Cipriana

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dove Winter Care Tusfürdő (régi)

Dove Winter Care Tusfürdő (régi)
2017. február 6.

Mennyei az illata, amit tusolás után is sokáig lehet érezni és krémes, lágy a habja, télre szerintem kötelező darab!

Crabtree&Evelyn Somerset Meadow Hand Therapy Kézkrém

Crabtree&Evelyn Somerset Meadow Hand Therapy Kézkrém
2017. február 6.

Nagyon finom illatú, viszonylag sűrű krém, ami hamar beszívódik, szeretem, de azért hidratálhatna jobban.

Rival De Loop Ápoló kapszulák ginkóval és E-vitaminnal

Rival De Loop Ápoló kapszulák ginkóval és E-vitaminnal
2017. február 6.

Ár-érték arányban verhetetlen! Én éjszakai krém alá használom, remekül hidratál, az illata pedig valami isteni. Nekem érzékeny, kombinált bőröm van, de szépen beszívja, másnap pedig pihe-puha bőr az eredmény.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2017. február 6.

Szuper kis balzsam, én leginkább a számra használom, de néha a száraz könyökömre, kezemre is kenem. Nem mondom, hogy nélkülözhetetlen, de én nagyon megszerettem.:)

Milani Brow Shaping Clear Wax Szemöldökformázó Ceruza

Milani Brow Shaping Clear Wax Szemöldökformázó Ceruza
2017. január 16.

Szuper kis ceruza, jól kézre esik és nagyon szépen formáz. "Kemény" 447 forintért jutottam hozzá akciósan, ennyit bőven megért, biztosan újra fogom venni.

Essie Körömlakk

Essie Körömlakk
2017. január 6.

Eddig a legjobb és leggyönyörűbb színű lakk, amit használtam, nálam a Sally Hansent is lekőrözi, ráadásul Essie fedőlakkal szuper tartós is!

Essence SOS Power Repair

Essence SOS Power Repair
2017. január 6.

Múlt hónapban felrakattam gél lakkot, ami teljesen tönkretette a körmeimet, komolyan mondom lányok, SOHA, de SOHA ne rakassatok fel gél lakkot! Szóval totál ramaty a körmeim állapota, gyengék, töredezettek, gyulladtak, így kipróbáltam ezt a lakkot. Nem rossz, szerintem segít valamennyit, bár az idő fog segíteni a legtöbbet. Barátnőm körmei a gél lakk után csak fél évvel jöttek rendbe.

the Balm Instain Pirosító

the Balm Instain Pirosító
2017. január 2.

A képen a bal alsót vettem meg külföldön egy drogériában, de csak otthon nyitottam ki és penészes volt (pedig még jó volt a szavatossága). Nekem hatalmas csalódás és egy életre elvettem a kedvem a The Balm pirosítóktól.

Lush Snow Fairy Testkondícionáló

Lush Snow Fairy Testkondícionáló
2017. január 2.

Illatra isteni, viszont ez a leöblítős megoldás nem tetszik, nem éreztem, hogy különösebben hidratálna.

Sunrider 'Oi-Lin Rebuild' Regeneráló Arckrém

Sunrider 'Oi-Lin Rebuild' Regeneráló Arckrém
2017. január 2.

Én pár apróbb műtéti hegre használom és nagyon sokat javított mindegyiken, nálam a csodaszer kategóriába tartozik.