lin Revitalizing Cleanser' Revitalizáló Tisztítókrém

Sunrider 'Oi-Lin Revitalizing Cleanser' Revitalizáló Tisztítókrém
2018. április 13.

Én a kombinált és amúgy érzékeny bőrömre használom, és nagyon szeretem. Valami isteni az illata, kíméletesen tisztít és egyáltalán nem szárít.

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kivi, Kel, Görögdinnye

The Body Shop Lip Juicer Ajakápoló - Kivi, Kel, Görögdinnye
2018. március 5.

Szuper kis ajakápoló, nagyon szeretem, garantáltan újravevős. Az íze és illata pedig fantasztikus! :)

Tiffany & Co. EDP

Tiffany & Co. EDP
2018. január 11.

Férjem lepett meg vele karácsonyra, így hát persze, hogy imádom! :) Amúgy kellemes, friss, üde illat, abszolút szerethető.

Alverde Pflegedusche Bio Litschi & Wassermelone

Alverde Pflegedusche Bio Litschi & Wassermelone
2017. július 6.

Kellemes, finom illatú nyári tusfürdő, biztosan veszek még belőle. Mondjuk a dinnyét én sem érzem benne, de a licsit annál jobban. :)

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2017. február 9.

A legjobb minőségű vattakorong, mindig ezt veszem.