cirmi0218

Regisztráció dátuma: 2021. július 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. július 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Elmex Anti-Caries Professional Fogkrém

Elmex Anti-Caries Professional Fogkrém
2021. július 13.

Viszonylag drága, de eddig ez a kedvenc fogkrémem. Sajnos szuvasodásra hajlamosak a fogaim, mióta ezt használom (kb. 1 éve), azóta nem volt szuvas fogam. Az íze/illata is remek.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2021. július 13.

Nekem alapból száraz bőröm van, szóval az én bőrömön nem hagy zsíros érzetet. A sminkeltávolító hatása nem 100%, főleg a szempillaspirált nem szedi le maradéktalanul.

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2021. július 13.

Imádom! A legjobb száraz sampon, amit eddig próbáltam. Az illata zseniális, és miutám bedörzsölöm, fésülködök, nem marad fehér a hajam. A fejbőröm elég érzékeny, de ezzel nincs gondom.

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arckrém

The Body Shop Teafaolajos Éjszakai Arckrém
2021. július 13.

Szeretem az illatát, az artisztítója nagyon bejött, de ez semennyire se hidratál. Kiszárítja a bőrömet.

The Body Shop Mango Body Mist

The Body Shop Mango Body Mist
2021. július 13.

Mindent imádok, aminek mangós illata van. Ennek is imádom az illatát, de semennyire se tartós. :(

Anaconda Professional Bőrfrissítő Tonik

Anaconda Professional Bőrfrissítő Tonik
2021. július 13.

A kozmetikusomtól vettem, elég sokáig elég. Különösebb negatívumot nem tudok mondani. Elvégzi a dolgát. Hál istennek nem szárítja ki a bőrömet.

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced UV Face Protection Cream 50+

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced UV Face Protection Cream 50+
2021. július 13.

Lehet, hogy az én elvárásaim nagyok, de ha egy termék azt ígéri, hogy kifényesedés és zsíros érzeted nem lesz tőle, akkor ezt is fogom elvárni. Sajnos totálisan zsíros az arcom tőle, többször rá kell púderezni nap közben, különben csillog az arcom egész nap.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. július 13.

Imádom! Jelentősebben kevesebb a pattanásom mióta minden este használom. Kellemes az állaga, nem ragad tőle utána. Szuper cucc!

The Body Shop E-Vitaminos Hidratáló Tonik

The Body Shop E-Vitaminos Hidratáló Tonik
2021. július 13.

Szinte minden tonik eddig kiszárította a bőrömet, ez viszont nem hagy száraz érzetet maga után. Kellemes az illata is, és jó sokáig elég napi 2 használat mellett is.

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém

La Roche-Posay Toleriane Sensitive Színezett Krém
2021. július 13.

Nagyon szeretem, nem lesz zsíros érzete a bőrnek utána. A light szín tökéletesen passzol nekem. A fedése enyhe, de így nyáron nem is kell több.